DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #952452  autor: biala1991
 24 wrz 2017, 11:15
To dobra wiadomość. Miałam wątpliwości czy bycie poza zasięgiem nie będzie jakąś przeszkodą i np. kasa zejdzie z nr zasilającego ale nie dotrze do zasilanego jeśli któryś jest niezalogowany :)
 #952455  autor: asdaf
 24 wrz 2017, 11:24
rudymax pisze:
biala1991 pisze: zarówno sim zasilany jak zasilający mogą leżeć w szufladzie Dzięki
Dokładnie tak. Sprawdzone.
Potwierdzam. Też sprawdzone.
 #952627  autor: GaduAirowiec
 25 wrz 2017, 09:22
A czy moge gdzies kupic teleprzelew Orange za 1zł ? Mama ma 8,20 zł na koncie a brakuje jej 80gr do pakietu 200 minut na karte. Chce wykorzystac do zera konto zanim przeniose ja do A2 Mobile. Czy jest techniczna mozliwosc przelewu 1zł od innego użytkownika Orange?
 #952629  autor: mungo
 25 wrz 2017, 09:40
GaduAirowiec pisze:A czy moge gdzies kupic teleprzelew Orange za 1zł ? Mama ma 8,20 zł na koncie a brakuje jej 80gr do pakietu 200 minut na karte. Chce wykorzystac do zera konto zanim przeniose ja do A2 Mobile. Czy jest techniczna mozliwosc przelewu 1zł od innego użytkownika Orange?
Jak najbardziej technicznie jest taka możliwość. Kwota może być dowolna z zakresu 1-5zł (pełne złotówki). Bez względu na kwotę przelewający płaci prowizję 20gr. Mogę Ci zrobić taki przelew - więcej na PW.
 #953721  autor: tele2017
 02 paź 2017, 12:35
Właśnie robię pewien eksperyment. Otóż mam starter aktywowany z pół roku temu. Nigdy nie doładowywany. Zużyłem tylko neta na start. Teraz szkoda mi karty aby przepadła w dezaktywacji i chciałbym RWK aktywować, ale za darmo. Jednak mam wygasłe połączenia wychodzące bo były tylko przez 31 dni na start, więc nie mogę, bo regulamin RWK wymaga aktywności wychodzących.
Wpadłem na pomysł że przelewem sms wrzucę na te karte jedną złotówke wtedy powinny sie teoretycznie włączyć aktywne połączenia wychodzące na 5dni, a mając je aktywne mogę teoretycznie aktywować RWK. Tylko że jak narazie nic sie nie dzieje a system przez mój orange nie dopuszcza do włączenia RWK. Może system musi sie zaktualizować, ale chyba godzinka już minęła. Może wieczorkiem spróbuje ręcznie przez smsa aktywować.

Dobrze kombinuję?
Poprostu warto utrzymać nawet nie używane karty w aktywności bo potem może się przydać przy promocjach w których liczy sie długi staż w sieci.
 #953747  autor: tele2017
 02 paź 2017, 16:19
Minęło 5 godzin. Przelew przyszedł, ale dalej RWK nie mogę aktywować przez mój orange. Dostaje info o braku środków. Kurna chce 3zł pobrać system. Przełożyłem więc karte do modemu i wysłałem sms 8002 poczekałem w niepewności kilka minut i udało sie, za darmo. Karta już ważna rok. Wcześniej nie dało sie tego zrobić smsem bo staż był krótszy od 90 dni
 #953758  autor: rudymax
 02 paź 2017, 17:49
tele2017 pisze:Właśnie robię pewien eksperyment. Otóż mam starter aktywowany z pół roku temu. Nigdy nie doładowywany. Zużyłem tylko neta na start.
tele2017 pisze:Kurna chce 3zł pobrać system. Przełożyłem więc karte do modemu i wysłałem sms 8002 poczekałem w niepewności kilka minut i udało sie, za darmo. Karta już ważna rok. Wcześniej nie dało sie tego zrobić smsem bo staż był krótszy od 90 dni
Jeżeli aktywowałeś starter pół roku temu, to staż nie może być krótszy niż 90 dni i opłaty nie powinno pobrać.
 #954750  autor: rudymax
 06 paź 2017, 22:26
Czy ktoś próbował doładować przelewem sms numer w nju na kartę? Wiem, że wg regulaminu to nie zadziała, ale w praktyce? Może jakiś błąd w systemie?
 #954755  autor: tele2017
 06 paź 2017, 22:58
a czemu sam nie spróbujesz przelać do NJU? Próbuj. Ja nie mam nikogo tam.
rudymax pisze:Jeżeli aktywowałeś starter pół roku temu, to staż nie może być krótszy niż 90 dni i opłaty nie powinno pobrać.
niby tak ale jak chciałem to zrobić przez strone mój orange (bo jest tam taka dość ukryta opcja) to system zaprotestował że chce pobrać 3zł a ja mam tylko 1zł. Jakiś kolejny defekt systemu.
 #954758  autor: rudymax
 06 paź 2017, 23:06
a czemu sam nie spróbujesz przelać do NJU? Próbuj. Ja nie mam nikogo tam.
Z tego samego powodu. Dlatego pytam na forum.
A tak poza tym, to mam dzisiaj chyba gorszy dzień, bo odpowiedź na moje pytanie jest na poprzedniej stronie tego wątku :)
 #968398  autor: kaspeed
 27 gru 2017, 17:21
Przelewy dalej są .Ale jak to dziala via allegro niewiem.Kase przelewam między swoimi nr

