DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #101469  autor: jim88
 02 wrz 2006, 12:13
czy istnieje takie cos? czy z popa na inny telefon w orange da sie cos przelac?? lub na odwrot z telefonu w orange do popa? albo tez z orange do innej sieci?
 #101473  autor: Irek
 02 wrz 2006, 12:20
jim88 pisze:czy istnieje takie cos? czy z popa na inny telefon w orange da sie cos przelac?? lub na odwrot z telefonu w orange do popa? albo tez z orange do innej sieci?
Są plany wprowadzenia takiej usługi w Orange, ale to są tylko plany, jak narazie nic jeszcze o tym nie wiadomo. Natomiasta nieda się doładować telefonu z jednej sieci telefonem z innej sieci.

"And one more thing..."

 #101476  autor: jim88
 02 wrz 2006, 12:22
wielkie dzieX
 #101485  autor: Klusek
 02 wrz 2006, 12:53
jim88 pisze:czy istnieje takie coś? czy z popa na inny telefon w orange da sie cos przelac?? lub na odwrot z telefonu w orange do popa? albo tez z orange do innej sieci?
Takk jak napisał IreQ nie ma jeszcze możliwości doładowanie konta POP innym POPem, ale jest możliwość doładowania POPa telefonem w abonamencie Orange. Jak to zrobić masz napisane tutaj

Obrazek
Obrazek

 #101496  autor: Kaczy
 02 wrz 2006, 13:24
To jak wszyscy już tak coś piszą to i ja napiszę.

Na razie nie ma tej usługi w Orange (mam nadzieję, że niedługo będzie), ale za to pojawiła się już w Plusie (sim+). Tutaj link ze szczegółami :-D

...::: Made for loneliness :::...

 #101591  autor: Wąglik
 02 wrz 2006, 18:15
ja pierdziele, mojej mamie sie 100 w simplusie uzbierało a ja zawsze goły... ale sobie przelewik zrobie...;) dobrze by było gdyby dało sie jeszcze konta w innych sieciach zasilać...