DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 39
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 39
 #983119  autor: daromar
 13 mar 2018, 11:00
No dzisiaj było lepiej, przeglądarka to Opera 53 developer wersja 64 na w 10 64.
U mnie sukces zapewniła następująca kolejność. Po odczekaniu aż strona się całkowicie załaduje (czyli jest suwak na skali) zaznaczam bank i akceptację regulaminu, potem wybieram wartość doładowania i to jest dość uciążliwe. Bo u mnie przeciąganie suwaka nie działą tylko trzeba kliknąć w odpowiednie miejsce na skali. Potem wklejam numer telefonu oraz mail (wpisać się nie da) i klikam doładuj. Następne kroki działają już bezproblemowo. Na koniec zamknąć tylko te wyskakujące w dużych ilościach okienka z FB.
 #983181  autor: patrix-83
 13 mar 2018, 15:35
jarekt pisze:Myślę nad zrobieniem opisu/poradnika gdzie klikać, w jakiej kolejności, jakie robić pauzy, w jakiej przeglądarce, w jakim systemie itp., itd. aby chodziło jak najlepiej albo w ogóle działało dobrze.
jarekt
Nie mam nic przeciwko jeśli masz tylko chęć i czas abyś zrobił taki poradnik ponieważ wtedy użytkownicy unikną takich gaf z doładowaniem jak właśnie ja dziś zrobiłem.
Proszę w imieniu również pozostałych o taki poradnik.
 #983198  autor: Gregrin
 13 mar 2018, 16:40
patrix-83 pisze:Nie mam nic przeciwko jeśli masz tylko chęć i czas abyś zrobił taki poradnik ponieważ wtedy użytkownicy unikną takich gaf z doładowaniem jak właśnie ja dziś zrobiłem.
Wydaje mi sie ze poradnik ma opisać jak doładować przez ta strefę. Bo z tego co pisał jarekt to chyba o to mu chodziło i jeśli udało ci się doładować, to poradnik nie był ci potrzebny a to ze nie dostałeś bonusowych złotówek jest spowodowane błędem.
Czy jednak chodzi o poradnik który omija właśnie jakiś błąd nie przyznania bonusowych złotówek ?
 #983203  autor: jarekt
 13 mar 2018, 16:46
Chodzi o poradnik jak klikać żeby doładować :). Niby prosta sprawa...
A bonus 15% lub 30%, to już potem sam się robi dzięki uprzejmości P4 :) (no chyba, że ktoś numer Play próbował ładować przez stronę SDRBM i bonusu nie dostał, bo akurat namieszali w P4 i przyblokowali bonus dla takich doładowań - albo inaczej: bonus działa obecnie zgodnie z regulaminem bonusów w StrDoł RBM).
 #983213  autor: patrix-83
 13 mar 2018, 17:09
jarekt pisze:Chodzi o poradnik jak klikać żeby doładować :). Niby prosta sprawa...
A bonus 15% lub 30%, to już potem sam się robi dzięki uprzejmości P4 :) (no chyba, że ktoś numer Play próbował ładować przez stronę SDRBM i bonusu nie dostał, bo akurat namieszali w P4 i przyblokowali bonus dla takich doładowań - albo inaczej: bonus działa obecnie zgodnie z regulaminem bonusów w StrDoł RBM).
Pisząc mój post wcześniej i doładowując Play przez strefę RBM miałem na myśli że doładowanie jak najbardziej przyszło ale bonus 15% nie. Dzwoniłem parę minut temu w tej sprawie do BOK Play i po dłuższym sprawdzeniu konta, zastanowieniu się konsultantki co tam się stało, wyjaśnianiu jej, dłubaniu w systemie i oczekiwaniu dostałem od kopa rekompensatę 5zł za zaistniałą sytuację która wejdzie na konto 1 kwietnia i dobrze się składa bo środki promocyjne mam ważne do 31.03 - nie pytajcie dlaczego chciałem je już dziś przedłużać skoro były ważne do 31.03 :)

jarekt, prosimy o poradnik bo 20.03 będą do przedłużenia złotówki na numerach RBM1 i nie chciałbym podobnej sytuacji jak z numerem Play dziś a tam jak wiemy nie wykupimy sobie pakietu 10za5, z góry dzięki :)
 #983358  autor: darek032
 14 mar 2018, 11:41
Mam pytanie czy środki promocyjne otrzymane w ramach rekompensaty przedłużają skutecznie saldo pozostałych zł promocyjnych? Dzisiaj mi dodali i mam ważne do 31.03 a poprzednie miałem ważne do 26.03?
 #983393  autor: jarekt
 14 mar 2018, 13:09
Do 13 kwietnia :) (czyli ani do 23 kwietnia, ani do 14 kwietnia).

Jeśli przedłużasz PromoZŁ w miesiącu 31-dniowym (takim jak marzec), to będą one ważne do kolejnego miesiąca do dnia o jeden wcześniejszego (14.03-13.04). Wyjątkiem jest oczywiście 1 marca - wtedy wypadałby 0 kwietnia czyli faktycznie 31 marca :).

Przedłużanie w miesiącach 30-dniowych (jak kwiecień) przedłuża do kolejnego miesiąca do tego samego dnia (13.04-13.05).

Wyjątkiem od powyższych dwóch zasad jest luty, który nigdy nie ma ani 31 dni, ani 30 dni, bo ma 28 lub 29 dni. Ale napisanie o lutym w kontekście przedłużania PromoZŁ przewyższa moje umiejętności.
 #983397  autor: jkriss
 14 mar 2018, 13:28
Dziekuje jasne jak słońce :) jeszcze jedno małe pytanko, pare dni temu karta przeniesiona z PnaK Start do FPnaK oczywiście PromoZł zostało , czy włączenie promocji darmowy internet 3/6 GB lepiej zrobić przed czy po doładowaniu 5zł ?
 #983400  autor: jarekt
 14 mar 2018, 13:34
W tym przypadku nie ma znaczenia, chyba że skończyła Ci się ważność konta (WK) w FPnK, to najpierw musisz doładować konto aby mieć WK (bo usług - takich jak np. ten darmowy internet - nie można włączać gdy skończyła się WK).
 #984025  autor: jarekt
 17 mar 2018, 12:20
Jak zmieniasz taryfę i chcesz po kilku godzinach doładować z bonusem, to się upewnij, że taryfa już się zmieniła (Play24, kod *111*49*1#) i że minęły 4 godziny od wstępnej zmiany taryfy, a nie od zlecenia zmiany (taryfa wstępnie zmienia się z reguły już po kilkudziesięciu sekundach od zlecenia ale czasami to trwa znacznie dłużej, godziny czy nawet dni).

Z reguły nie ma problemu z otrzymaniem doładowania i bonusu nawet 15 minut od zlecenia zmiany taryfy ale musi być przynajmniej spełniony warunek, że taryfa wstępnie już się zmieniła. Ale jeśli będa jakieś problemy, to dostaniesz info od konsultanta, że nie odczekałeś 24 godzin (a niektórzy nawet podadzą Ci, że 7 dni) :) i nie uzna reklamacji.
 #984040  autor: Kamil7878
 17 mar 2018, 13:38
@Jarekt dzięki za info,
Taryfa zmieniła się zaraz po zleceniu, sprawdzałem kodem, w P24 zmiana widoczna po 15 min.

U mnie strefa doładowań działa, bez problemu, wszystko płynnie się przełącza, doladowanie i bonus zaraz na koncie całość trwa około 1 min.
  • Strona 12 z 39
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 39
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 39