DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 172 z 173
  • 1
  • 169
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
 #1166089  autor: aupol
 13 lut 2024, 16:23
Na wszelki wypadek nie czekałem do końca dnia i doładowałem przed godziną wykonania ostatniego doładowania. Być może numer bym odzyskał ale środki pewnie by przepadły.
 #1167134  autor: KC-KARLOS
 27 lut 2024, 11:31
Nowa oferta promocyjna w a2mobile! Wszystko bez limitu (internet bez lejków)!
Obejmuje opcję subskrypcyjną za 39,90 i 49,90.
Jeśli podepniemy kartę płatniczą, wyrazimy zgody marketingowe (dla Premium Mobile i partnerów Grupy PolsatPlus) i utrzymamy ciągłość trwania subskrypcji, dostajemy nielimitowany internet na określony czas:
> plan 39,90 - 6 okresów rozliczeniowych
> plan 49,90 - 12 miesięcy rozliczeniowych.
Regulamin promocji: https://a2mobile.pl/documents/promocje/ ... zystko.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1167137  autor: babciagienia1p
 27 lut 2024, 11:55
@surface123
Ja rozumiem to tak, że jest 6 lub 12 miesięcy pełnego nolimitu na transmisję danych. Zapisy o 60 lub 120 GB są pozostałością starych ofert i będą obowiązywać po 6/12 miesiącach.
Pewnie w Plusie/Plushu, za chwilę, pojawi się porównywalna lub lepsza oferta... A2 wyskoczył pierwszy, żeby zebrać najbardziej niecierpliwych...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2024, 11:56 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1167138  autor: KC-KARLOS
 27 lut 2024, 11:56
surface123: zawsze można zrezygnować. Subskrypcja to tak naprawdę cykliczna płatność kartą płatniczą za pakiet zintegrowany - identycznie jak w ofercie Plusa.

Uzupełnię:
po 6 miesiącach w planie za 39,90 dostajemy 65 GB
a po 12m - 120 GB. Niestety, po ich wykorzystaniu lejek 32 kbps.
Zmiana pakietu na inny powoduje wykluczenie z warunków promocyjnych - wtedy pozostaje przenieść numer do innej sieci, a potem wrócić do a2mobile, albo nowy starter.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1167141  autor: babciagienia1p
 27 lut 2024, 12:25
Informujemy, że 29 marca 2024 z oferty promocyjnej "Niewyczerpalne Pakiety" zostanie usunięty pakiet społecznościowy. W przypadku braku akceptacji zmian, mogą Państwo wypowiedzieć umowę. Szczegółowe informacje są dostępne w komunikacie... Pozdrawiamy...
 #1167142  autor: KC-KARLOS
 27 lut 2024, 12:33
I dobrze, że to usuwają, te pakiety nie zjadały transferu wyłącznie przy tekście i podstawowej grafice, w porównaniu do Flexa, gdzie pełna treść (oprócz reklam) nie zjada transferu.
Dodatkowo są lejki 3 / 1 mbps, które pozwalają na swobodne korzystanie z social mediów czy komunikatorów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1167165  autor: KC-KARLOS
 27 lut 2024, 17:02
surface123: przypomnę, że to nie jest abonament ani umowa terminowa. To pre-postpaid. Tak nazywam subskrypcje + pakiety cykliczne odnawiane poprzez płatność kartą, które oferują wszystkie duże sieci.

