DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 31 z 33
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
 #970137  autor: Patrax
 05 sty 2018, 10:31
Z tymi kartami orange to może być prawda. Ja jak numer przenosiłem pół roku temu to kartę dali mi w czarnej kopercie na której numer był już przypisany i po prostu zmienili w systemie na mój numer który chce przenieść. Jak widziałem ostatnio w salonie to ktoś brał abonament i dostał kartę w tej samej kopercie więc bardzo możliwe że dla przenoszących numer do prepaid dają również karty od abo
 #970154  autor: mjez1978
 05 sty 2018, 14:06
Witam,
Jestem po wczorajszej wizycie w salonie Orange, starter w czarnej kopercie , z tymczasowym numerem , docelowo przeniesiony na kartę do taryfy OFNK , nie było żadnego problemu z dostępnością i ściemnianiem ze nie posiadają.Starter z 0zł na koncie, natomiast z uruchomionym pakietem 2 gb i roczną ważnością konta( po uruchomieniu startera przychodzi sms ).O dziwo starter z możliwością wyłączenia PIN-u .
 #970230  autor: mjez1978
 05 sty 2018, 18:59
A czy ktoś zorientowany jest czy mogę doładować konto numeru tymczasowego przed przeniesieniem numeru i po uruchomieniu pakietu za 25 zł pakiet nie zniknie ?(tj. czy jak numer już się przeniesie to będzie on przypisany do numeru przeniesionego). Bo kończy mi się darmowe rozmawianie na numerze przenoszonym a fizyczne przeniesienie będzie z niedzieli na poniedziałek)
 #970239  autor: Gregrin
 05 sty 2018, 19:42
mjez1978 pisze:A czy ktoś zorientowany jest czy mogę doładować konto numeru tymczasowego przed przeniesieniem numeru i po uruchomieniu pakietu za 25 zł pakiet nie zniknie ?(tj. czy jak numer już się przeniesie to będzie on przypisany do numeru przeniesionego).
Ktos już o tym pisał ze wszystko pozostaje bez zmian i tylko podmieniają numer. Mozna tez na czacie zapytać.
 #970244  autor: Patrax
 05 sty 2018, 20:19
mjez1978 pisze:A czy ktoś zorientowany jest czy mogę doładować konto numeru tymczasowego przed przeniesieniem numeru i po uruchomieniu pakietu za 25 zł pakiet nie zniknie ?(tj. czy jak numer już się przeniesie to będzie on przypisany do numeru przeniesionego). Bo kończy mi się darmowe rozmawianie na numerze przenoszonym a fizyczne przeniesienie będzie z niedzieli na poniedziałek)

Generalnie nie powinno być z tym problemu choć ja na koncie miałem dość dziwny błąd bo na numerze tymczasowym uruchomiłem pakiet który był wcześniej za 28 zł i po przeniesieniu numeru na drugi dzień po prostu już ten pakiet nie był aktywny, ale kontakt do bok załatwił sprawę i już było po problemie i przyznali po prostu że był błąd w systemie. Takie problemy są rzadkością ale miej na uwadze że takie coś się zdarza
 #970245  autor: rudymax
 05 sty 2018, 20:26
mjez1978 pisze:A czy ktoś zorientowany jest czy mogę doładować konto numeru tymczasowego przed przeniesieniem numeru i po uruchomieniu pakietu za 25 zł pakiet nie zniknie ?(tj. czy jak numer już się przeniesie to będzie on przypisany do numeru przeniesionego). Bo kończy mi się darmowe rozmawianie na numerze przenoszonym a fizyczne przeniesienie będzie z niedzieli na poniedziałek)
Wszystko, co zrobisz na tymczasowym, powinno zostać po zmianie numeru. Tak przynajmniej było w moim przypadku, kilka miesięcy wcześniej, ale jak widać nie zawsze tak się dzieje. Można to jeszcze inaczej rozegrać. Sprawdź PW.
 #970726  autor: mjez1978
 08 sty 2018, 12:22
Numer przeniesiony, dla uściślenia bonusy internetowe wpadają na trzy osobne konta z trzema różnymi datami: rok ważności 2 gb z przeniesienia plus bonusy za doładowanie, osobne konto z polecenia(ważność 93 dni ) oraz 35 gb po uruchomieniu pakiety za 25 zł(ważne miesiąc). Gdzieś zabrakło 15 Gb z przeniesienia, ale możliwe że zrobiłem coś w nie takiej kolejności jak powinienem( doładowałem i uruchomiłem pakiet za 25 zł jeszcze na numerze tymczasowym).
ps. dzięki "rudymax" za polecenie.
 #970774  autor: Graffik87
 08 sty 2018, 15:02
Od jakiegoś czasu co kilka dni w ciągu jednego dnia po kilka razy dzwonią do mnie obce numery od garnków czy innych zaproszeń które zawsze zaczynają się od 571. W aplikacji Mój Orange mam wyłączone wszystkie zgody marketingowe a jednak to nie pomaga. Jest jakiś sposób?
 #970829  autor: kaspeed
 08 sty 2018, 19:45
Ręczna mozolna praca: meil do firmy która dzwoni z zakazem przetwarzania nr do celów marketingowych

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970833  autor: Gregrin
 08 sty 2018, 20:04
mjez1978 pisze:Numer przeniesiony, dla uściślenia bonusy internetowe wpadają na trzy osobne konta z trzema różnymi datami:
U mnie Bonus 100GB przyznali ręcznie i wpadło do "Pakiet danych z bonusów po doładowaniu". 2GB za przeniesienie i GB za doładowania tez tam trafiają.
 #971017  autor: andx
 09 sty 2018, 18:20
Witam. w aplikacji "Mój Orange" mam dwie zakładki , Skarbonka i Konto promocyjne do Orange, czy możliwe jest przelanie tychże środków na konto główne aby pobrało je, przy przedłużeniu w OFnK?
 #971022  autor: Patrax
 09 sty 2018, 18:53
andx pisze:Witam. w aplikacji "Mój Orange" mam dwie zakładki , Skarbonka i Konto promocyjne do Orange, czy możliwe jest przelanie tychże środków na konto główne aby pobrało je, przy przedłużeniu w OFnK?
Tak. Można przelać środki ze skarbonki na konto główne
 #971031  autor: andx
 09 sty 2018, 19:58
Patrax pisze:
andx pisze:Witam. w aplikacji "Mój Orange" mam dwie zakładki , Skarbonka i Konto promocyjne do Orange, czy możliwe jest przelanie tychże środków na konto główne aby pobrało je, przy przedłużeniu w OFnK?
Tak. Można przelać środki ze skarbonki na konto główne
Dzięki, szkoda, że nie można przelać kasy z konta promocyjnego do skarbonki, a dalej na konto główne.
 #971032  autor: tele2017
 09 sty 2018, 20:02
a ile tychże złotówek tam masz?
Promocyjne jest tylko na rozmowy, sms i mms
...i usług zdaje się z tego nie kupisz żadnych.

A w skarbonce to trzeba mieć minimum 5zł żeby móc wypłacić na główne i to w zaokrągleniu tylko do pelnych złotówek.

Dla mnie to nie problem bo miewam nawet kilkadziesiąt w skarbonce.
  • Strona 31 z 33
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33