DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 61 z 202
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 202
 #915086  autor: -Gosc-
 10 mar 2017, 18:42
kaspeed pisze:Wyluzuj :mrgreen: to jest po to aby ci z 200zł nie zjechało konta do 0;) Ale w wypadku naszej usługi racja nie powinno mieć miejsca.:)Ale reklamacja i oddają+ dodatkI:)
Tak tak, wiem, jak wszystko w T-mobile jest to "dla mojego dobra" Tylko że ja takie ich T-dobro mamw d...pie. Ilu takich którym coś pobrano nie będą tego reklamować nie znając tej sieci i tego że takie praktyki tam są powszechne? Co mnie obchodzi ich burdel w systemie? Mam nie być okradany i tylko/aż tyle. Narazie to mnie wk.....wili i wywaliłem ich kartę. Nie będę za każdym razem wszystkiego monitorował i pisał reklamacji żeby mi łaskawie oddali moje pieniądze nienależnie pobrane. Z taką polityką skończą jak T-itanic. Pójdą na dno, nad czym zresztą cały czas intensywnie pracują.
 #915106  autor: darekka
 10 mar 2017, 19:49
Mają lekki sajgon w systemie ale generalnie przynajmniej w naszej usłudze wychodzę na plus(duży plus), a to już pozwala odwrócić role:teraz ja skubię operatora(za każdy grosik otrzymuję ten grosik i rekompensate). Reklamacje formalnie nie są wymagane ale ja je piszę zawsze i jasno precyzuję czego i za co się domagam-dostaję to zawsze.
Również polecam reklamować wszystko co jest nie tak.

Fakt faktem, że tak duży operator powinien mieć system, który daje radę i nie wymaga pilnowannia go przez klientów ale skoro lubią płacić to ja marudzić nie będę.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #915225  autor: kaspeed
 11 mar 2017, 12:22
Dokładnie reklamacje+ zyski;) ja na dzis mam za free usługę. :mrgreen: System nie jest dopracowany do takiej usługi. I stąd problemy. Baa reklamacje zasadne 3zł oddają czy tez 6zł za oba razem 9zł. Ten bezpieczny internet ma prosta zasadę działania masz pakiet neta ok net idziez pakietu masz brak pakietu przypadkowo ci net odpali i by zjadło 200zł a tu blokuje takie coś.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #915385  autor: darekka
 12 mar 2017, 09:43
Ja złego słowa nie powiem na operatora naszej usługi-mam wszystko praktycznie za 0zł.(ostatnio w ramach promocji dokładają 10zł. przez 12msc i za każde doładowanie z konta TMUB dokładają +20%)-tanio jest.
Licząc prosto to nawet jeśli by wszystko śmigało elegancko(brak reklamacji i rekompensat) to usługa kosztować nas powinna 30zł/31dni(doba gratis)-10zł.(doładowanie przez 12msc.)- promocyjne doładowania +20%= 14zł./31dni. Znajdzie ktoś taniej? 8)

U mnie na jednym Heyah mimo pobrania o 11:22 codziennego 1 zł. to 30 minut puźniej pożyczyło jeszcze 3 zł za Bezpieczny internet-1 telefon kasa zwrócona i techniczni powiadomienie-net śmiga normalnie(czekam aż padnie i reklamacja).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #915391  autor: -Gosc-
 12 mar 2017, 10:06
"U mnie na jednym Heyah mimo pobrania o 11:22 codziennego 1 zł. to 30 minut puźniej pożyczyło jeszcze 3 zł za Bezpieczny internet-1 telefon kasa zwrócona i techniczni powiadomienie-net śmiga normalnie(czekam aż padnie i reklamacja). "