Dodatkowa promocja dla pozostałych pakietów Niewyczerpalne Wszystko.
500 GB EKSTRA!
Ilość bonusu będzie uzależniona od posiadanego pakietu:
Za 19,90 - od razu po aktywacji usługi 1 pakiet 500 GB + 10 GB podstawy
Za 24,90 - od razu po aktywacji 500 GB + 30 GB podstawy, po odnowieniu wpada kolejne 500 GB - łączna pula 1000 GB.
Za 29,90 - od razu po aktywacji 500 GB + 45 GB podstawy, po odnowieniu wpadną jeszcze 2 kolejne 500 GB - łączna pula 1500 GB. Wstęp do 5G Plusa!
Za 34,90 - od razu po aktywacji 500 GB + 55 GB podstawy, po odnowieniu wpadną jeszcze 3 kolejne 500 GB - łączna pula 2000 GB. Wstęp do 5G Plusa.
Regulamin > https://a2mobile.pl/documents/promocje/ ... tra_gb.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1167195  autor: KC-KARLOS
 28 lut 2024, 10:52
Premium Mobile szaleje z promocjami w a2mobile!
Tym razem jednorazowy bonus 500 GB na czas trwania pakietów cyklicznych "Niewyczerpalne Wszystko" od opcji 19,90 do 49,90 za zgodę marketingową.
Wystarczy wysłać sms o treści TAK na 2030 (darmowy). Bonus łączy się z promocją 500 GB EXTRA za odnawianie opcji "Niewyczerpalne Wszystko" (post wyżej).
Bonus nie będzie skonsumowany, gdy skorzystamy z neta bez limitu na 6 czy 12 miesięcy w formule subskrypcji pakietów 39,90 i 49,90.
Po otrzymaniu bonusu możemy odwołać zgodę smsem o treści NIE na 2030.
Regulamin: https://fs.siteor.com/gsmonline/article ... 1709112533

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1167218  autor: Remington
 28 lut 2024, 18:30
Karlos20 pisze:
27 lut 2024, 17:02
To pre-postpaid. Tak nazywam subskrypcje + pakiety cykliczne odnawiane poprzez płatność kartą, które oferują wszystkie duże sieci.

Widziałem, że promujesz ten neologizm na Pepperze, jednak on zawiera zasadniczy błąd logiczny - w tych ofertach za nic nie płaci się z dołu, więc nie ma najmniejszego uzasadnienia dla zawarcia w nim fragmentu „post”.

Skoro „mix” jest już spalony, bo od około 20 lat przeznaczony dla konkretnego rodzaju ofert, to subskrypcje nazwałbym jako np. abo-prepaid. Czyli abonament jako rodzaj zobowiązania, a prepaid jako formę płatności za niego. Lub coś podobnego.

Nawiasem mówiąc, tak wszyscy piszemy o no limitach, a nikomu dotąd nie przyszło do głowy by nazwać je po prostu ryczałtem 😉.
 #1167219  autor: KC-KARLOS
 28 lut 2024, 18:43
Remington: w subskrypcji jest jeden problem, bliżej mu do prepaida, bo za pakiet płacisz z góry, ale reszta parametrów jest zbieżna z abonamentem.
Jedno jest pewne - abonamenty bezterminowe w niczym się obecnie nie różnią od cyklicznych pakietów płaconych kartą płatniczą czy stałą kwotą doładowania w prepaidzie. Nie ma umowy terminowej, a abo możesz przenieść szybciej, niż w 30 dni wypowiedzenia.
Ryczałt? Trudne i dość brzydkie, starodawne słówko :D

Ciekawe, czy tymi GB rozdawanymi na prawo i lewo, pomogą Plusowi odrobić straty z MNP? W mniejszym stopniu na pewno, bo Premium Mobile dobrze sobie radzi w abonamencie, bo w prepaidzie już tak nie za bardzo, a to lepsza oferta pomimo braku wbudowanego nieodpłatnego limitu GB w UE i no-limitów w UE przez ustawowe 4 miesiące.
Czas pokaże.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1167220  autor: Remington
 28 lut 2024, 18:58
No właśnie się różnią i to całkiem sporo😀. Nie w zakresie opłacanych usług (rozmowy, wiadomości, internet), lecz reszty.

W abo za wszystko czego nie masz w opłaconym „pakiecie” płacisz z dołu - rozmowy zagraniczne, usługi premium, usługi DCB (tych w prepaid w ogóle nie ma). Stąd to jest post-paid.

