DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 14
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 14
 #976613  autor: jutek
 08 lut 2018, 20:55
adacomp pisze: To jest po prostu jakiś błąd że ZM niektórym schodzą przed głównym podobnie jak było z przechodzeniem RWK między taryfami Play
Przechodzenie RWK przy przejściu do Red Bull Mobile Energy to akurat nie był błąd systemu tylko tak stanowił regulamin, który funkcjonował przez długi czas.
II 5.b. W wyniku zmiany oferty okres ważności Pakietu Złotówek wynikającego z Doładowania zostaje zachowany wraz z jego dotychczasową ważnością.
https://blogplay.pl/wp-content/uploads/ ... 2-2015.pdf
A zmienili to, bo pewnie liczba osób, którzy wykorzystywali powyższe wyłącznie w celu uzyskania rocznego Stanu Darmowego przekroczyła dopuszczalny poziom ;)
 #986239  autor: PiotrG-dz
 29 mar 2018, 13:52
Może nie na temat a więc w P24 od kilku dni po zalogowaniu wyskakują mi okienka ,że chcą bym wyraził zgodę na profilowanie usług w Play.Okienko z tym tekstem pojawia się na wszystkich moich NR w Play w tym też w Fakcie.
O co chodzi Playowi?
Nadmieniam ,że w P24 mam odhaczone wszystkie zgody marketingowe.Może znowu chcą na mojego Fresha ze ZM przysyłać SMSy typu znudzony doładowaniami to przejdz na abonament. :mrgreen:
 #989674  autor: lee
 19 kwie 2018, 12:56
Nie wyrażać zgody i tyle. Mnie już od dawna próbują namówić żebym wyraził zgodę bo kontaktować się nie mogą ze mną i oferować abonamentu którego nie chcę.. bo w systemie im wyskakuje że mają super specjalną ofertę specjalnie dla mnie przygotowaną :)
 #1019696  autor: 24bis24
 26 wrz 2018, 11:03
mpiter pisze: Co się stało z doładowania ZM na Allegro?
tego to nie wiem
jarekt pisze:@24bis24 może coś wiedzieć w tej sprawie.
nigdy swojej wiedzy nikomu nie sprzedawałem :)
----------------------------
nabijam Numerem bez Limitu z Orange.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1021703  autor: marokmon
 30 wrz 2018, 02:45
24bis24 pisze:Jeśli połączenia wychodzące tracą ważność, ZM są wyłączane i nie da się ich ponownie włączyć.
Piszę o ZM z Play Fresha.
Hm. chodziło mi o play na kartę. One nie są wtedy wyłączane, ale zawsze w ciągu miesiąca je przedłużałem, jednak zastanawiam się czy jest jakaś reguła, bo regulamin tego chyba nie precyzuje.
 #1021766  autor: kamil4862
 30 wrz 2018, 13:47
Goły Fresh z roczną ważnością konta został zmieniony na Play na kartę rok ważności konta, natomiast Fresh z darmowymi połączeniami/sms w Play już nie. Właśnie dlatego istnieją osoby, które mają ZM w Play na kartę rok ważności konta.

Obrazek
 #1021773  autor: 24bis24
 30 wrz 2018, 15:12
kamil4862 pisze:Goły Fresh z roczną ważnością konta został zmieniony na Play na kartę rok ważności konta
oczywiście, że tak tylko...
co innego jest Play na Kartę a co innego Play na Kartę Rok Ważności Konta.
W Play na Kartę nie ma ZM.
ale w Play Karta są :) .

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1025666  autor: 24bis24
 13 paź 2018, 20:43
marokmon pisze:ile można "przezimować" obecnie starter play na karte nim wyłączą usługę ZM?
24bis24 pisze:W Play na Kartę nie ma ZM
nie można wyłączyć czegoś czego nie ma

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 6 z 14
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 14
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 14