DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
 #971201  autor: garfield-
 10 sty 2018, 20:13
na co dzień w trakcie przemieszczania się wystarcza mi dostęp od komunikatora, nawigacji, oraz aplikacje bankowe, email. spokojnie starczyłby mi lejek 32kb gdyby był.

ja korzystam dla wygody ze służbowej karty. :D
 #972197  autor: Gregrin
 16 sty 2018, 04:02
lee pisze:A kto niby ma ją likwidować?
To chyba tylko hipotetyczne pytanie co zamiast Fresh'a. Odpowiedz jest prosta -nic. Jeśli komuś fresh psuje ze względu na profil korzystania (darmowe rozmowy ze ZM) to alternatywy na rynku nie ma. Gdy chce tez trochę netu i SD mu wystarczy to OdNowa jest ciekawą opcją.
 #972198  autor: lee
 16 sty 2018, 04:07
No właśnie. Jedyny minus to internet i tylko w profilach. A mówiłem że tak będzie? Ceny wiecznie niskie nie będą a oni chętne by się wycofali z tego gdyby mogli ale nie bardzo mogą. Jedynie czego mogą próbować to namawiać na "lepszą " ofertę.
 #972272  autor: R.Mandano
 16 sty 2018, 14:07
Niewiele osób zostało w taryfie ZM, odkąd weszły głosowe NoLimity za 10 pln/mc.
Ci najbardziej oszczędni przeszli zapewne do VM, gdzie miesięcznie jest ZaD (za darmo :mrgreen: ) 30 minut + 300 MB na dane.
:mrgreen:
A ofertę ZM mogą w każdej chwili wycofać, bo niby dlaczego nie ? -- Zapisy w umowach i regulaminach można interpretować na wiele sposobów, wszystko i tak zależy od pkt widzenia UOKiK, UKE, oraz Sądów.
:mrgreen: :mrgreen:
 #972318  autor: 24bis24
 16 sty 2018, 17:06
R.Mandano pisze:A ofertę ZM mogą w każdej chwili wycofać, bo niby dlaczego nie ?
tylko czemu piszą w ten sposób osoby, które tej usługi nie mają?
R.Mandano pisze:Niewiele osób zostało w taryfie ZM
a co to za taryfa?

jak by ktoś chciałby wycofać stare ZM to dawno by się tak stało czego przykładem są NZM
Nowe Zbieraj Minuty.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #972331  autor: Sig
 16 sty 2018, 17:49
24bis24 pisze:
R.Mandano pisze:A ofertę ZM mogą w każdej chwili wycofać, bo niby dlaczego nie ?
tylko czemu piszą w ten sposób osoby, które tej usługi nie mają?
R.Mandano pisze:Niewiele osób zostało w taryfie ZM
a co to za taryfa?

jak by ktoś chciałby wycofać stare ZM to dawno by się tak stało czego przykładem są NZM
Nowe Zbieraj Minuty.
Czego przykładem są Nowe Zbieraj Minuty? Przecież NZM o ile pamiętam były w opcji na 90 dni, nie na "stałe", tak jak star ZM. Mogli więc wyłączyć NZM i w ciągu góra 90 dni wszystkie wcześniej wykupione wygasły. Stare zostały, bo nie miały końcowego terminu ważność i tak, mogą je wyłączyć, kasują taryfę Fresh (goła i z profilami). Przecież już nie raz operatorzy wyłączali bardzo stare taryfy migrując do nowszych.
Czy to zrobią, to nie wiem, ale nie sądzę, żeby użytkownicy ZM byli jakimś wielkim obiciążeniem i się prędzej sami wykruszą z powodu drogiego interentu.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #972348  autor: bolek2004
 16 sty 2018, 19:08
Nie ma co gdybać ale jakby chcieli to by znaleźli sposób na pozbycie się tej taryfy.
Pisałem już to 100 razy ale nie rozumiem po co rezygnować z tej usługi skoro jest ona za darmo, a w dobie tanich no limitów raczej zawsze coś się samo nabije, odbierając tylko rozmowy.
Do tego jakiś smartfon w dualu z drugą kartą i starczy.
 #972374  autor: 24bis24
 16 sty 2018, 21:05
surface123 pisze:no limit rozmowy można mieć za 10 zł na miesiąc ???
Jak najbardziej masz racje tylko jak można za 0zł to czy warto płacić 10zł?
a powiedz czemu większość korzysta z bonusów za przeniesienie numeru z innej sieci skoro wszystko można mieć za 20 zł?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #972377  autor: forum_tg
 16 sty 2018, 21:14
Ja po raz kolejny napiszę: starsze osoby dzięki tej taryfie mają rozmowy kompletnie za darmo, no może za 5 zł na rok ;).
Dla osób nie korzystających z internetu i smsów, jest to jedna z najlepszych jak nie najlepsza taryfa która jest na rynku aktywana.
 #972494  autor: bolek2004
 17 sty 2018, 16:30
24bis24 pisze:Jak najbardziej masz racje tylko jak można za 0zł to czy warto płacić 10zł?
Dokładnie. Za te 10zł można na drugiej karcie w dualu uruchomić albo pakiet netu albo darmowe smsy do wszystkich więc i tak to taniej wychodzi.
Sam mam główny nr zm + 2 karta formuła pnk z pakietem sms i sporo GB z korków. Więc de facto mam pełną ofertę (no może poza mmsami ale i tak ładując wskakuje też coś na promocyjne więc i na kilka mmsów w miesiącu starczy) za 7zł/miesiąc.
 #973003  autor: marcinb
 20 sty 2018, 10:13
Jeżeli się używa/ma telefon na dwie karty. Na szczęście jest z nimi (dual-simami) lepiej niż kilka lat temu.
Wygląda na to, że użytkujemy fresha ze ZM w dwóch wariantach:
- jako (zazwyczaj seniorzy) osoby mniej wymagające tylko do dzwonienia,
- lub jest to nasz numer, do ktorego jesteśmy przywiązani, jak i do samej oferty z usługą zbieraj minuty (która przecież kiedyś była mistrzostwem świata jeśli chodzi o ograniczenia kosztów!). Ten nasz numer był kiedyś może i ważny, teraz już trochę mniej bo przecież musimy mieć net i smsy, a to już nie w PF. Stąd inna karta wyprzedziła w ważności naszego fresza.

U mnie:
- jeden z użytkowników ma jakieś stare nabite gigabajty, podtrzymywane najtańszym pakietem. Smsy ze środków promocyjnych, rozmowy wiadomo zbieraj minuty. Fresh zostaje.
- u mnie większość ruchu przejęła druga karta. Jeśli miałbym mieć tylko sima ze starym numerem to jednak zmieniłbym taryfę (brak internetu) chyba najprędzej na dniówki w nju na kartę.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2018, 12:05 przez marcinb, łącznie zmieniany 1 raz.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
  • Strona 3 z 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14