DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 173
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 173
 #886365  autor: notsure
 07 wrz 2016, 14:06
serek5555 pisze:
111 pisze:Pakiet za 15 zl też bardzo dobry.
Takiego nie ma, jest za 19 zł. :wink:
Jest osobny pakiet tylko na rozmowy za 15 zł.

EDIT: Mieliśmy odlecieć a skończyło się jak w Smoleńsku :?
 #886376  autor: kaspeed
 07 wrz 2016, 15:05
Przypomina mi to heyah sprzed wielu lat. Proste zasady bez * :) oferta layout całkiem ciekawy młodzieżowy.W sumie uśmiałem się czytając zakładkę O NAS :-D Oferta prosta czytelna ciekawi fakt 18gr min;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #886378  autor: 111
 07 wrz 2016, 15:13
He,he nie skojarzyłem,że za 15 zł są 2 pakiety osobno voice i data,myślałem,że w pakiecie za 15 zł jest no limit na komórki,100 minut na stacjonarne i 5 giga netu.
A tak, jak to są dwa osobne pakiety to nic ciekawego.
 #886384  autor: goral2099
 07 wrz 2016, 15:59
serek5555, 111: Niektórym to nigdy nie dogodzisz...masz za 15PLNów praktycznie nielimitowane rozmowy (bo rzadko kto wykorzystuje więcej niż 100 min na stacjonarne) i do tego WiFiCalling. To naprawdę są śmieszne pieniądze. Poza tym, pokażcie mi proszę gdzie dostanę podobne warunki? To jest naprawdę dobra oferta. A pakiet NL za 25 też OK - nie odstaje od konkurencji.

EDIT: Czyli pakiety za 15PLN to pakiety dodatkowe i nie można ich kupować bez wcześniejszego zakupu pakietów podstawowych? Dobrze zrozumiałem?

EDIT2: Skąd info, że to pakiety podstawowe i dodatkowe? Są pakiety cykliczne i jednorazowe jak wynika z info w newsie na Telepolis.
 #886391  autor: 111
 07 wrz 2016, 16:54
@goral2099 lepsza oferta na same rozmowy jest od długiego czasu w RBM Energy.
Pakiet no limit na komórki i stacjonarne za 20 zł przedłużany co miesiąc pakietem 100 minut za 10 zł.
Czyli od drugiego miesiąca pełny krajowy no limit na normalne numery mobile i stacjonarne to 10 zł.
Aero się chowa.
I nie generalizuj ,bo dużo ludzi sporo dzwoni na stacjonarne.
Ale skoro oferta Ci pasuje to życzę przyjemnego korzystania i pozdrawiam.
 #886395  autor: serek5555
 07 wrz 2016, 17:40
Już wszystko jasne. :-)
Te pakiety dodatkowe to powinny nazywać się podstawowe.
W regulaminie http://a2mobile.pl/data/Dokumenty/11/pl ... _09_07.pdf jasno wynika:
=============================================================================
5. Pakiet Rozmów, Pakiet SMS lub Pakiet Danych (zwane dalej „Pakiety dodatkowe”) możesz kupić bez względu na to, czy korzystasz z innych Ofert promocyjnych. Możesz kupić maksymalnie cztery Pakiety dodatkowe, ale pamiętaj, że Okres ważności każdego Pakietu dodatkowego biegnie od dnia jego zakupu.
6. Pakiety dodatkowe nie odnawiają się i są wykorzystywane w kolejności ich zakupu.
7. Możesz na bieżąco kontrolować stan pakietów za pomocą krótkich kodów USSD. W celu sprawdzenia:
a) salda posiadanych GB/MB ze wszystkich pakietów – użyj kodu *888*1#
b) salda posiadanych minut ze wszystkich pakietów – użyj kodu *888*2#
c) salda posiadanych SMS ze wszystkich pakietów – użyj kodu *888*3#
d) statusu aktywnych Pakietów dodatkowych – użyj kodu *444#
8. Po wykorzystaniu przysługującego limitu transmisji danych, prędkość transmisji danych ulega zmniejszeniu do poziomu nie niższego niż 64 kb/s. W celu przywrócenia prędkości transmisji danych możesz:
a) kupić Pakiet Danych za pośrednictwem dostępnego kanału sprzedaży;
b) wpisać kod USSD *200*0# co powoduje zdjęcie lejka oraz naliczanie opłat za transmisję danych według niniejszego cennika opłat podstawowych, określonego w pkt 2 powyżej (do czasu wyczerpania środków na koncie).
===============================================================
Więc nie trzeba wykupywać żadnego pakietu 3 w 1, aby korzystać z dodatkowych czyli za 15 zł.
Można od razu aktywować za 15 zł.

