DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 39
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 39
 #982701  autor: WOJTAS
 11 mar 2018, 09:30
Dzięki, u mnie na wszystkich przeglądarkach jest problem. Przedluzylem środki pakietem 15 za 10, jeżeli dalej będą tak kombinować albo będą problemy to zmienię taryfę na RBM siema....
 #982723  autor: jarekt
 11 mar 2018, 10:21
Mega ciekawostka.

Dostałem jakiś czas temu (w lutym), po kilku dniach od doładowania bezpośrednio poprzez StrDoł (powiedzmy że było to 6 dni po doładowaniu) bonus PromoZŁ w wysokości 15% ważny 30 dni (zsumował się i przedłużył obecne PromoZŁ o 30 dni).

Ale są 4 problemy z tym bonusem:
- ja ładowałem w PnKLT gdzie bonus wynosi 30%;
- bonus 30% dostałem wtedy natychmiast po doładowaniu (po kilku sekundach);
- nie składałem żadnej reklamacji;
- extra bonus 15% dostałem na kilkanaście numerów :).

Czy ktoś doświadczył czegoś podobnego?
 #982724  autor: WOJTAS
 11 mar 2018, 10:27
Ja mam inną ciekawostkę, wysłałem dzisiaj smsa z kodem mcdonalda 1 MB i dostałem smsa że dostanę 2 MB.. ale po chwili wpadł jednak jeden....
 #982729  autor: 24bis24
 11 mar 2018, 10:42
WOJTAS pisze:Ja mam inną ciekawostkę, wysłałem dzisiaj smsa z kodem mcdonalda 1 MB i dostałem smsa że dostanę 2 MB.. Obrazek ale po chwili wpadł jednak jeden.... Obrazek
to rzeczywiście ciekawostka
sms z kodem mcdonalda 1 MB :mrgreen:
ale po chwili wpadł z pewnością 1GB :)
ps.
większą jest natomiast fakt, że za 1 kod wysłany na 8036 można było dostać (może nadal można dostać) nawet 5GB.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #982733  autor: GaduAirowiec
 11 mar 2018, 10:56
Sprawdzałem na Operze https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge
I rzeczywiście trzeba być bardzo cierpliwym i bardzo wolno przechodzić przez poszczególne pola (nr tel, email, wartość doładowania na suwaku) i można doładować. Co prawda nie doszedłem do końca bo doładowywałem jeszcze kilka dni temu jak wswzystko działało na facebooku na profilu Play. Trzeba czekać jak kursor pojawi się w danym polu bo jeśli za szybko klikniemy to próbuje przekierować do facebooka na które nie możemy pozwolić! Zamykać okno przekierowania na facebooka i tyle ! I próbować powoli wpisywać! Sprawdźcie jak ktoś musi doładować w ten sposób.
 #982775  autor: bolek2004
 11 mar 2018, 13:22
Zobaczymy co kombinują z tą strefą na FB. Albo to zwykła awaria/błąd który muszą naprawić albo jakieś nadchodzące zmiany związane z tą usługą. Nie lubię się bawić we wróża ale to może być wszystko powiązane z tymi nowymi taryfami rbm bo był na początku problem z doładowaniem w tych taryfach.
Raczej też nie wierzę żeby bonus za doładowanie zlikwidowali bo straciliby sporo klientów tych bardziej obeznanych. Poczekamy, zobaczymy co wyjdzie.
 #982879  autor: pavesi
 11 mar 2018, 20:36
Witam
Posiadam taryfę Play na kartę start do tego bonus który kończy mi się niebawem .
Mam pytanie do jakiej taryfy przenieść numer aby środki bousowe nie znikły ale potrzebuję chyba coś z opcją 10 za 5 czy jakośc tak.
Tzn nie wiem czy ta opcja 10 za 5 umożliwi mi wydłużenie okresu promocyjnego o kolejny misiąc ..
Z góry dziękuję za podpowiedzi
Ostatnio zmieniony 11 mar 2018, 22:15 przez Eragon, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Post przeniesiono.
 #982969  autor: as1as
 12 mar 2018, 12:12
Rozmawiałem dzisiaj z konsulem na infolini na temat StrDoł na Facebooku i nic nie wiedział, konsultował się z przełożonym który stwierdził że jest awaria. Zostanie to naprawione i dzisiaj powinno już działać.
Online
 #982979  autor: piechucki
 12 mar 2018, 13:34
piechucki pisze:Wygląda na to, że Play coś "grzebie" - wczoraj doładowałem kolejny z numerów (5 zł, taryfa Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play) i do tej chwili bonusu brak. Konto promocyjne nie zostało przedłużone :(
... a dziś doładowania (sztuk kilka) przez "socjalizera" i wszystko ok - bonusy są :) Niezły mają bałagan...
 #982983  autor: patrix-83
 12 mar 2018, 14:44
Jak wiadomo obecnie jest awaria/modernizacja i coś tam jeszcze a tak naprawdę niewiadomo co STREFY DOŁADOWAŃ PLAY NA FB więc mam pytanie do was:
w jaki sposób i gdzie doładować konto Play za max 5zł aby przedłużyć środki promocyjne o 30 dni bez konieczności wykupowania pakietu 10za5?