W subskrypcji typu Flex czy nju wszystko musisz wykupić z góry, a czego nie kupiłeś, tego nie masz. Więc to jest taki prepaid do kwadratu:)

Tu wyjątkiem jest Heyah01 gdzie usługi spoza pakietu są fakturowane osobno i płatne z dołu (przynajmniej wg tego co czytałem na ich stronie). Jego sposób działania jest najbardziej zbliżony do mixa.

a2mobile i identycznie skonstruowany Plus to klasyczny prepaid, ale z możliwością pobierania opłat za pakiety z podpiętej karty (pierwszym takim był stary Virgin, mało kto korzystał i mało kto pamięta). Tutaj podobnie jak w przypadku pakietów kupowanych z salda, to czego nie zawiera pakiet opłacamy z wcześniej zasilonego salda.

P.S. Saldo zasilane Blikiem w nju/Flex w zasadzie pełni rolę zbliżoną do salda konta klasycznych prepaidów.
 #1167580  autor: Romek26
 06 mar 2024, 15:37
Nie wiem czemu mój post poprzedni został odrzucony. Przecież napisałem tutaj (w odpowiednim dziale) post w sekcji - dyskusji ogólnej o a2 mobile, że operator mógłby dać opcje "portfela" doładowującego blikiem na wzór Orange Flex. Bo skoro jest informacja powyżej w dyskusji o nowej ofercie subskrypcji z nielimitowanym internetem a niestety w tej opcji trzeba podpiąć kartę płatniczą aby to działało, a chodziło mi o to aby właśnie dla wygody jak ktoś nie chce podpinać swojej karty płatniczej do aplikacji a2 mobile to operator mógłby dodać tę opcję (portfela doładowującego blikiem) i bardziej chodziło mi o dyskusję, co o tym inni sądzą bo wydaję mi się to dobrym pomysłem, a nie trudnym do dodania. Mam nadzieję, że teraz tak bardzo złożenie i dokładnie wszystko opisałem co miałem na myśli i post nie zostanie odrzucony.
 #1167581  autor: Remington
 06 mar 2024, 15:48
Napisałeś poprzednio jedynie, że a2mobile powinno dać możliwość zasilania skarbonki, z której będzie można kupować pakiety. Odrzuciłem ten post wyjaśniając Ci, że jest to przecież klasyczny prepaid gdzie można też zasilić konto w dowolny sposób (też Blikiem) i z niego opłacać pakiety. Czyli to o czym wtedy napisałeś, jest podstawowym składnikiem tej oferty, a subskrypcja to nowa, dodatkowa forma opłacania pakietów.