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968399  autor: szunaj
 27 gru 2017, 17:27
To dobrze,żle się wyraziłem chodzi mi o przelew między moimi numerami ( jeden właśnie przenoszę) a bałem się że przez jakieś przegięcia na allegro mogli go wycofać.
 #968403  autor: kaspeed
 27 gru 2017, 17:43
Nie wycofali.Uszczelnili kwestie gb jedynie.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968422  autor: tele2017
 27 gru 2017, 18:51
kaspeed pisze:Nie wycofali.Uszczelnili kwestie gb jedynie.
Ja tam orangutanom za bardzo nie wierzę. Idzie nowy rok i możliwe że wykręcą jakiś numer z przelewami sms, tak samo jak nagle wprowadzili zmiany w kontaktach z BOK.

Moja skarbonka na kilku kartach znów nieźle urosła i dobrze byłoby przenieść część środków przelewem w odpowiedniejsze miejsce puki stary rok. :?
 #977643  autor: as1as
 15 lut 2018, 09:57
Nie mam fizycznie wszystkich kart SIM, a na kontach OFnK są kwoty od 6 do 18 zł. Czy przez infolinię da radę przelać te środki lub w inny sposób (np.przez stronę www wysłać SMS), czy tylko istnieje możliwość dyspozycji przez SMS ?
Edit:
Przez bramkę SMS nie da rady nawet po zalogowaniu do Multi Box wpisując odbiorcę nr 316 krzyczy Niepoprawny numer telefonu.
 #977652  autor: forum_tg
 15 lut 2018, 10:38
jeśli dobrze pamiętam, to po dokonaniu przelewu musi Ci zostać na koncie głównym 5 zł. Regulamin informuję o wysyłaniu smsów, nie ma mowy o zleceniu przez BOK więc raczej się nie da.
 #977658  autor: as1as
 15 lut 2018, 10:55
Jest taki zapis tylko czy to chodzi o to
pkt.9. Warunkiem przeniesienia środków jest posiadanie przez Przekazującego odpowiedniej sumy środków na Koncie głównym. Wartość środków zgromadzonych na Koncie Głównym musi być większa niż kwota przekazywanych środków, powiększonych o koszt SMS-a ze zleceniem przekazania i kwotę obowiązkową 5 zł.

Ale czytam i są obostrzenia takie jak:
- Abonenci (Przekazujący) mogą skorzystać z Usługi, jeśli po aktywacji swojego numeru wykonali kiedykolwiek choć jedno doładowanie na kwotę min. 10 zł.

- Ilość dopuszczalnych przeniesień środków wysłanych z jednego numeru abonenckiego jest
ograniczona do 1 dziennie (tzn. w ciągu jednego dnia można dokonać 1 zlecenia przekazania
środków) i 10 miesięcznie (na sumaryczną kwotę 50 zł). Wartość pojedynczego przekazania
środków z jednego numeru abonenckiego nie może przekroczyć 5 zł.
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7