DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 83 z 193
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 193
 #954011  autor: Majek7
 03 paź 2017, 22:57
Cześć, korzystam z internetu 'nielimitowanego' na kartę w taryfie RBM na kartę 5 i za jakoś 2 tygodnie kończy mi się roczna ważność konta, która pozwalała mi na korzystanie za kwotę 5pln miesięcznie z darmowego internetu LTE (wykupowałem na 30 dni najtańszą paczkę danych 600mb/5pln i aktywowałem usługę mając ofc >30pln na koncie)

Tu moje pytanie do doświadczonych w temacie użytkowników, nie ma innej opcji pewnie aniżeli doładowanie za 50pln, które wydłuża ważność wychodzących na 100 dni i przy tym samym daje jakąś paczkę danych ważną 100dni i wowczas nie ma potrzeby wykupowania dodatkowego transferu danych. Jednak nie chciałbym robić skarbonki na karcie w modemie, której nie używam do innych celów, więc rozważam ponowny transfer z jakiegoś startery playowego do innej taryfy, gdzie wejdzie RWK i potem transfer do RBM na kartę 5 i doładowanie konta kwotą tam 30pln ok żeby móc aktywować na nowym numerze usługę. Jest jakaś sprawdzona ostatnio ścieżka na ten proces, działająca?

Dzięki za podpowiedzi:)
 #954063  autor: michal198
 04 paź 2017, 09:28
Kupujesz starter w innej sieci, rejestrujesz idziesz do salonu PLAY przenosisz numer do.Redbulla nie do Play. Na starcie dostajesz taryfe RBM7 uruchamiasz bonus za przeniesienie numeru doladowujesz numer przechodzisz do taryfy RBM 5 aktuwujesz jakis pakiet GB i uruchamiasz DIL
 #954090  autor: bolek2004
 04 paź 2017, 11:22
Majek7 Nie ma już żadnego sposobu aby zrobić rwk w rbm5 skacząc taryfami w play.
Jedyna opcja to przeniesienie numeru do innej sieci i powrót do rbm7 jak już było wspomniane.
 #954134  autor: Majek7
 04 paź 2017, 12:59
Dzięki, czyli w sumie niezbyt wiele się zmieniło od poprzedniego roku, też trzeba było przenieść się z innej sieci bodaj do RBM7 i tam aktywować bonusy za przeniesienie i potem zmigrować do RBM5 na karte i dobić konto+wziąc pakiet na 30 dni.

a czy moglibyście wrzucić jakiś kod do aktywacji tych bonusów za rejestracje, gdzie potem migrując do RMB nK5 przejdzie RWK? Czy to da się aktywować podpinając numer w play24 po przeniesieniu już go?
 #954164  autor: Karlos20
 04 paź 2017, 14:22
adbadbad pisze:Czy jest obecnie mozliwosc wlaczenia darmowego Internetu LTE po przeniesieniu numeru z innej sieci? Jesli tak to w jaki sposob?
Tylko jeśli zmienisz taryfę z RBM7MNP na RBM 5.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #955047  autor: Majek7
 08 paź 2017, 23:31
Czy ktoś jest mi w stanie podpowiedzieć, gdzie w Radomiu bądź okolicy niedalekiej znajdę salon, w którym mają startery Redbulla do przeniesienia numeru? Byłem wczoraj i dziś w 4 lokalizacjach w centrach handlowych i galeriach i NIGDZIE nie mieli tych do przeniesienia nru, w jednym w M1 tylko karty babeczka wyciągnęła, ale jak się okazało po sprawdzeniu przez nią, tylko do duplikatów, a nie startery na przeniesienie nru (swoją drogą czym to się niby różni, że nie mogła mi tego dać, wie ktoś?)
Masakra, tyle czasu zmarnowałem tylko na objazdy i nie załatwiłem tego transferu simki z pomarańczy do RB :/
Dzięki z góry dobre dusze za info wszelakie, które może pomóc.
 #955057  autor: grzesio0401
 09 paź 2017, 08:21
Jeśli nikt na forum nie wskaże konkretnego salonu to próbuj dzwonić po salonach, najlepiej w godzinach roboczych kiedy jest mniej klientów bo jeśli kogoś obsługują to nie odbierają, trzeba do skutku, ja tak znalazłem salon gdzie mi przenieśli ale to w Krakowie.
 #955061  autor: pablo82
 09 paź 2017, 08:42
@Majek7 jeśli chcesz sobie zrobić wycieczkę z Radomia do Kielc, to w Galerii Echo na ul. Świętokrzyskiej 20 poziom 0 (zero) na wprost Tesco masz salon Play w którym mają simki do przenosin do RBM 7 na kartę. Ja tam już 2 numery z innych sieci przeniosłem do Redbulla na kartę by zrobić sobie DILa.
Ps. W tej galerii są 3 salony Play i w każdym mają te karty do RBM 7 na kartę. Także polecam tam wizytę dla osób z woj. Świętokrzyskiego i okolic.
 #955260  autor: Majek7
 10 paź 2017, 11:34
Próby kontaktu tel z salonami zawsze kończyły się fiaskiem, mówiła mi babeczka w jednym żeby napisać sms jutro/czwartek i jak odczytają to wówczas odpiszą, bo przy klientach nie odbierają tak jak pisaliście.

Jaki był czas mniej więcej przeniesienia z orange do redbulla 7 u Was? 3-4 dni? Bo do 22.10 mam obecny DIL i kończą się wychodzące :(
  • Strona 83 z 193
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 193
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 193