DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 33
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 33
 #966417  autor: bora1410
 15 gru 2017, 17:19
Dobra ta oferta. Przy doładowaniu za 100 zł wychodzi no limit plus prawie 50 GB internetu za ok. 22 zł. Mam trzy numery firmowe i nie wiem czy nie przenieść się na taką ofertę, bo w abonamencie takich warunków się nie dostanie.
 #966420  autor: kaspeed
 15 gru 2017, 17:27
No oferta dobra nie mowię że nie.Ja dalej gnije w Popie i mam dylematy.cCzy na Free przejsc.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #966426  autor: Gregrin
 15 gru 2017, 17:55
kaspeed pisze:No oferta dobra nie mowię że nie.Ja dalej gnije w Popie i mam dylematy.cCzy na Free przejsc.
Pytanie ile jest ci potrzebne ;) Te 20GB (z ponad 3 letnim stażem) to i tak więcej niż u konkurencji a kolejne odnowienia to +1GB. Oczywiście zmieniając na free masz od razu +15GB nie tracąc stażu czyli praktycznie tylko 5% więcej do skarbonki. Robiąc myk z przeniesieniem z innej sieci zyskasz dodatkowo 15GB a jak się uda to pewnie jeszcze 50GB na 3 miesiące za polecenie ;)
Czyli 3m-ce gratis i 30GB więcej jeśli się przeniesiesz ;)
 #966904  autor: areksz
 17 gru 2017, 17:30
u mnie jest chyba tych GB dodawanych więcej niż normalnie, ostatnio konto ładowałem ostatniego dnia Grunwaldem chyba 30 sierpnia A.D: po wejściu w konto widzę, że dostaję od łoryndz po 120GB za odnowienie pakietu do wszystkich (kasa schodzi z Grunwaldu nic więcej nie ładowałem konto główne około 87PLN) numer od chyba 2 lat w mandarynce :) free dla przenoszących...

prScr https://imgur.com/a/x5ek2
 #966928  autor: kaspeed
 17 gru 2017, 19:26
Wszystko możliwe nie mowie że nie.Błędy sie zdarzają.Ale patrzcie co sie stało:) Naprawili widoczność pakietu w UE:) :mrgreen:

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #966944  autor: Gregrin
 17 gru 2017, 20:28
areksz pisze:po wejściu w konto widzę, że dostaję od łoryndz po 120GB za odnowienie pakietu do wszystkich (kasa schodzi z Grunwaldu
A może po prostu ci zostaje z zeszłego miesiąca + któryś z kolei +1GB i podstawowe 35GB ?
No i GB ciągnie ci chyba w pierwszej kolejności z pakietu a nie z grunwaldu ??
 #967512  autor: biala1991
 20 gru 2017, 23:28
Gregrin pisze:Mam pytanko jak wygląda wyłączanie usług cyklicznych w orange ?? Po wyłączeniu usługi staje się ona aktywna??
Chodzi o to czy po wyłączeniu od razu staje się nieaktywna? Wydaje mi się, że tak to działa w każdej sieci, dezaktywacja następuje od ręki :) Co mnie zdziwiło w Orange (tak przynajmniej odbywa się to w przypadku promocyjnej wersji Rozmów do komórkowych) dopóki na koncie jest aktywna opcja 7dniowa nie można uruchomić opcji 31dniowej. TM w sytuacji "nakładania się" usług nie ma problemu, żeby wyłączyć aktywną ofertę a włączyć (i pobrać kasę :) ) za kolejną. Jeśli np. mamy aktywny pakiet 60min i włączymy pakiet 120min to ten wcześniejszy zostanie skasowany choćby do końca okresu ważności został cały miesiąc :)
 #967519  autor: Gregrin
 20 gru 2017, 23:49
biala1991 pisze:Wydaje mi się, że tak to działa w każdej sieci, dezaktywacja następuje od ręki
Na pewno nie w każdej ale nie pamiętam właśnie gdzie jak jest ;) Chyba w plusie tak było. To ze nie można włączać innego pakietu mając jeden (wykluczanie) tez chyba było w plusie. Na 99% jest tez w fakt miedzy niektórymi pakietami.

Ja ponawiam pytanie. Jak jest w orange ?? Pakiet się wyłączy (jednostki znikają) czy pakiet jest aktywny do końca swojej ważności i tylko się nie odnowi ??
 #967524  autor: rudymax
 21 gru 2017, 00:30
Gregrin pisze:Ja ponawiam pytanie. Jak jest w orange ?? Pakiet się wyłączy (jednostki znikają) czy pakiet jest aktywny do końca swojej ważności i tylko się nie odnowi ??
O ile dobrze pamiętam, to pakiet znika w momencie wyłączenia. Zaraz po Świętach będę musiał wyłączyć aktywny pakiet na jednym numerze przed upływem terminu ważności, to potwierdzę.
 #967550  autor: biala1991
 21 gru 2017, 08:08
rudymax pisze:
Gregrin pisze:Ja ponawiam pytanie. Jak jest w orange ?? Pakiet się wyłączy (jednostki znikają) czy pakiet jest aktywny do końca swojej ważności i tylko się nie odnowi ??
O ile dobrze pamiętam, to pakiet znika w momencie wyłączenia.
Moim zdaniem to jest logiczne, bo jak by to wyglądało w praktyce? Załóżmy, że po wyłączeniu pakietu cyklicznego na koncie do końca okresu zostają niewykorzystane GB. Ponieważ pakiet cykliczny został zdezaktywowany mam prawo włączyć ten sam pakiet w wersji jednorazowej i wtedy GB z obu pakietów (które są chyba na tym samym subkoncie) zsumowałyby się. To zbyt piękne, żeby mogło tak działać :)
 #967568  autor: Gregrin
 21 gru 2017, 09:50
biala1991 pisze:bo jak by to wyglądało w praktyce?
Wyłączając, pakiet po prostu by się nie odnowił a trwał do końca swojej ważności. Pakiet jest ale nie musisz się bać (czekać z wyłączeniem do ostatniej chwili) ze się odnowi i zabierze ci kasę. W ten sposób pakiet wyłączasz ale nie zabierają ci nic z niego bo jakby wyłącza się jedynie samo jego odnowienie.
Jeśli tak nie jest to jest problem wstrzelić się z momentem wyłączenia. Chcąc wykorzystać pakiet do końca, trzeba go dezaktywować jak najpóźniej co niesie ryzyko ze wyłączy się go już po odnowieniu i straci cały....
Innymi słowy, czy jest możliwość wyłączenia odnowienia ?


