DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 81 z 193
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 193
 #946945  autor: kruczek68
 24 sie 2017, 09:26
Informuję, że w dalszym ciągu działa przeniesienie RWK z RBM7MNP do RBM5 :D
W poniedziałek zleciłem przeniesienie numeru z T-Mobile do RBM.
We wtorek rano byłem już w RBM7MNP i szybkim kodem aktywowałem bonus za przeniesienie.
Po chwili ważność KG zmieniła się na rok oraz dopisało 200PLN i 20GB na konto promocyjne.
Rano w środę szybkim kodem zrobiłem migrację do RBM5.
2 minuty później sprawdzenie: taryfa RBM5, RWK został 8) , a środki bonusowe (200PLN i 20GB) skasowało - zostało 1PLN na KG.
Dla pewności dzisiaj rano sprawdziłem, czy coś się zmieniło, ale wszystko jest OK :smt023
 #950169  autor: Kompan
 11 wrz 2017, 22:00
Taki problem.Wczoraj doładowałem konto za 25zł,wcześniej za 10zł(35zł).Włączyłem DIL,dziś otrzymałem smsa"Wykorzystałeś środki z pakietu MB na internet,możesz surfować z ograniczoną prędkością.Aby przywrócić pełną prędkość doładuj swoje konto"Według Play24 wykorzystałem jakieś 17GB w tym z pakietu danych 1GB.O co może chodzić?
 #950196  autor: goldenmen
 12 wrz 2017, 04:06
Kompan pisze:LTE.Jutro może wyjaśnią w BOKu,w czym problem.Na koncie nadal mam 35zł.

po prostu nie masz aktywnego pakietu danych i wtedy DIL nie działa wyzej piszesz ze dostazłes sms o wykorzystaniu danych. jak nie masz pakietu daanych to kup najtanszy pakiet i wtedy DIL bedzie działał tylo pamietaj zeby 30zł po tym zostało
 #950224  autor: Kompan
 12 wrz 2017, 09:36
Dzwoniłem,tak jak pisałeś muszę mieć podstawowy pakiet danych do DIL.Tak jak pisał 'surface123' telefon pewnie przełączył się z LTE na jakiś czas i pakiet podstawowy wykorzystałem.Włączyłem zamiast płatnego pakietu,jakiś 1GB za free...internet śmiga.Oby nie do wyczerpania tych 1GB.
 #950283  autor: Kompan
 12 wrz 2017, 14:49
Sam nie wiem co to za pakiet. *111# później Usługi/Promocje/Internet i tam to znalazłem.Na dwóch kartach to miałem.Pakiet jest jednorazowy.W Play24 nie był widoczny w zakładce Pakiety.Po włączeniu jest w Stanie Konta jako 'Pakiet Internet' ważny 1 miesiąc.
 #950370  autor: mateo1995
 12 wrz 2017, 21:16
Korzystam z DIL + RWK i jak na razie jest w miarę ok. Mam zawieszony internet(radiówka) 10zł/mc ale chcę wypowiedzieć umowę. Jak to jest, mam prawie rok ważności konta na obecnej karcie, czy Play może w każdej chwili wyłączyć na tej karcie DIL czy raczej wyłączą RWK jako bonus? Zastanawiam się czy jest sens wypowiadać umowę z obecnym operatorem bo ponowne założenie anteny to 100 zł i znów wiązanie się umową na rok czy dalej jechać na zawieszeniu. Jakie są obecnie alternatywy dla RBM około 100 GB/mc z lejkiem minimum 1Mb/s do 50zł. Najlepiej tylko sim no chyba że router za 1zł. Mam LTE wszystkich sieci i wszystkie działają w miarę ok.
 #950377  autor: Andrzej311
 12 wrz 2017, 22:41
mateo1995 pisze:Korzystam z DIL + RWK i jak na razie jest w miarę ok. Mam zawieszony internet(radiówka) 10zł/mc ale chcę wypowiedzieć umowę. Jak to jest, mam prawie rok ważności konta na obecnej karcie, czy Play może w każdej chwili wyłączyć na tej karcie DIL czy raczej wyłączą RWK jako bonus? Zastanawiam się czy jest sens wypowiadać umowę z obecnym operatorem bo ponowne założenie anteny to 100 zł i znów wiązanie się umową na rok czy dalej jechać na zawieszeniu. Jakie są obecnie alternatywy dla RBM około 100 GB/mc z lejkiem minimum 1Mb/s do 50zł. Najlepiej tylko sim no chyba że router za 1zł. Mam LTE wszystkich sieci i wszystkie działają w miarę ok.
Play internet na karte stary starter za 45zł miesięcznie 100GB , potem operator może obniżyć prędkość ( lejek ), choć nie musi do 2 Mb/s. Działa to identycznie jak teraz w rbm 5. I nowy starter internet na karte, gdzie ten sam pakiet 100GB miesięcznie kosztuje 49zł i po wykorzystaniu 100GB lejek od razu jest nakładany i to z prędkością do 1 Mb /s. Czyli stara taryfa jest lepsza.
 #950452  autor: kolor100
 13 wrz 2017, 12:43
mateo1995 pisze:Korzystam z DIL + RWK i jak na razie jest w miarę ok. Mam zawieszony internet(radiówka) 10zł/mc ale chcę wypowiedzieć umowę. Jak to jest, mam prawie rok ważności konta na obecnej karcie, czy Play może w każdej chwili wyłączyć na tej karcie DIL czy raczej wyłączą RWK jako bonus? Zastanawiam się czy jest sens wypowiadać umowę z obecnym operatorem bo ponowne założenie anteny to 100 zł i znów wiązanie się umową na rok czy dalej jechać na zawieszeniu. Jakie są obecnie alternatywy dla RBM około 100 GB/mc z lejkiem minimum 1Mb/s do 50zł. Najlepiej tylko sim no chyba że router za 1zł. Mam LTE wszystkich sieci i wszystkie działają w miarę ok.
Od dzisiaj masz dobrą alternatywę:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/nowa ... 39942.html

