DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 14
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
 #976008  autor: Daral7
 04 lut 2018, 17:52
Miro-miro pisze:Mógłbyś ujawnić w jaki sposób nabić najlepiej minuty. Może jest jakiś sposób poza wykonaniem połączeń z telefonu bez limitu?
Na allegro - za 1 zł. kupisz połączenie na min. 7-10 godz. Działa korzystam od roku.
Wpisz doładowanie play.
 #976011  autor: adacomp
 04 lut 2018, 18:16
Ale niektórzy janusze kombinują z tym nabijaniem :)

A wystarczy 9,90zł za nolimit do bólu który działa także w roamingu UE
bo ZM nie działają
a od 1 marca będzie płacz bo nawet odbieranie będzie płatne w całym prepaid P4 bo to co dają w PnKFU 100minut za wychodzące i wchodzące to jest żenada i to jeszcze za aż 25zł na 30 dni
 #976015  autor: adacomp
 04 lut 2018, 18:30
24bis24 pisze:jak chce się nabijać po 500h w miesiącu to trzeba pokombinować :D
tylko po co januszować jak tego się nie wykorzysta a poza tym po co cały czas odbierać a kiedy jest czas dzwonić jak cały miesiąc ma 720 godzin ? :lol:

Czy 9,90zł za no-limit razem z UE za 31 dni to dużo ?
 #976019  autor: 24bis24
 04 lut 2018, 18:45
adacomp pisze:Czy 9,90zł za no-limit razem z UE za 31 dni to dużo ?
to zależy dla kogo?
Dla tych co z założenia zakładają, że nie interesują ich usługi płatne to pewnie dużo. :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #976023  autor: forum_tg
 04 lut 2018, 19:27
24bis24 pisze:Dla tych co z założenia zakładają, że nie interesują ich usługi płatne to pewnie dużo. :D
I na tym warto zakończyć dyskusję!
Każdy z Nas dobiera taryfę pod siebie. ZM dla osób które tylko rozmawiają w PL jest super, w innych przypadkach już niekoniecznie!
10 zł miesięcznie daje 120 na rok, a w ZM masz 5 zł na rok (no i te 5 zł zostaje, wiec na święta można wysłać kilkadziesiąt smsów)
 #976174  autor: Piescoch66
 05 lut 2018, 22:15
adacomp pisze:Ale niektórzy janusze kombinują z tym nabijaniem :)

A wystarczy 9,90zł za nolimit do bólu który działa także w roamingu UE
bo ZM nie działają
a od 1 marca będzie płacz bo nawet odbieranie będzie płatne w całym prepaid P4 bo to co dają w PnKFU 100minut za wychodzące i wchodzące to jest żenada i to jeszcze za aż 25zł na 30 dni
Byłem miesiąc temu w Niemczech i ZB działały.
edit. Oczywiście ZM.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2018, 17:14 przez Piescoch66, łącznie zmieniany 1 raz.
 #976261  autor: 24bis24
 06 lut 2018, 14:28
Piescoch66 pisze:Byłem miesiąc temu w Niemczech i ZB działały.
masz na myśli Zbieraj Minuty ZM. :D
Jak najbardziej działają i nie wiem skąd informacja niektórych forumowiczów, że jest inaczej.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #976291  autor: adacomp
 06 lut 2018, 16:34
Byłem latem lipiec-sierpień 2017 w Grecji oraz we Włoszech i ZM nie działały tzn . nie nabijało się nic z poza sieci p4 jak odbierałem oraz rozmowy nie schodziły z konta ZM tylko z głównego.
Sprawdzałem pod *102# to wiem
Przez cały pobyt w UE około 3 tygodni ZM były po prostu nieruszone.

Ale i tak 1 marca 2018 roaming UE zaora cały prepaid P4 więc janusze dostaną po kieszeni jak i niestety pozostali normalni użytkownicy.
 #976340  autor: adacomp
 06 lut 2018, 22:41
forum_tg pisze:mając Play Fresh i ZM to powinny minuty schodzić z tych promocyjnych. Zawsze możesz zgłosić reklamacje.
Reklamacja nic nie da, bo ZM w kraju działa że schodzą z ZM normalnie.

ZM z resztą już nie oferuje się a jak jest jeszcze do tego regulamin to tam nic nie ma o roamingu UE i że ZM tam mają działać.

To jest po prostu jakiś błąd że ZM niektórym schodzą przed głównym podobnie jak było z przechodzeniem RWK między taryfami Play lub przedłużaniem bonusu za rejestrację czy przeniesienie.
Play po kolei te wszystkie błędy wychwytywał i jest usuwał na swoją a nie klienta korzyść podpierając się oczywiście regulaminem odpowiednio.

I tak nie ma co już "walczyć gdyż za 3 tygodnie wszyscy użytkownicy prepaid zapłacą nawet za 1 minutę połączenia odebranego i cofniemy się go regulacji sprzed 15.06.2017 czyli roaming bez RLAH.
 #976613  autor: jutek
 08 lut 2018, 20:55
adacomp pisze: To jest po prostu jakiś błąd że ZM niektórym schodzą przed głównym podobnie jak było z przechodzeniem RWK między taryfami Play
Przechodzenie RWK przy przejściu do Red Bull Mobile Energy to akurat nie był błąd systemu tylko tak stanowił regulamin, który funkcjonował przez długi czas.
II 5.b. W wyniku zmiany oferty okres ważności Pakietu Złotówek wynikającego z Doładowania zostaje zachowany wraz z jego dotychczasową ważnością.
https://blogplay.pl/wp-content/uploads/ ... 2-2015.pdf
A zmienili to, bo pewnie liczba osób, którzy wykorzystywali powyższe wyłącznie w celu uzyskania rocznego Stanu Darmowego przekroczyła dopuszczalny poziom ;)
 #986239  autor: PiotrG-dz
 29 mar 2018, 13:52
Może nie na temat a więc w P24 od kilku dni po zalogowaniu wyskakują mi okienka ,że chcą bym wyraził zgodę na profilowanie usług w Play.Okienko z tym tekstem pojawia się na wszystkich moich NR w Play w tym też w Fakcie.
O co chodzi Playowi?
Nadmieniam ,że w P24 mam odhaczone wszystkie zgody marketingowe.Może znowu chcą na mojego Fresha ze ZM przysyłać SMSy typu znudzony doładowaniami to przejdz na abonament. :mrgreen:
  • Strona 5 z 14
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14