„Pakiety 3 w 1” jest tylko ofertą promocyjną i jest ważna od dnia 7 września 2016 roku do odwołania. :-)
 #886982  autor: reboot
 12 wrz 2016, 09:30
Czy ktoś z Was próbowal przenieść nr do a2mobile?
Nie dostałem żadnego smsa potwierdzającego, nie wiem nawet kiedy mam się spodziewać kuriera z dokumentami.

WKS
 #886987  autor: patrix-83
 12 wrz 2016, 09:58
Ja jestem w trakcie przenosin numeru na kartę do a2mobile. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Będę tu informował jak to wyglądało i ile czekałem na dokumenty. Wniosek złożyłem poprzez formularz na stronie w dniu 8 września i też żadnego potwierdzenia nie dostałem.
 #886991  autor: michal198
 12 wrz 2016, 10:29
Mam nadzieje ze szybciej jak w VM.

10.09.2016 aktywny numer przenosiny z Play. piszą cały czas o :

Witam,

Numer jest w trakcie przelogowania na naszą platformę w związku z czym
wysyłamy interwencję w tej sprawie do naszego partnera
infrastrukturalnego. Przepraszamy za niedogodności, prosimy o
cierpliwość.
patrix-83 pisze:Ja jestem w trakcie przenosin numeru na kartę do a2mobile. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Będę tu informował jak to wyglądało i ile czekałem na dokumenty. Wniosek złożyłem poprzez formularz na stronie w dniu 8 września i też żadnego potwierdzenia nie dostałem.
 #886995  autor: jarekt
 12 wrz 2016, 10:57
Proszę jakiegoś moderatora o zmianę tytułu tego wątku na np.:

"[a2mobile] czyli nowy prepaid nowego gracza na rynku (Aero2)"

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

PS. Wysłałem 6 września tę prośbę do @divhashmorex ale pozostała bez odpowiedzi (nie została nawet odczytana). Powtórzyłem prośbę dzisiaj do @Karlos20 i napisałem dodatkowo tutaj posta.
 #886997  autor: habish
 12 wrz 2016, 11:14
Ja właśnie zamówiłem nowy starter, zobaczymy ile czasu zajmie realizacja tego zamówienia.

Pierwszego plusa mają za to że cały proces obsługuje kurier DPD a nie K-EX którego używa Plus a z którym często są mega problemy i olewactwo.
 #886998  autor: DanielR
 12 wrz 2016, 11:17
Jeżeli możecie, to wrzućcie foty startera i kartonika, jak już je otrzymacie. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #887008  autor: habish
 12 wrz 2016, 12:45
Właśnie przyszedł e-mail z informacją że starter jest gotowy do wysyłki.
W mejlu przyszedł także numer telefonu jaki został mi przydzielony.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2016, 12:47 przez habish, łącznie zmieniany 2 razy.
 #887009  autor: perdos1
 12 wrz 2016, 12:46
111 pisze:@goral2099 lepsza oferta na same rozmowy jest od długiego czasu w RBM Energy.
Pakiet no limit na komórki i stacjonarne za 20 zł przedłużany co miesiąc pakietem 100 minut za 10 zł.
Czyli od drugiego miesiąca pełny krajowy no limit na normalne numery mobile i stacjonarne to 10 zł.
Aero się chowa.
Po 1 to oferta rbm nie jest lepsza. Jest inna. Tam masz no limit na rozmowy bez SMS, w aero2 masz w praktyce no limit rozmowy i SMS 5 zł drożej (zakładam że użytkownik nie wydzwoni więcej niż 100 min na stacjonarne). Po 2 w rbm nie masz RWK w standardzie, więc chcąc nie chcąc musisz wydać min. 15 zł/miesiac. Można co prawda włączyć RWK do lutego bonusem za rejestrację, ale to nie jest w standardzie. Aero2 tym pakietem pozamiatalo, nie ma lepszej oferty na no limit komórki+sms+100 min stacjo.
  • Strona 2 z 173
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 173
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 173