DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 97 z 173
  • 1
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 173
 #958699  autor: trecik
 31 paź 2017, 13:37
trecik pisze:...W sierpniu pisałem (cytat), że chyba mi znika kasa z konta, no i właśnie potwierdzam. Co jakiś czas pobierana jest opłata za transmisję danych, mimo że od samego początku mam włączony Pakiet Internet...
Remington pisze:Złóż reklamację, ciekawe co odpowiedzą.
Zajęło im to ponad tydzień, ale podliczyli mi, jak mniemam, wszystkie obciążenia i zwrócono ponad 2 razy tyle ile miałem udokumentowane:
W nawiązaniu do złożonej przez Pana reklamacji XXX dotyczącej rozliczenia usług telekomunikacyjnych dotyczących karty SIM o numerze XXX informujemy, iż pomimo cyklicznie aktywowanego Pakietu Niewyczerpalny Internet stwierdzono obciążenie środków z konta głównego za niektóre sesje transmisji danych w łącznej kwocie XXX PLN.

Wyżej opisany błąd dotyczący numeru będącego przedmiotem reklamacji jest weryfikowany przez dział techniczny.

Jednocześnie informuję, że w dniu XXX dokonaliśmy zwrotu na konto karty SIM...

Edit:
Co do jakości połączeń - jak dzwoni do mnie siostra (smartfon - smartfon tej samej firmy), to pewnie w zależności od zasięgu, jakość jest bardzo dobra albo wręcz wyśmienita. Jak gadam ze stryjem, który dzwoni z kartofla, to nie mogę go zrozumieć.
 #958750  autor: obru
 31 paź 2017, 18:03
Korzystam naprzemiennie z a2 mobile i lajtmobile i niestety a2 ma zauważalnie gorszą jakość rozmów. Internet jest identyczny.
 #958776  autor: Gregrin
 31 paź 2017, 21:46
Burito pisze:Ciekawe jaki priorytet dostępu do sieci nadajników Plusa mają karty sim oferty A2M.
Ja osobiście zaobserwowałem ze jeśli są nadajniki a2 to trzyma się ich kurczowo mimo ze bliżej są nadajniki z plusa. Prawdopodobnie (tego nie sprawdzałem na jednym urządzeniu) gdy karta a2 zgubiła zasięg a2 całkowicie (w depresji topograficznej) to nie zalogowała się do plusa (mimo dostępnego zasięgu) tylko miała jedynie połączenia alarmowe. Podejrzewam ze jeśli w okolicy są nadajniki a2 i plusa to karta a2 nie jest wpuszczana do plusa żeby korzystała ze swoich nadajników. Oczywiście jest to silnie uzależnione od miejsca (i chyba nie jest takich miejsc zbyt dużo bo tylko jeszcze 2 albo 3 osoby zgłaszały gorszy zasięg niż w plus) i są to tylko moje spostrzeżenia.
 #958777  autor: adacomp
 31 paź 2017, 21:56
Mam Plusha i a2mobile.
Nie zauważyłem różnic w działaniu zarówno rozmów jak i netu, a często jestem w terenie w tym na zalesionych terenach poligonu drawskiego gdzie są miejsca gdzie żadna sieć nie działa nawet w 2G.
 #958779  autor: macc
 31 paź 2017, 22:04
Tak porównuje jakość rozmów lajta z a2 i nie słyszę za bardzo różnicy w jakości dźwięku. Jeszcze w piątek pójdę do galerii handlowej, gdzie telefon przeskakuje z a2 do plusa i zobaczę jak zachowa się telefon czy będzie przechodził płynnie z a2 do plusa i na odwrót.
 #958836  autor: myslak12
 01 lis 2017, 13:39
Patryk7588 pisze:W jaki sposób się objawia "przeskok z a2 do Plusa"?
Chyba tylko zmianą nazwy sieci w telefonie?
 #959059  autor: adacomp
 02 lis 2017, 16:24
Patryk7588 pisze:Czyli raz na wyświetlaczu jest a2mobile a raz Plus?
Jest Polkomtel i Aero2 ;)
 #959060  autor: muchakk
 02 lis 2017, 16:31
U mnie wyświetla się zawsze tylko napis PLUS, u kuzynki natomiast tylko a2mobile :). Wszystko zależy od telefonu.
 #959090  autor: breakout
 02 lis 2017, 19:03
Wcześniej dzwoniąc z Plusa na kartę na nr będący w sieci a2mobile nie były naliczane opłaty, a teraz za rozmowy pobierają $$. Też ktoś to zauważył?
 #959131  autor: adacomp
 02 lis 2017, 22:43
breakout pisze:Wcześniej dzwoniąc z Plusa na kartę na nr będący w sieci a2mobile nie były naliczane opłaty, a teraz za rozmowy pobierają $$. Też ktoś to zauważył?
Prawidłowo.
To dwie różne sieci są przecież a nie submarki Polkomtela jak Plus/Plush.
 #959154  autor: bobiwr
 03 lis 2017, 08:00
adacomp pisze:Prawidłowo. To dwie różne sieci są przecież
Wierzysz w to co piszesz? :shock:
Znam firmy które powstały z jednej wielkiej, tylko dlatego żeby obejść URE . A jak popatrzysz w ich papiery to wszystkie nici prowadzą w jedno miejsce. Tak samo (względy biznesowe) zdecydowały, że są dwie sieci ale wiadomo o co chodzi.
Zobacz na Play: Stan darmowy obejmuje Virgin i chyba Viking, a to zupełnie odrębne podmioty. Czyli to jest NIEPRAWIDŁOWO?
  • Strona 97 z 173
  • 1
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 173
  • 1
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 173