DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 26 z 33
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 33
 #953719  autor: tele2017
 02 paź 2017, 12:26
Kilkakrotnie zwracałem uwagę pracownikom Orange na błędy na ich stronach i do dzisiaj nic z tym nie zrobili czyli wszystko i wszystkich mają gdzieś. Ja w Mój orange na www mam nadal pakiet nielimitowany z netem za 35zł gdzie dostaje w opisie usługi 2 do 5GB. Żenada.
A w bilingach każdy sms aktywacyjny zawsze wykazywany jest za 0zł mimo że pobiera z konta. Absurd.
 #954078  autor: surface123
 04 paź 2017, 10:21
Panowie

Czy promocja 28 zł dla przenoszących numer łączy się z promocją 3 m-c za darmo ??

Tzn chodzi mi o to czy jak włączę Bonus 3 miesiące za darmo to mogę potem skorzystać z pakietu za 28 zł ?? (dla przenoszących, ale włączyć go po trzech miesiącach po wykorzystaniu tego za 25 zł ) ?
 #954172  autor: surface123
 04 paź 2017, 15:08
Tak, wiem

Ale czy oferta za 25 zł ( ale 3 miesiące GRATIS ) nie jest już pakietem który może wykluczyć później ten inny ( za 35/28 )

I czy można go włączać nawet kilka razy w ciągu roku ? I nadal mieć rabat ?

Jeszcze jedno pytanie, ustalam sobie datę przenosin np na 16.12.2017

Czy RWK jest liczone od tej daty dopiero i 2 GB neta na rok, czy od otrzymania startera z numerem tymczasowym ??

Co się stanie jak mam zlecone już przenosiny do T-mobile a wypełnię wniosek o kolejne przenosiny, zostanie ten pierwszy z automatu anulowany ??
 #954200  autor: asdaf
 04 paź 2017, 17:45
Czy RWK jest liczone od tej daty dopiero i 2 GB neta na rok, czy od otrzymania startera z numerem tymczasowym ??
Jest liczone od aktywacji startera, czyli włożenia go do telefonu i jego włączenia. Jeśli aktywujesz sterter jeszcze z numerem tymczasowym to od tego momentu jest liczone RWK.
Co się stanie jak mam zlecone już przenosiny do T-mobile a wypełnię wniosek o kolejne przenosiny, zostanie ten pierwszy z automatu anulowany ??
Drugi wniosek zostanie odrzucony.
 #954692  autor: andx
 06 paź 2017, 17:40
Witam. W pon. powinienem mieć przeniesiony nr do Orange na kartę i chciałbym się poradzić, co po kolei zrobić po przeniesieniu do Orange - Free i jakimi kodami uruchomić co trzeba. Możecie podpowiedzieć?
 #954698  autor: andx
 06 paź 2017, 17:57
w12 pisze:Ja też na poniedziałek mam zaplanowane przeniesienie numeru.

Pewnie bardziej niż uruchomić trzeba będzie coś powyłączać.
Szukam inf że np.
1. Doładuj konto
2.Wł. taryfę Free kodem....
3.Wł. cylicznego... kodem
itd. itp
 #954709  autor: rudymax
 06 paź 2017, 19:17
andx pisze:
w12 pisze:Ja też na poniedziałek mam zaplanowane przeniesienie numeru.

Pewnie bardziej niż uruchomić trzeba będzie coś powyłączać.
Szukam inf że np.
1. Doładuj konto
2.Wł. taryfę Free kodem....
3.Wł. cylicznego... kodem
itd. itp
To zależy jak będziesz miał zamiar korzystać z karty. Co do taryfy, to jeżeli przenosiłeś online przez kuriera, to już będzie taryfa Free, włączony RWK i pakiet 2 GB ważny rok. Jeżeli to Twój jedyny w ostatnim czasie numer w Orange, to mogłeś jeszcze skorzystać z promocji polegającej na poleceniu Cię przez innego użytkownika Orange na kartę, ale może własnie tak zrobiłeś.
 #954711  autor: andx
 06 paź 2017, 19:27
rudymax pisze:
andx pisze:
w12 pisze:Ja też na poniedziałek mam zaplanowane przeniesienie numeru.