Przykład z Faktmobile:
5. Dezaktywacja Usługi następuje w ciągu 24 godzin od chwili wykonania jednej z czynności opisanej powyżej.
8. Po dezaktywacji Usługi i po upłynięciu okresu rozliczeniowego za Usługę opłaty za połączenia naliczane są zgodnie z Cennikiem Fakt Mobile.
I jest tam gdzieś punkt ze można włączyć tez inne pakiety. Cały regulamin https://www.faktmobile.pl/download/regu ... .2017..pdf
biala1991 pisze:To zbyt piękne, żeby mogło tak działać :)
Net w pakietach Orange i tak nieregulaminowo się sumuje. Gdyby ktoś chciał zapłacić 25zl żeby odnowić sobie tylko pakiet netu to nie uważam tego za eldorado. Orange za 25zl/30dni wycenił nolimit rozmów, sms i paczkę netu. Gdyby ktoś chciał im zapłacić 50zl za 40dni takiego samego tylko z podwojonym netem to raczej oni stratni by nie byli bo normalnie za 50zl dostaje się to na 60dni.
 #967644  autor: biala1991
 21 gru 2017, 15:12
Gregrin pisze:8. Po dezaktywacji Usługi i po upłynięciu okresu rozliczeniowego za Usługę opłaty za połączenia naliczane są zgodnie z Cennikiem Fakt Mobile.

Może tak jest u wirtualnych ale w W4 nie wydaje mi się (to oczywiście moje przypuszczenie :) ).
Gregrin pisze: Chcąc wykorzystać pakiet do końca, trzeba go dezaktywować jak najpóźniej co niesie ryzyko ze wyłączy się go już po odnowieniu i straci cały...
To że z wyłączaniem cyklicznych wiąże się ryzyko jest właśnie na rękę operatorowi, bo to klient będzie ponosił straty a strata klienta=zysk firmy.

I tu dochodzimy do kwestii dla kogo to jest eldorado :)
Gregrin pisze:Gdyby ktoś chciał im zapłacić 50zl za 40dni takiego samego tylko z podwojonym netem to raczej oni stratni by nie byli bo normalnie za 50zl dostaje się to na 60dni.

Trzeba pamiętać, że uzyskanie bonusa za doładowanie wymaga.. doładowania, (np 50zł) a to nie to samo co wykupienie dwóch pakietów za 25zł ze środków, które posiadamy zamrożone na koncie. Pewnie jest spora grupa użytkowników, którzy zasilali i korzystali tylko z bonusa, bo do lipca dawał się wygodnie przedłużać. Teraz na koncie mają skarbonki a bonus z ograniczonym terminem ważności nie jest już tak opłacalny. Dla nich dalsze topienie kasy w doładowania nie ma sensu, rozwiązaniem są pakiety. Przyznaje, że to może nie jest jakaś uniwersalna opcja ale w tej sytuacji korzystna, np dla mnie :)

Upieram się jednak przy tym o czym pisałam na początku :) Dlaczego operator miałby robić dobrze klientowi ułatwiając mu wyłączanie cyklicznego pakietu, który jest dla niego źródłem dochodu? To nie leży w interesie opa :)
 #967650  autor: rudymax
 21 gru 2017, 15:39
biala1991 pisze:Może tak jest u wirtualnych ale w W4 nie wydaje mi się (to oczywiście moje przypuszczenie ).
W Play wyłączenie pakietu cyklicznego powoduje, że pakiet się nie odnowi. Natomiast środki pozostają do wykorzystania, do końca ważności "wyłączonego" pakietu
 #967657  autor: 24bis24
 21 gru 2017, 16:15
rudymax pisze:W Play wyłączenie pakietu cyklicznego powoduje, że pakiet się nie odnowi. Natomiast środki pozostają do wykorzystania, do końca ważności "wyłączonego" pakietu
do końca nie jest to prawda :D
Jest choć nie dostępna już taka taryfa Play karta w której włączenie pakietu cyklicznego oznacza wyczyszczenie konta głównego do zera pomimo wyłączenia pakietu.
W następnym miesiącu cykliczny pakiet sam się aktywuje jest wyłączony przyznaje pakiet.
Nawet BOK nie pomoże ponieważ regulamin tak stanowi.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 28 z 33
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 33
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 33