DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 33
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 33
 #937834  autor: tele2017
 10 lip 2017, 12:20
Przecież tu masz szczegóły: http://www.zarejestrujnumer.pl
Jeszcze niedawno jeden z kolegów tutaj pisał że jesienią i zimą rejestował karty bez podawania adresu i dostawał 100GB. Potem po zakończeniu starej promocji po 28 lutego i wykorzystaniu 60 dni na aktywacje bonusów, kupił kolejny starter i poszedł go zarejestrować podając adres i zgody i dali mu ponownie 100GB w nowej promocji. No ale moim zdaniem tylko raz tak można zrobić, to logiczne. Jemu parę tygodni temu to sie udało, a teraz nie wiadomo czy nie zamknęli tej luki.
Ja miałem próbować też tej promocji ale skończyłem na aktywacji Grunwaldu 1410GB za 200zł.
marokmon pisze: Tzn. ten pakiet zsumuje mi się z takim który mam obecnie i da radę przedłużać jak rwk? Słyszałem tez o tym, że orange niektórym blokuje - czy dotyczy to calego startera, samego bonusu czy kwoty doładowania?
No tak narazie system wykazuje że da sie przedłużyć i zsumować bonusy za doładowania.
Blokują całą karte.
 #938851  autor: Blank
 15 lip 2017, 11:03
Tak, Ja wczoraj ładowałem.
Dyskusja na temat Grunwaldu winna być prowadzona w temacie [ ORANGE ] Nowe pakiety i zwiększenie bonusu w OFnK

Ten wątek bardziej na temat oferty dla przenoszących numer :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #943814  autor: Placeks
 07 sie 2017, 13:29
Szanowni

Ok kwietnia skorzystałem z przeniesienia i odpaliłęm usługie cykliczną za 28zł (wtedy doładowywało łącznie 18GB)
Czy w ostatnich dniach jakoś się zmieniły te pakiety i nalezy ise spodziewac więcej ?
 #943824  autor: Placeks
 07 sie 2017, 14:31
Przemek

Z grunwaldu skorzystałem jeszcze gdy RWK naliczało wszytsko po staremu i obecnie mam:
Dane z Pakietu na koncie głownym (2GB) oraz
Bonus grunwaldowy (jescze 1,5TB)
ważne do 04.2019

Czy teraz co miesiąc dostając te 35GB (28zł) będzie się dodawało do grunwaldu i ciągle będzie ważność do 04.2019 ?

 #947011  autor: Tomash
 24 sie 2017, 15:21
A propos promocji 1410. Złeciłem przeniesienie nr do Orange, który zostanie aktywowany pod koniec września. Mam kartę z numerem tymczasowym (nieaktywnym, bo go nie potrzebuję). Czy jeśli aktywuję i doładuję nr tymczasowy i otrzymam pakiet 1410 GB to przejdzie on automatycznie na mój docelowy nr po jego przeniesieniu? Czy środki z karty również trafią na konto docelowego numeru?
 #947031  autor: KC-KARLOS
 24 sie 2017, 16:54
A propos promocji 1410. Złeciłem przeniesienie nr do Orange, który zostanie aktywowany pod koniec września. Mam kartę z numerem tymczasowym (nieaktywnym, bo go nie potrzebuję). Czy jeśli aktywuję i doładuję nr tymczasowy i otrzymam pakiet 1410 GB to przejdzie on automatycznie na mój docelowy nr po jego przeniesieniu?
Tak.
Środki już zostają na koncie po przeniesieniu numeru do Orange na docelową kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #947036  autor: kaspeed
 24 sie 2017, 17:58
i jesli aktywujesz to masz 2gb na rok i ssumuje z grunwaldem.I będzie wazne 22mies wiec mysle ze opłaca ci sie

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #947049  autor: 24bis24
 24 sie 2017, 18:37
kaspeed pisze:i jesli aktywujesz to masz 2gb na rok i ssumuje z grunwaldem.I będzie wazne 22mies wiec mysle ze opłaca ci sie
a czemu 22mies ?
mnie się wydaje, że 365 dni

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #947056  autor: adacomp
 24 sie 2017, 18:55
Dokładnie.

Kumulowanie konta już nie działa od czasu likwidacji RWK na GB.

RWK - 366dni

A 2GB z MNP do max 366dni i tyle.

Wszystko co doładujesz bez względu na kwotę będzie ważne max 366 dni jeśłi doładujesz w dniu aktywacji startera OFNK i system ustawi tobie RWK na KG i 2GB lub tyle ile wynosi ważność GB lub doładowania jeśli ważność GB była krótsza niż doładowanie.
 #947211  autor: sql
 25 sie 2017, 14:38
Pytanie ile czeka się na kuriera jak chce się przenieść numer ?
Czy po otrzymaniu zestawu startowego od kuriera można go już doładować tak jak wspomniał kolega kilka postów wyżej tzn. numer tymczasowy czy może numer tymczasowy aktywuje się jak dojdą papiery do Orange? Umowa w Play do końca listopada jednocześnie chciałbym zdążyć z Grunwaldem a numer nie jest na moją osobę więc lepiej przez kuriera. Rozumiem iż ważność Grunwaldu się zmieniła.
 #947216  autor: KC-KARLOS
 25 sie 2017, 14:58
sql: nie prościej przyjść do salonu własnego lub punktu Partner Orange? Kartę USIM z numerem tymczasowym, który stanie się docelowym w minimum 24h, dostaniesz na miejscu.
Promo z 1410 GB trwa do 31.08.2017. Wszystkie zgromadzone środki z dotychczasowego numeru tymczasowego, będą dalej dostępne już na numerze przeniesionym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #947290  autor: Jestem_Janek
 25 sie 2017, 20:54
sql pisze:Pytanie ile czeka się na kuriera jak chce się przenieść numer ?
Czy po otrzymaniu zestawu startowego od kuriera można go już doładować tak jak wspomniał kolega kilka postów wyżej tzn. numer tymczasowy czy może numer tymczasowy aktywuje się jak dojdą papiery do Orange? Umowa w Play do końca listopada jednocześnie chciałbym zdążyć z Grunwaldem a numer nie jest na moją osobę więc lepiej przez kuriera. Rozumiem iż ważność Grunwaldu się zmieniła.
W piątek po 16tej zamówiłem i we wtorek o 11tej kurier dostarczył przesyłkę.
Kartę aktywowali w dniu dostarczenia, tak przed 19tą.
  • Strona 23 z 33
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 33
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 33