Teraz rozwinąłeś myśl o pakiety nielimitowanego netu. Ich nie kupujesz w ramach subskrypcji, tylko one są bonusem-promocją dla tych, którzy zdecydowali się na subskrypcję i podpięcie karty. Operator nagradza klientów nielimitowanym internetem za to, że podpięli kartę i tym samym ma on nieograniczone źródło dla opłat za kolejne pakiety (a w saldzie lub jak to nazywasz "skarbonce" ma do dyspozycji nie więcej niż się tam znajduje, a i musi się liczyć z koniecznością zwrotu w razie utraty klienta).
 #1167585  autor: Romek26
 06 mar 2024, 16:31
Do wiadomości co mi napisałeś dlaczego jest odrzucona nie mogłem wejść (stąd moje niezrozumienie/niezadowolenie) mogłem tylko oznaczyć jako przeczytaną.
Co do oferty a2mobile i ich opcji subskrypcji pakietów co są za 39,90 i 49,90 faktycznie (dzięki za podrzucenie regulaminu) jest dawana opcja nielimitowany internet na określony czas zależny od ceny pakietu w zamian za podpięcie karty. Trochę dziwi i nie dziwi mnie jednocześnie to wymaganie podpięcia karty płatniczej. Dziwi bo tracą na tym klientów, bo nie każdy chce podpinać kartę więc powinni dać więcej opcji wyboru i umożliwnienie stworzenia takiego "portfela/skarbonki", a nie dziwi bo wiadomo każde korpo chce mieć jak najwięcej danych.
Skoro Plus (a2mobile) i Orange (Orange Flex) w swoich jakiegoś rodzaju submarkach mają ofertę z nielimitowanym internetem to tylko patrzeć jak podobne opcję pojawią się w T-mobile (tak wiem jest Red Bull Mobile, ale tam karty do routera nie da się włożyć, a dwa jest to oddzielny operator tylko korzysta z zasięgu T-mobile) więc pewnie pojawi się coś niedługo w Heyah i być może Virgin Mobile. Skrycie mam nadzieję, że nie będą wymagać podpięcia karty płatniczej i zrobią tam coś na wzór wspominanej przezemnie opcji "skarbonki/portfela" jak w Orange Flex.
 #1167587  autor: KC-KARLOS
 06 mar 2024, 16:52
Romek26: to walka o klienta. Nieoficjalnie kartę w RBM włożysz do routera i net nielimitowany zadziała, ale na warunkach promocyjnych RBM kosztuje od 40 zł od 2 miesiąca (45 zł bez zgód marketingowych), a w a2mobile 39,90 - w obu ofertach subskrypcji masz neta bez limitu do pół roku.
Chcesz alternatywę, to ładuj normalnie konto - w tych ofertach też dostajesz setki gigabajtów, które np. w Plusie czy Orange kumulują się pod warunkiem odnawiania usług.
Pamiętaj, masz możliwość rezygnacji.
Sprawdź jakość transmisji i zasięg poprzez zakup starterów z 4 sieci i się przekonaj, zamiast analizować ofertę w ciemno.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1167593  autor: Romek26
 06 mar 2024, 18:22
Chcesz alternatywę, to ładuj normalnie konto - w tych ofertach też dostajesz setki gigabajtów, które np. w Plusie czy Orange kumulują się pod warunkiem odnawiania usług.
Pamiętaj, masz możliwość rezygnacji.
Sprawdź jakość transmisji i zasięg poprzez zakup starterów z 4 sieci i się przekonaj, zamiast analizować ofertę w ciemno.
Sieć mam doskonale sprawdzoną. W telefonie i routerze zasięg/prędkości po kolei u mnie: Play, T-mobile, Orange, Plus
Alę w Play gdziekolwiek router czy telefon wezmę będę miał najgorzej 150 mega pobieranie, A T-mobile i Orange w telefonie coś około 30 mega pobieranie a w Routerze jak mam dobrze ustawiony to około 120 mega pobieranie do 20 mega wysyłanie. Plus na telefonie max 10 mega pobieranie a w routerze mam świetne miejsce 50 mega pobieranie. Dla osoby która miała net radiowy przez lata prędkości do max 20 mega za 50zł miesięcznie to jak widzisz każdy operator będzie dobry, więc a2 mobile ma ciekawą ofertę. Co do kolejnej kwestii kumulacja danych się u mnie nie sprawdzi, najmniej to wszyscy mieszkańcy domu zużywamy miesięcznie 1 tera danych, więc koniecznie u mnie trzeba neta prawdziwie bez limitu.
Dlatego cieszy mnie opcja subskrypcji w a2Mobile/smuci brak możliwości opłaty blikiem aby to działało bo wymuszone jest tylko aby to mieć trzeba kartę płatnicza podpiąć no i mam nadzieję, że inni operatorzy zrobią konkurencję Orange Flex w tej sprawie włącznie z Plusem i że coś w a2mobile się zmieni.
Pozdrawiam.
 #1167595  autor: IC_Current
 06 mar 2024, 19:31
Nie rozumiem tego problemu z podpieciem karty. Jest wiele opcji- karty wirtualne, jednorazowe, przedpłacone, karty które mozesz doładować i rozładować. Przecież nikt nie kazuje Ci podpisać głównej karty, która posiadasz czy jakiejkolwiek innej bezpośrednio powiązanej z saldem na rachunku.
Każda z tych kart zapewni Ci opcje rownoważne jak doładowanie salda Blikiem.
  • Strona 172 z 173
  • 1
  • 169
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 1
  • 169
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173