DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 88 z 202
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 202
 #934956  autor: darekka
 28 cze 2017, 08:58
Kolego czy za szybko to nie sądzę, bo zdechnąć nie powinno wcale więc za szybkość spory plus.
Jeśli zaś chodzi o marudzenie: naprawa trwająca miesiąc-marudzimy, naprawa trwa 2 dni jeszcze bardziej marudzimy(bo nie zarobimy :wink: )- i tak źle i tak nie dobrze :lol:
Najistotniejsze jest to, że teraz w iście ekspresowym tempie(jak na nich) naprawili(w sumie nie, bo jakiś czas temu to po kilkunastu godzinach problem usunęli).

Cieszmy się usługą-tak szybko może paść...

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #934958  autor: darekka
 28 cze 2017, 09:19
Za dni kiedy usługa nie działała po 1zł. muszą oddać plus rekompensate powinni choć z racji czasu usterki mogą się wzbraniać przed tym.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #934977  autor: darekka
 28 cze 2017, 10:02
Nie zawsze się obłowić da ale jak nie dziś to jutro, bo szansa na następny pad wzrasta wraz z czasem od poprzedniej usterki :lol: .
U mnie na nr. T pobrało tylko jedną złotówkę i dało GB/złotówki.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #934980  autor: babcia77
 28 cze 2017, 10:20
Grzebią cały czas. W tej chwili przy próbie logowania do iBOA mam komunikat "Jesteś już zalogowany w serwisie. Wyloguj się aby zalogować ponownie.". Czyli do mojego konta zalogowany jest ktoś z BOA. Usługa działa - przywrócili mi połączenia wychodzące. Ale do kiedy nie wiem bo do iBOA się nie mogę zalogować... Dostali reklamacje z numerem zgłoszenia serwisowego z teraz i drugiego kiedy usługa nie działała 12 dni. Zażądałem przywrócenia usługi, zwrotu pobranej kasy, przedłużenia wychodzących o 30 dni i 100 PLN rekompensaty za kłopoty teraz i poprzednio. Czekam na ich reakcję.
 #934981  autor: babcia77
 28 cze 2017, 10:25
O! Zalogowałem się do iBOA. O 9:17 pobrało kolejną złotówkę. Czyli już trzeci raz dzisiaj. W takim tempie do jutra mi wszystko z konta ściągną... ;-) I nadal zero kontaktu z BOA: ani SMS-ów ani maila/telefonu na reklamację.
 #934991  autor: kaspeed
 28 cze 2017, 10:58
Do Twojego konta zostalo dodane 5 zl W dniu 2.06 byla reklamacja za 2-7.06 wnosilem o zwrot kazdej zlotowki do.czasu usunięcia.Wychodzi ze to 5zl za.ten okres.To jeszcze brakuje rekompensaty na150.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935013  autor: kamil7777
 28 cze 2017, 12:28
Gratuluję wytrwałości w tej usłudze, w dodatku placicie dużo kasy za same problemy, w czasie awarii musicie dodatkowo daladowywac konto co generuje koszty, po reklamacji wam zwrócą ale pieniądze już wyszły z waszej kieszeni, nie wiem ile potrzebujecie internetu ale w a2 mobile za tą cenę macie no limit plus 45 GB internetu i i roaming Eu.... Bez obrazy ale po co się szarpać...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #935016  autor: kaspeed
 28 cze 2017, 12:52
Moze.dlatego ze T-mobile doplaca ? 45gb? O ile wiem.15 z leejkiem.Poza tym plus u mnie tak dziala ze 1-5mega w.lte.Dziękuję. A i.miesięcznie okolo200gb w komorce wysylam odbieram wiec nie znajde lepszej oferty.Roaming do sierpnia w.cenie 20zl potem pakiet ue za dopłatą.Plus juz kombinuje.A2tez ma zapisy o promocji roamingowej

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935020  autor: darekka
 28 cze 2017, 13:28
Właśnie z zalet:
-totalny nolimit na wszystko(bez żadnych lejków-mając tą ofertę z full speedem przwalamy po kilkaset GB nie martwiąc się o lejki)
-cena niby 30zł. ale różne promocję, doładowania z bonusem, zwroty, rekompensaty itp. pozwalają ją mieć za darmo(ba nawet zarobić się da)
Wady:
-"fochliwość" systemu operatora, który wywala usługę

Bilans więcej zalet niż wad. Jeszcze jest "elytarność" posiadaczy tej oferty-tego nie wycenisz, a za wszystko inne u nas płaci T-mobile/Heyah :lol:

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #935036  autor: babcia77
 28 cze 2017, 14:56
kamil7777 pisze:Gratuluję wytrwałości w tej usłudze, w dodatku placicie dużo kasy za same problemy,
Ostatnie doładowanie (za 5 PLN) zrobiłem OIDP 12 maja. W tej chwili na koncie - jeszcze przed zwrotami za bieżącą awarię - mam na koncie ~12 PLN. Zwrócić muszą ~16 PLN. Czyli jeszcze na około 4 tygodnie usługi. W sumie za te 5 PLN wyszło ~2,5 miesiąca usługi no limit. Pomijam 12 + 4 dni gdzie usługa nie działała. Czyli za 5 PLN wyszło jakieś 2 miesiące. Jeszcze bez rekompensaty z tytułu reklamacji za ostatnią awarię. Pewnie znów 50 PLN na konto doładują czyli kolejne prawie 2 miesiące będzie za free.

