DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 39
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 39
 #982429  autor: piechucki
 10 mar 2018, 09:04
Czyli muszę mieć dodatkowo 8 profili na FB, żeby "obsłużyć" "moje" 9 numerów :( Coś mi się widzi, że w Play zaczyna się "robić ciasno". Z jednej strony ich rozumiem, ale z mojego punktu widzenia mało fajnie...
 #982430  autor: bolek2004
 10 mar 2018, 09:07
Że co?
Nie ma to znaczenia na kogo jest numer i ile tych numerów jest. Ładuję od kilku lat różne numery regularnie i zawsze wszyscy otrzymywali bonus.
06.03 ostatnio 3 numery. 2 zarejestrowane na tą samą osobę i nie było problemu z otrzymaniem promocyjnych złotówek, zresztą od dłuższego czasu je regularnie ładuje i zawsze bonus każdy otrzymuje. I ładuje z jednego tego samego konta na FB te numery bo innego nie mam.
 #982440  autor: jarekt
 10 mar 2018, 09:51
Zapis istniał od zawsze i od zawsze nie był egzekwowany, bo jest bez sensu i się pewnie w którymś momencie zorientowali, że to jest mega ograniczenie (może nawet następnego dnia po opublikowaniu regulaminu).
Mało znam rodzin, w których jest np. 5 osób, 5 numerów, 5 kont FB i w dodatku każdy ładuje osobiście i tylko sobie samemu. W zasadzie, to nie znam ani jednej takiej rodziny.
 #982452  autor: forum_tg
 10 mar 2018, 10:34
w ubiegłym tygodniu z jednego konta na FB doładowałem 4 numery, wszystkie dostały promocyjne złotówki - zero problemów.
W dniu dzisiejszym nadal nie ładuje się strefa doładowań więc można z bezpośredniego linku skorzystać
 #982459  autor: mskrot
 10 mar 2018, 11:12
No to widać tylko ja miałem takiego pecha :(
Albo za szybko po zmianie taryfy z PnKStart na FPnK próbowałem robić te doładowania, a system jeszcze coś "mielił" w związku ze zmianą?
W każdym razie dwa doładowania po 5 zrobione w dwóch kolejnych dniach (w dniu zmiany taryfy i dzień później) nie dały bonusu.
Dopiero po opisanej we wcześniejszym poście operacji wszystko wróciło do normy.
 #982469  autor: jarekt
 10 mar 2018, 11:32
Jeśli nie chcesz mieć problemów z bonusami (jakimikolwiek) w taryfie do której właśnie zmigrowałeś, to odczekaj minimum 4 godziny przed doładowaniem w nowej taryfie.
Przy czym 4 godziny liczymy od momentu kiedy migracja do nowej taryfy "niby" się już odbyła czyli Play24 pokazuje nową taryfę i kod *111*49*1# również. Moment ten najczęściej zaczyna się kilkadziesiąt sekund po zleceniu migracji, do kilku-kilkunastu minut, ale może trwać i kilka dni.

Migrowanie i/lub robienie doładowań w godzinach 23.00-3.00 również jest niebezpieczne z kilku powodów.

---edit---
Może być też tak, że właśnie zmodyfikowano system i trafiłeś jako pierwszy na negatywne zmiany (zawsze ktoś będzie tym pierwszym).
Ale wczoraj robiłem doładowania przez StrDoł z jednego powiązanego konta FB (ale z pominięciem FB, ale bez wylogowywania z FB) - 5 numerów i wszystkie zarejestrowane na tę samą osobę - i wszystkie dostały Bonus 30% (PnKLT).
 #982479  autor: piechucki
 10 mar 2018, 12:25
Wygląda na to, że Play coś "grzebie" - wczoraj doładowałem kolejny z numerów (5 zł, taryfa Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play) i do tej chwili bonusu brak. Konto promocyjne nie zostało przedłużone :(
 #982497  autor: mskrot
 10 mar 2018, 13:38
Ładne zamieszanie z tą StrDol. Ja dla próby (chociaż mogłem odpalić 10za5) doładowałem przed chwilą swój drugi numer przez StrDol z bezpośredniego linku z pominięciem FB. Aplikacja działa, ale bardzo mozolnie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i krok po kroku, bez nerwów, wypełniać kolejne pola czekając na reakcję apki. Doładowanie poszło i 15% wpadło do PZ prawie natychmiast przedłużając je o 30 dni. Operacja zrobiona z przeglądarki Chrome.
 #982512  autor: WOJTAS
 10 mar 2018, 14:23
Ja też wczoraj doladowalem przez FB z profilu RBM ofertę formułę play na kartę i brak bonusu już ponad 24 godziny.... Coś kombinują.
 #982692  autor: WOJTAS
 11 mar 2018, 08:43
Może ktoś u siebie sprawdzic czy działa poprawnie link do doładowań bez pośrednictwa FB lub czy działa poprawnie strefa doładowań na FB bo mam problem z przedłużeniem środków promocyjnych.
 #982695  autor: as1as
 11 mar 2018, 08:57
Doładowałem 6.03 przez FB w parze na SD Play, PZ przedłużył się, jednak nie odebrałem jeszcze bonusu 5 zł za doładowanie w parze, dzwonić na BOK i reklamować czy cierpliwie czekać na przywrócenie StrDoł. Play
 #982701  autor: WOJTAS
 11 mar 2018, 09:30
Dzięki, u mnie na wszystkich przeglądarkach jest problem. Przedluzylem środki pakietem 15 za 10, jeżeli dalej będą tak kombinować albo będą problemy to zmienię taryfę na RBM siema....
 #982723  autor: jarekt
 11 mar 2018, 10:21
Mega ciekawostka.

Dostałem jakiś czas temu (w lutym), po kilku dniach od doładowania bezpośrednio poprzez StrDoł (powiedzmy że było to 6 dni po doładowaniu) bonus PromoZŁ w wysokości 15% ważny 30 dni (zsumował się i przedłużył obecne PromoZŁ o 30 dni).

Ale są 4 problemy z tym bonusem:
- ja ładowałem w PnKLT gdzie bonus wynosi 30%;
- bonus 30% dostałem wtedy natychmiast po doładowaniu (po kilku sekundach);
- nie składałem żadnej reklamacji;
- extra bonus 15% dostałem na kilkanaście numerów :).

Czy ktoś doświadczył czegoś podobnego?
 #982724  autor: WOJTAS
 11 mar 2018, 10:27
Ja mam inną ciekawostkę, wysłałem dzisiaj smsa z kodem mcdonalda 1 MB i dostałem smsa że dostanę 2 MB.. ale po chwili wpadł jednak jeden....
 #982729  autor: 24bis24
 11 mar 2018, 10:42
WOJTAS pisze:Ja mam inną ciekawostkę, wysłałem dzisiaj smsa z kodem mcdonalda 1 MB i dostałem smsa że dostanę 2 MB.. Obrazek ale po chwili wpadł jednak jeden.... Obrazek
to rzeczywiście ciekawostka
sms z kodem mcdonalda 1 MB :mrgreen:
ale po chwili wpadł z pewnością 1GB :)
ps.
większą jest natomiast fakt, że za 1 kod wysłany na 8036 można było dostać (może nadal można dostać) nawet 5GB.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 10 z 39
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 39
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 39