DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #878592  autor: notsure
 24 lip 2016, 10:38
Przecież w Plusie bonus 100% doładowania jest od czasu do czasu zupełnie bez powodu i to na główne konto, teoretycznie nie widzę problemu aby nie mogło tak być w T-Mobile w związku z rejestracją numeru, kwestia tego czy zechcą dać jakiś większy bonus niż standardowe 20%, które chyba obowiązuje stale w jakiś sklepach typu Żabka itp.
 #878594  autor: biala1991
 24 lip 2016, 11:15
"kwestia tego czy zechcą dać jakiś większy bonus niż standardowe 20%"

Nie zechcą. T-Mobile jako ostatnie wystartowało z promocją i góra urodziła mysz :)
Inne sieci dają gratisy, które klienta nic nie kosztują. Bonus od T-M użytkownik sam sobie musi zasponsorować, tak się robi promocje.
W przyszłym tygodniu będzie: Doładuj za 200 zeta a dostaniesz smycz i autograf Tomasza Kota :)
 #878703  autor: Konoko
 25 lip 2016, 03:23
Na podstawie oferty do której dotarłem tytuł wątku może być błędny, nie ma w niej słowa Heyah. Najpierw trzeba zarejestrować numer telefonu działającego w T-Mobile na kartę w sieci T-Mobile w Punkcie Sprzedaży sieci(autoryzowanym) a później doładować ten numer jednorazową kwotą minimum 100 zł w tym samym dniu. Następnie do 1.VIII godz.23 zadzwonić do Operatora na nr 608 *** *92 (otrzymany przy rejestracji),aby po weryfikacji przez konsultanta warunków oferty złożyć zamówienie na Maxcom MM237 Dual Sim czarny , podać adres do dostawy (tylko w Polsce) ,która nastąpi w ciągu 3 dni roboczych.
Z tego wynika, że można PO rejestracji ale W TYM SAMYM dniu doładować ten zarejestrowany numer np w Biedronce czy inne +20% .
Na www.heyah.pl/zarejestruj podają kod do sprawdzenia *100# czy numer jest już zarejestrowany.
Na numerze Heyah w taryfie Nowa Heyah w odpowiedzi na kod otrzymałem ,że numer jest w taryfie WISŁA. Ciekawe, co ???
 #879188  autor: PiotrG-dz
 27 lip 2016, 14:33
Czy aby zarejestrować numer w T Mobile numer musi mieć aktywne wychodzące?Czy wystarczą przychodzące?
Pytam bo w Play trzeba mieć aktywne wychodzące.
 #879314  autor: kaspeed
 28 lip 2016, 00:10
Nie dają telefonu za rejestracje nawet za 19zł.Bonus tylko dla Tmobile.Dziś rejestrowalem masz złotowkę.I nie było mowy choć pytałem i dzwonili do BOK.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #880899  autor: zoltan666
 04 sie 2016, 12:36
Właśnie chciałem sprawdzić co aktualnie oferują za rejestrację numeru w T-Mobile na kartę, bo powyższa oferta miała obowiązywać niby do 31.07.2016. Okazuje się jednak, że oferta obowiązuje dopiero od 1.08 i widnieje na stronie T-Mobile wraz z regulaminem http://www.t-mobile.pl/pl/rejestracjakarty-promocja
 #880908  autor: zoltan666
 04 sie 2016, 12:50
Raczej ta wcześniejsza wiadomość to był falstart, bo jak napisał kaspeed 27.07 jeszcze oferty nie było.
 #880956  autor: biala1991
 04 sie 2016, 15:43
zoltan666 pisze:Raczej ta wcześniejsza wiadomość to był falstart, bo jak napisał kaspeed 27.07 jeszcze oferty nie było.
Kaspeed napisał: "Nie dają telefonu za rejestracje nawet za 19zł.Bonus tylko dla Tmobile", może chodziło o to, że telefonu nie dostaną użytkownicy Heayh, które widnieje w tytule wątku. W każdym razie w zeszłym tygodniu na stronie T-M było info, że promocja obowiązuje od 25.07 do 01.08. Teraz przedłużyli na następne dwa tygodnie. To przemyślana strategia. Inni operatorzy od razu wyznaczyli koniec swoich promocji na lutego, jajogłowi z T-M dali ograniczenia czasowe, żeby zdopingować klientów do łapania super okazji, która za chwilę się skończy :) Za dwa tygodnie możemy się spodziewać kolejnego przedłużenia
 #881747  autor: maker3
 08 sie 2016, 11:14
Migracja Frii->Heyah mogła spowodować wyrejestrowanie numeru czy numer został kiedyś lipnie zarejestrowany, żeby blokować przeniesienie?
 #881875  autor: kaspeed
 08 sie 2016, 20:16
Nie no mozna smialo migrowąc z T do Heyah i odwrotnie i nic nie kasują danych rejestracyjnych.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #882126  autor: maker3
 10 sie 2016, 12:54
Teraz to wiadomo, że nie wyrejestrują, ale bardziej chodzi mi o to czy w przeszłości takie coś mogło się zdarzyć? Bo np. przy migracji postpaid -> prepaid dane znikały jak czytam.
 #882174  autor: Propek
 10 sie 2016, 17:20
Tak było do niedawna, w czerwcu musiałem rejestrować numer przeniesiony z heyah do t-mobile (żeby przejść do nju), mimo, że był wcześniej zarejestrowany.
 #882660  autor: biala1991
 14 sie 2016, 12:10
asdaf pisze:
biala1991 pisze: Za dwa tygodnie możemy się spodziewać kolejnego przedłużenia
I tak przez kolejne 6 miesięcy ;)
Chyba jednak loteria z telefonem, w której udział kosztuje 100zł idzie w odstawkę :) Od sierpnia pod hasłem bonus za rejestrację TM wdraża nowy pomysł na drenowanie kieszeni klienta, zasilaj co 30 dni 25zł a dostaniesz darmowe rozmowy na miesiąc i 10GB. W innych sieciach minuty/złotówki za rejestrację są bez obowiązku doładowania nie mówiąc o GB, które dostaje za zasilenie zrobione w dowolnym czasie i w dowolnej wysokości a nie wg terminów wyznaczonych przez różowych. W TM nieodmiennie za "bonus" trzeba zapłacić a do tego większość promocji jest reglamentowana (tylko na specjalne zaproszenie) :)
 #882665  autor: kaspeed
 14 sie 2016, 12:49
Dodatkowo bonus wyklucza się z usługą Masz złotówkę masz no limit oraz tymi pozostałymi tj 7zł 10gb 7dni.U mnie spowodowało to mega problemy.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #883157  autor: zoltan666
 18 sie 2016, 12:07
kaspeed pisze:Dodatkowo bonus wyklucza się z usługą Masz złotówkę masz no limit oraz tymi pozostałymi tj 7zł 10gb 7dni.U mnie spowodowało to mega problemy.
Czyli my (Masz złotówkę) za rejestrację nic od T-Mobile nie dostaniemy. Oferta z telefonem tez już się skończyła.