To jest drogo?

Ta usługa ma jedną wadę o której wszyscy piszą i są jej świadomi - awaryjność. I właściwie tylko to jest problemem.
 #935037  autor: darekka
 28 cze 2017, 15:00
Awaryjność to chyba jej największa zaleta :wink: , bo dzięki niej mamy za darmo/z zyskiem usługę :lol:

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #935077  autor: kamil7777
 28 cze 2017, 18:01
kaspeed pisze:45gb? O ile wiem.15 z leejkiem.
A2 mobile najtańszy no limit na rynku 19,90, dodatkowo w odróżnieniu do waszej oferty super roaming EU
Kolego kaspeed 15 GB potem lejek zgoda, ale potem, za 5 zł można odblokować lejek na kolejny cykl i potem kolejny cykl za 5 zł co daje 45gb koszt wtedy wynosi 30 zł, osobiście uważam że normalny użytkownik smartfona nie zużyje 15 GB, no chyba że dużą część swojego życia spędza w necie, lub jakiś super maniak gier.
Także dla zupełnej większości abonentów a2 oferta za 19,90 wystarcza.
 #935080  autor: kamil7777
 28 cze 2017, 18:09
darekka pisze:Właśnie z zalet:
-totalny nolimit na wszystko(bez żadnych lejków-mając tą ofertę z full speedem przwalamy po kilkaset GB
Zastanawiam się w jaki sposób można w miesiącu wysłać ze smartfona kilkaset GB, wydaje mi się że piszecie niepotwierdzone rzeczy trochę mijając się z prawdą, mój net domowy limit 150 GB, urządzenia kizystajace z tego to 2 komputery,, tablet, 3 telefony, smart tv i tu często oglądana ipla lub dziecko bajki YouTube, plus dekoder.... Nigdy nie zdarzyło mi się przekroczyć, wiadomo nie pobieram kilku filmów dziennie, lub nie siedzę pół dnia na jakiś strzelankach, dlatego dziwi mnie ze ktoś zużywa kilkaset GB w telefonie....
 #935081  autor: kaspeed
 28 cze 2017, 18:18
AKurat dla mnie 200gb w komorce to norma.Net w pracy skądś musze brac.(Tethering) ale i tak te 100gb na samej komórce idzie( sprawdzanie sieci analizy ruchu firmowych urządzen)Itd;)


uwierz sam na prywatnym telefonie potrafie poleciec 20gb mies.

Co do Plusa/a2mobile to 30zl tak jak mowisz 45gb nie majątek danych sporo ale zalezy co kto lubi to raz dwa że tu musze płacic te 30zl tu w Heyah mam za darmo a jeszcze mam dopłacane.Jak swego czasu bylo z Virgin Mobile;)Co siedzialem i non stoper problemy im zgłaszałem. OD roku mam telefon za około 3-5zł miesięcznie.Bo 99% zwrotów+ rekompensat wyrównuje sprawy.Z wlasnej kasy wydałem 5zł moze z poł roku temu. U mnie plus/a2 nie wydala nawet z internetem wiec zostaje Orange/Tmobile no i PLAy który kuleje 3-5mega w LTE ale jest lepiej niz zatkany PLUS.( nadajniki obaj mają na tym samym obiekcie)

Dlatego nigdzie nie ma lepszej oferty niż heyah;) W Orange na firmę 500gb mam i z tego miesięcznie złasi 498 gb w szczycie nawet potrafilo isc 600gb...( z lejkiem do 2mega)

Numery firmowe są w abonamencie Orange mobilny głowny net też.A heyah jest traktowana jako uzupełnienie....

A2mam tylko jako leżak bo bawiłem się ;) Roaming podnosisz tu kwestie roamingu.Mam 1,76gb w prepaid Orange ( moj numer glowny) i mimo że 35zł płacę co miesiąc to nie płacze ze w Heyah mi brakuje owszem należy nam się i podnoszę ku temu odpowiednie kroki prawne by zaczęto realizowac wszystko jak trzeba. Mam też 4,07 w Mobilnym necie Firmowym.Żona ma tak samo 1,76gb w orange na karte. Wystarczy nam neta na wakacje.Aby być uczciwym doładuję jeszcze 25zł w Tmobile Frii dostane 1,26gb w Roamingu+ no limit.( tu mi na samym necie zalezy do porównan prędkosci)A2 może za 20zł rownież.

