DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #99262  autor: kierek
 27 sie 2006, 17:14
witam zrobilem tak jak mi mowiliscie zmienilem platfome na ta nowa ale minelo juz 30godzin od uruchomienia mojej pierweszej karty simplus a nadal mam na koncie tylko 3zl a karte kupilem za 18 czyli powinno byc 15zl? dlaczego tego nei ma co sie stalo? czy znowu cos zle robie? prosze pomozcie mi bo nei moge nawet uslugi darmowych rozmow od 16 uruchomic a specjalnie po to kupilem simplusa:(

P.s. nie moglem napisac we wczorajszym temacie Simpus S+ za 18 zl bo jest zamkniety

 #99268  autor: Klusek
 27 sie 2006, 17:28
Żeby włączyć się do sieci musisz wysłać chociaż jednego smsa, wykonać jakaś rozmowę lub zasilić konto i dopiero od tego momentu po upływie 24 godzin dostaniesz dodatkowe 12 zł.

Obrazek
Obrazek

 #99269  autor: kierek
 27 sie 2006, 17:35
aha teraz rozumiem cos zle zrozumialem, dziekuje jeszcze raz za pomoc

 #99279  autor: jacguszi
 27 sie 2006, 17:59
Możesz zadzwonić na bezpłatny nr zasilenia konta.Ważne jest tylko żeby po wpisaniu kodu
*125# pokazało ci datę ważności konta.Wtedy starter jest "odpalony" i od tego terminu Po 24 godzinach powinieneś dostać dodatkowe doładowanie konta.