:D
 #950456  autor: Andrzej311
 13 wrz 2017, 12:49
kolor100 pisze:
mateo1995 pisze:Korzystam z DIL + RWK i jak na razie jest w miarę ok. Mam zawieszony internet(radiówka) 10zł/mc ale chcę wypowiedzieć umowę. Jak to jest, mam prawie rok ważności konta na obecnej karcie, czy Play może w każdej chwili wyłączyć na tej karcie DIL czy raczej wyłączą RWK jako bonus? Zastanawiam się czy jest sens wypowiadać umowę z obecnym operatorem bo ponowne założenie anteny to 100 zł i znów wiązanie się umową na rok czy dalej jechać na zawieszeniu. Jakie są obecnie alternatywy dla RBM około 100 GB/mc z lejkiem minimum 1Mb/s do 50zł. Najlepiej tylko sim no chyba że router za 1zł. Mam LTE wszystkich sieci i wszystkie działają w miarę ok.
Od dzisiaj masz dobrą alternatywę:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/nowa ... 39942.html

:D
Autor powinien dokładnie sprecyzować czy chodzi mu tylko o oferte na kartę tak jak rbm, czy też może być abonament. Bo w t-mobile jest to tylko abonament. Nie wiadomo czy będzie oferta na kartę.
 #950534  autor: mateo1995
 13 wrz 2017, 21:07
Chodziło mi o sensowną alternatywę w razie likwidacji DIL. Oczywiście najlepiej na kartę bo można przejść szybko na inną ofertę gdy się pojawi coś lepszego no i jak najtaniej. O taryfie domowej T-Mobile w czasie pisania postu nie wiedziałem a ta wydaje się sensowna i dla takiej oferty warto związać się umową, szczególnie że u mnie raczej światłowodu długo nie zobaczę a radiówki nie mają startu do LTE T-Mobile. Miałem zamówić sobie nju internetowy żeby starter sobie dojrzewał ale dla tych 15zł różnicy to już nie ma sensu. Jedynie jakbyście mogli nakierować jak zdobyć ten starter Play za 45 zł i czy on mógłby sobie leżeć w razie czego i czekać na doładowanie. No chyba, że jest jeszcze coś lepszego bez umowy. Tak czy inaczej ta oferta domowa T-Mobile zdecydowała o likwidacji radiówki.
 #950542  autor: mateo1995
 13 wrz 2017, 21:48
Tak z DIL nie rezygnuję, chciałem się tylko zorientować jaka jest alternatywa w razie likwidacji oferty bo nie chcę już płacić dodatkowo 10zł/mc za utrzymanie radiówki, ale ok oferta T-Mobile zdecydowała. Jedynie jest jeszcze aktualne pytanie skąd wziąć starter z Play 45zł.
 #950697  autor: mykowhai
 15 wrz 2017, 00:37
Witam, dorwałem dzisiaj starter RBM z puszką w salonie Play, Pan mi znalazł jakąś pozostałość na zapleczu ale okazało się że numer jest jeszcze aktywny i ma taryfę Red Bull Mobile 5zł.

Teraz takie moje pytanie, aktywowałem numer, doładowałem za 30zł i aktywowałem pakiet Darmowy internet LTE, z opisu na Play24 wynika że to pakiet tylko na 30 dni. To oznacza że po tych 30 dniach przepada, czy muszę znowu doładować konto i jeszcze raz aktywować? Jak to wygląda?
  • Strona 81 z 193
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 193
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 193