Mam głowne karty a to jest tylko zabawą dodatkiem ktory naprawde dużo przejmuje chwilami ruchu sieciowego.W odróżnieniu od innych ofert czy abonament czy nie tu mam 2tB bez problemów w Orange pobierz 30-60gb w ciągu 24h.Zapodają ci legalnie lejek 10mega...( już 2x tak miałem)

W neostradzie na firmę miesięcznie jest wykorzystywane okolo 800gb.Serwery monitoring full hd i inne cuda wianki.

@ który transferuje ponad 1tB danych to ma karty Heyah w Modemie ;) nie w telu.

Nie każdy ma stacjonarny net w domu ( ja na wsi mieszkam wiec jedyna opcja to mobil) Wiec każda karta się przydaje.Włącznie z Heyah.( ale akurat w domu lecimy na orange 500gb)


W domu z tych 500gb jest podpiete 3komputery 2x tv i dekoder. Bardzo często jest tak ze durne jutjube u żony potrafi wyssać 50-60gb na miesiąc.A do tego brat który non stop jakies serwisy streamingowe to 250gb to norma u niego.Pozostałe wyniki to ja głownie filmy full hd.

Idzie tych danych. Jest szansa na światłowod to może od Września będe miał gdzieś cudowania z kartami ale i tak heyah zostaje w użyciu bo warta jest tego;)Nie zraża mnie problem 2x na miesiac czy więcej.Mi to rybka;) Jestem uparty i cierpliwy.Wlaśnie sprawdziłem ile pobrałem gb do dziś 91gb:) w samej komorce.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017, 18:35 przez kaspeed, łącznie zmieniany 2 razy.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935082  autor: kamil7777
 28 cze 2017, 18:19
babcia77 pisze:
kamil7777 pisze:Gratuluję wytrwałości w tej usłudze, w dodatku placicie dużo kasy za same problemy,
Ostatnie doładowanie (za 5 PLN) zrobiłem OIDP 12 maja
Kolego wcześniej może i dawali jakieś rekompensaty, ale to było kiedyś, teraz się zmadrzyli, i oddadzą wam poniesione koszty, za co rekompensata, przecież mogłeś używać telefonu, Więc nie pisz kiedy doladowales telefon tylko jakie koszty podniosłes w tym okresie I ile czasu straciłeś na pisanie reklamacji, następnie gdy usługa nie działa pobiera pieniądze więc musisz znowu doładować, z czasem oddadzą, lecz ty ponosisz niepotrzebnie koszty i wiążesz się z operatorem, bo przecież nie przeniesiesz numeru, z pieniędzmi na koncie....


Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #935084  autor: babcia77
 28 cze 2017, 18:22
kamil7777 pisze:
darekka pisze:Właśnie z zalet:
-totalny nolimit na wszystko(bez żadnych lejków-mając tą ofertę z full speedem przwalamy po kilkaset GB
Zastanawiam się w jaki sposób można w miesiącu wysłać ze smartfona kilkaset GB, wydaje mi się że piszecie niepotwierdzone rzeczy trochę mijając się z prawdą, mój net domowy limit 150 GB, urządzenia kizystajace z tego to 2 komputery,, tablet, 3 telefony, smart tv i tu często oglądana ipla lub dziecko bajki YouTube, plus dekoder.... Nigdy nie zdarzyło mi się przekroczyć, wiadomo nie pobieram kilku filmów dziennie, lub nie siedzę pół dnia na jakiś strzelankach, dlatego dziwi mnie ze ktoś zużywa kilkaset GB w telefonie....
Widzisz - ja kartę mam w routerze mobilnym W dni robocze ssie kilka osób w fabryce. Do tego wieczorami np. Netflix i streaming muzyki. W tej chwili siedzę na działce - wisi na tym XBOX One i instalki gier różnych. Do tego jestem informatykiem i np. normą jest kilkadziesiąt GB np. z jakąś maszyną wirtualną. Sam telefon to u mnie 8-10 GB miesięcznie. Tablet potrafi 2-3 razy tyle. To że Ty zużywasz mało nie znaczy że kto inny nie zużywa. Ja np. mam takie cykle że kilka dni zero transferu a potem 200-300 GB dziennie. I tu ta usługa jest nie do pobicia. Bo bez limitu i bez lejka. Bez zastanawiania się że już minęło 45 GB a to dopiero 2-3 dzień cyklu.
  • Strona 88 z 202
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 202
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 202