Gzie doładować RED BULL za max 5zł aby również przedłużyć środki promocyjne?

jarekt może coś podpowiesz bo nic nie rozumiem z tych wcześniejszych wpisów w tym wątku :?
 #982984  autor: piechucki
 12 mar 2018, 14:48
patrix-83 pisze:w jaki sposób i gdzie doładować konto Play za max 5zł aby przedłużyć środki promocyjne o 30 dni bez konieczności wykupowania pakietu 10za5?
https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge
Dziś doładowania (kilka) i bonusy są, ale sprawdzać nie zaszkodzi.
 #982985  autor: jarekt
 12 mar 2018, 14:54
@patrix-83, no co Ci mam powiedzieć :) ?
Jest "awaria" linku do Strefy Doładowań na FB.

Rozwiązanie: korzystasz... ze Strefy Doładowań ale omijając FB i brakujący link :).

Przez ostatnie kilka stron, to już chyba 10 razy był ten link podawany. Ostatnio post wyżej :)
Bo sama aplikacja działa dalej dobrze, tylko link do niej usunięto z FB.

Ale radzę uważać, bo w każdej chwili i sama apka może przestać działać albo np. nie da bonusu 15%/30% (stara apka, bo może pojawi się nowa i np. z innym adresem www).
 #982990  autor: patrix-83
 12 mar 2018, 16:25
jarekt pisze:@patrix-83, no co Ci mam powiedzieć :) ?
Jest "awaria" linku do Strefy Doładowań na FB.

Rozwiązanie: korzystasz... ze Strefy Doładowań ale omijając FB i brakujący link :).
Dzięki bardzo za pomoc jarekt i piechucki, znalazłem je w google zanim zdążyliście odpisać i mam nadzieje że jeszcze długo będą działać ale dzięki za wskazówki co i jak :)

Mam wrażenie że to nie jest zwykła awaria a konsultanci Play to g....no wiedzą i każdy będzie powtarzał inną wersje a do tego te ich kłamstwa że się niby konsultowali z przełożonymi, jakoś nie przekonuje mnie odpowiedź że aplikacja jeszcze dziś wieczorem będzie działać na FB - to raczej zostało powiedziane na odczepnego a rzecznik Gruszka i jego giermek Sylwerski jak zwykle schowali głowę w piasek gdy są problemy i milczą na blogu.


Podaje linki dla być może następnych pytających co by chcieli doładować konto główne i przedłużyć konto promocyjne:
Play: https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge
Red Bull Mobile: https://apps.socializer.pl/doladowania/ ... ome/charge
Ostatnio zmieniony 12 mar 2018, 16:29 przez patrix-83, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Strona 10 z 39
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 39
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 39