Pewnie bardziej niż uruchomić trzeba będzie coś powyłączać.
Szukam inf że np.
1. Doładuj konto
2.Wł. taryfę Free kodem....
3.Wł. cylicznego... kodem
itd. itp
To zależy jak będziesz miał zamiar korzystać z karty. Co do taryfy, to jeżeli przenosiłeś online przez kuriera, to już będzie taryfa Free, włączony RWK i pakiet 2 GB ważny rok. Jeżeli to Twój jedyny w ostatnim czasie numer w Orange, to mogłeś jeszcze skorzystać z promocji polegającej na poleceniu Cię przez innego użytkownika Orange na kartę, ale może własnie tak zrobiłeś.
Nr przeniesiony w salonie, będzie to mój pierwszy nr przeniesiony/aktywny w Orange, bez promocji polecające
Myślę że w temacie o Plush 25 jest to fajnie opisane, jak wszystko poustawiać po aktywacji.
 #954995  autor: arek0070
 08 paź 2017, 20:20
Witam
Mam parę pytań dotyczących przenosin numeru do Orange.Obecnie jestem w Play i średnio jestem zadowolony.Słaby zasięg(mieszkam na wsi),często gubi no i mało neta 6GB tylko.
Tu pytania:
-czy te 35GB będę dostawał co miesiąc do np końca życia ? :P czy aż postanowią wycofać tą ofertę ?
-jak jest z połączeniami do innych sieci,sms ? no limit ?
Pozdrawiam
 #954997  autor: rudymax
 08 paź 2017, 20:28
arek0070 pisze:Witam
Mam parę pytań dotyczących przenosin numeru do Orange.Obecnie jestem w Play i średnio jestem zadowolony.Słaby zasięg(mieszkam na wsi),często gubi no i mało neta 6GB tylko.
Tu pytania:
-czy te 35GB będę dostawał co miesiąc do np końca życia ? :P czy aż postanowią wycofać tą ofertę ?
-jak jest z połączeniami do innych sieci,sms ? no limit ?
Pozdrawiam
Tak na oba pytania, pula internetu będzie rosła o 1 GB każdego miesiąca.
 #955993  autor: rudymax
 14 paź 2017, 22:55
Czy ktoś próbował ostatnio przenieść numer online, korzystając ze strony
http://www.orange.pl/kid,4002009309,id, ... ferta_menu
Znajoma próbowała dzisiaj wielokrotnie bez skutku. Ja też spróbowałem, ale kliknięcie "przenieś numer" przenosi na wybór telefonu w abonamencie, a jak już przypadkiem przekieruje właściwie, to zawiesza się na pierwszym kroku. Na czacie konsultantka stwierdziła, że obecnie jedyną formą przeniesienia numeru do oferty na kartę, jest salon. Jeżeli jest na forum osoba zorientowana w temacie, to poproszę o skomentowanie tej informacji.
 #956008  autor: kemsinenu
 14 paź 2017, 23:49
Walczyłem z tym w piątek i po jakimś czasie po telefonie do sklepu internetowego Orange ‭510 700 700‬ przycisk do przenoszenia numeru na bezlimitunakarte.pl zaczął przekierowywać do poprawnego formularza. Udało się złożyć zamówienie. Dziwne że znowu nie działa. Ciekawe czy to tylko awaria.
 #956012  autor: rudymax
 15 paź 2017, 00:45
kemsinenu pisze:Walczyłem z tym w piątek i po jakimś czasie po telefonie do sklepu internetowego Orange ‭510 700 700‬ przycisk do przenoszenia numeru na bezlimitunakarte.pl zaczął przekierowywać do poprawnego formularza. Udało się złożyć zamówienie. Dziwne że znowu nie działa. Ciekawe czy to tylko awaria.
Raz nastąpiło prawidłowe przekierowanie do formularza, ale po podaniu numeru, wpisaniu otrzymanego kodu sms, zaznaczeniu operatora i rodzaju oferty przenoszonego numeru, przycisk "dalej" nie był aktywny. Aktywny był jedynie przycisk "sprawdź", który po kliknięciu przekierował na stronę na którą z uporem maniaka przenosiło wcześniej czyli abonament, wybór aparatu. Pamiętasz może czy musiałeś użyć przycisku "sprawdź", czy bez jego użycia przycisk "dalej" był aktywny?
 #956155  autor: rudymax
 16 paź 2017, 00:59
marokmon pisze:Czy jakikolwiek prepaid w orange ma obecnie sens dla sporadycznego uzywania internetu? Rozumiem, że orange nie wycofalo sie z likwidacji przedłużania internetu kodami sms?
Tylko po przeniesieniu numeru z innej sieci do Orange Free, otrzymasz wtedy 2 GB ważne rok i pakiet np za doładowanie zsumuje się z tym 2 GB i będzie tyle samo ważny. Na moim numerze nawet jak wyczerpię pakiet do zera to jego stan jest pokazany jako 0 MB ale z pierwotną datą ważności.
Jeżeli nie masz innego numeru w Orange, możesz dodatkowo uzyskać bonus za polecenie przez inną osobę będącą w Orange.
 #957029  autor: grzesio0401
 22 paź 2017, 10:30
Chciałbym się upewnić, jestem zdecydowany na OFnK chcę przenieść numer ale aktywować potem cykliczny multipakiet 200 bo raczej mi wystarczy.
Czy wtedy przy doładowaniu 50zł na 3mc będę najpierw korzystał z 200MB z multipakietu a gdy się skończy to z 25GB za doładowanie aż do ich wyczerpania i w nast. mc. znów 200MB a potem z tego co zostanie z 25GB po poprzednim mc?
Czy w przypadku gdyby Multipakiet nie wystarczał mogę na tym numerze bez problemu dezaktywować go kodem *110*79*00# i aktywować nolimit za 28zł kodem *102*74# i będzie jak wyżej z tym że zamiast 200MB będzie 35GB i zamiast 25GB będzie 15GB(bo doładowanie 30zł co miesiąc)
  • Strona 26 z 33
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 33
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 33