No ale bez jaj, nie może być tak że wszystko musisz reklamować żeby normalnie korzystać, to nie tak ma działać, jak będzie jakaś nieświadoma babka i będą ją kroić po 3 zł za nic to co? A ona nie zareklamuje? A jak skroją tak dziennie 100 tyś. takich babek?
 #915393  autor: darekka
 12 mar 2017, 10:21
Ja nie pochwalam takich praktyk-piszę, że ja na tym zarabiam więc dla mnie to zaleta.
Oczywiście również "babka" powinna pilnować swoich finansów(w sklepie chyba też pilnuje ile reszty dostaje) choć operator powinien posiadać normalnie działający system bilingowy aby uniknać takich błędów(chyba, że jak piszesz robi to celowo i skubie wielu ale płaci tylko świadomym i ma bilans na plus-ale nie sądzę, bo to mogłoby mieć krutkie nóżki szczególnie, że ostatnio kary się posypały na operatorów.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #915400  autor: -Gosc-
 12 mar 2017, 10:56
Ja myślę że to może być działanie spreparowane przez T-m, myslisz że te nakładane na nich kary czegoś ich nauczyły? W koncernach mózgi piorą im ze zdrowego rozsądku, tam się myśli regułkami,formułkami i polityką firmy. Ciekawe czy jakiś urząd się nimi znów zainteresuje w związku z tym ich "marketingiem". Ja ich olałem, za to co powyżej i za to że w prepaidzie odcinają od wielu usług i narzucają ograniczenia.
 #915478  autor: kaspeed
 12 mar 2017, 17:22
Ja pierwszy numer miałem w heyah 1 pakiety jakie były 68gr min? jakoś tak potem słynne forum heyah walka o rozmowy w taktaku jak w sieci heyah.I smsy tak samo.Forum zdechło ja odszedłem do Ery FuN (mix na 36 ładowan po 50zł.) Docelowo przecierpiałem kolejne 42miesiace prez ich błędy? a moze celowe działania.Uciekłem do orange.Do dziś w nim trwam( pop) Heyah masz złotowkę kupiłem nie jako przypadkowo.Problem goni problem, a to 3zł a to +6 9zł lejki cudejki , reklamacja goniona reklamacją + zwroty + rekompensaty bilansowo wychodze na + i to spory do kazdego dnia wyliczałem że dopłącają mi 50gr? ponad:D więc de fakto usługa darmowa.Gdyby wszystko działało ok nie zwracal bym uwagii ale ja jestem człowiekiem który potrafi po 400x na dzien spr stan konta( dawne dzieje z heyah majac 1500zł w prepaid na koncie dzięki życzliwemu pracowniowi Heyah( Andrzej Poświata * słynny user na forum heyah) straciłem wszystko co do grosza i od tamtej pory mam Erę i Obecne Tmobile na oku i to dużym)( fakt oddał pieniądze jak oficjalnie przeprosiłem za moje zachowanie)

Teraz Po powrocie od roku masz złotowkę w heyah pilnuję tego jak niewiem co. Błędy? po wielu rozmowach z BOK jestem przekonany że to wina systemu który ma mega problemy z takimi usługami.( jestesmy swoistymi królikami doświadczalnymi= mnie to akurat nie robi problemów)
Na moje teorie że celowe działanie aby nas zniechęcić pewna miła konsultantka sama mowiła że być może coś w tym może i być ale mówiła tez ze to jest naprawde znikoma ilosć kart które służą im do analiz między innymi pojemnosci sieci/wykorzystania przez użytkowników.( Na naszych testach zrobili te nowe oferty;) )

Mam nadzieję że w końcu usluga zacznie działać długo i bez problemów.Problem jest? zgłaszam po to mam dwie simki;) ja stratny nie jestem nie byłem i nie będę.Sama pani konsultantka jak zajumalo mi 2zł za pocztę glosową oddała dwa zeta+ dorzuciła sama od siebie za miłą rozmowę z użytkownikiem który był bardzo rozeznany w temacie usługi i swoich praw dorzuciła mi 25zł ekstra.( konsultantka od początków rozmowy tj weryfikacji miała śmiech w glosie i cała rozmowa przebiegała naprawdę w smiechowej atmosferze.Przypominało mi to początki BOK Virgin Mobile też takie ludzkie konsultanci z podejsciem jak czlowiek do człowieka.Gdyby dało się to chętnie bym częsciej dzwonił do takich fajnych ludzi.Szacun dla tej kobiety.)

W Virgin mobile taryfa 2012 jak startowali miałem identyczne problemy i ile zyskiwałem na rozmowach z bok to też nie zliczę.Atmosfera była przyjazna a teraz? Wiele z CMOK im nie zostło;)

Jeśli komuś przeszkadzają te problemy w masz złotowkę to proszę PM płacę 50zł i dawajcie simke z cesją.Jak do 100km od Łodzi to jadę i robimy cesję na miejscu u ciebie;)

Ja tam mogę zgłaszac i co 3miesiące że coś nie halo. Po to jest by dochodzić swojego.Ps Na dziś jest to dla mnie najlepsza oferta na rynku.( pomijam problemy)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #915489  autor: darekka
 12 mar 2017, 18:20
Kolega widzę,że z moich okolic(woj.łódzkie)- nie nie chcę oddać simki :lol:

Jak pisałem na samym początku od wejścia usługi, że jesteśmy testerami sieci to sceptycyzmem powiało 8) -widzę, że i Ty do tego doszedłeś, że analizują nasze transfery celem układania nowych taryf(np.nolimit za 79,99zł. lub od niedawna mutacja 1zł. dziennie).
Ja tam testerem mogę być-w sumie to operator mi płaci, a nie ja jemu. :lol:

EDYCJA 13 marca 2017
Żeby nie było, że tylko chwalę: dziś na Heyah gdzie wczoraj skosiło 3zł.(bezpieczny internet mimo pobrania pół godziny wcześniej 1zł.) zajumało jeszcze 6zł. i netu nima...

Już się cieszę, że znowu zarobię... :D

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #915745  autor: -Gosc-
 14 mar 2017, 00:18
darekka pisze:Kolega widzę,że z moich okolic(woj.łódzkie)- nie nie chcę oddać simki :lol:

Jak pisałem na samym początku od wejścia usługi, że jesteśmy testerami sieci to sceptycyzmem powiało 8) -widzę, że i Ty do tego doszedłeś, że analizują nasze transfery celem układania nowych taryf(np.nolimit za 79,99zł. lub od niedawna mutacja 1zł. dziennie).
Ja tam testerem mogę być-w sumie to operator mi płaci, a nie ja jemu. :lol:

EDYCJA 13 marca 2017
Żeby nie było, że tylko chwalę: dziś na Heyah gdzie wczoraj skosiło 3zł.(bezpieczny internet mimo pobrania pół godziny wcześniej 1zł.) zajumało jeszcze 6zł. i netu nima...

Już się cieszę, że znowu zarobię... :D
Jesteś świadomy, wiesz że należy to reklamować, ale pytanie otwarte ilu jest takich którym ukradną i nie zareklamują? Gdzie są ich pieniądze i za co? Za jaką usługę której nigdy nie aktywowali? To tak śmierdzi że aż prosi się o zawiadomienie UOKiK i UKE że ta banda stosuje takie praktyki. System ma działać a nie okradać, to jest wszystko ich "marketing", nie wie, nie zna się, nie reklamuje - kasa dla nas. Tak to działa.
 #915836  autor: darekka
 14 mar 2017, 17:20
Jak ktoś jest ciapa i choćby czasami nie sprawdzi czy wszystko jest w pożądku(a ma czas 12msc. na reklamacje) to cuż zrobić...wolna jego wola(może takie hobby, że lubi jak go skubią). Nie da się uszczęśliwić wszystkich-fakt system powinien nie działać tak ale to tylko system...

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #915839  autor: kaspeed
 14 mar 2017, 18:09
I jest sms z zaproszeniem do aktywacji.Sms wsłałem aktywowalo 2 doładowania 0zł przyznało 1zł zjadło.Jest dobrze drugi okres po reklamacji ciekawe jak długo

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #915841  autor: darekka
 14 mar 2017, 18:27
Ja to czekam do końca doby w, której zaproszenie otrzymuję i rozłączam net. Natępnego dnia z rana sms aktywacyjny wysyłam i gra(problem z Heyah wystąpił po długim stosowaniu tej metody, bo "urzyszkodnik" zamiast zrobić jak zalecałem to od razu smsa aktywacyjnego wysłał). Teraz ten "urzyszkodnik" ma awaryjny "Pakiet na próbę" 1GB na 5dni(jak go nie wyłącze to skosi mu kasę za jego odnowienie)-może się nauczy.

Niestety reaktywacja w dniu zaproszenia z mojego doświadczenia powoduje problemy.

Reklamacja i zgł.techniczne już poszły więc kaskę się zarobi. :wink:

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #915845  autor: darekka
 14 mar 2017, 18:43
I obyś tak miał dalej-u mnie "urzyszkodnik" postąpił tak jak Ty i zrobiło kuku usłudze(kasę 9zł. za Bezpieczny internet oddali ale usługa, dokładnie internet leży i kwiczy).

Zresztą dzięki metodzie aktywacji dopiero w dniu następnym po zaproszeniu zyskuje się 1 dzień gratis(po promocjach koszt 14zł. za 31dni).
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, 19:28 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #915854  autor: darekka
 14 mar 2017, 19:28
Moim skromnym doświadczeniem zalecam reaktywacje następnego dnia po zaproszeniu(wieczorem w dniu zaproszenia necik odłączyć i rano sms z aktywacją). Po zwrotnym śmigamy następne 31dni.
Ta metoda u mnie się sprawdza(4 sztuki testuję w rodzinie).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #916052  autor: kaspeed
 15 mar 2017, 17:32
Zrobiłem podsumowanie dzisiaj z konsultantem moich doładowań od 15.03 2016:) Łącznie wydałem na doładowania uwaga;) 100zł:) Przez 2 miesiące miałem ok więc 60zł uczciwie dostali. Robi mi się 40zł ale z tych 40zł pieniadze tak mi ładnie mnożyli przez wieczne problemy że w dniu dzisiejszym oddano mi 31zl;) + 30zł 24.02;P Bo dzis dostałem sms ze naprawili problem od 13.02 do 24.02 nie działalo.W dniu 24.02 po telefonie powiedziałem że działa dali 30zł od tak w ramach przeprosin.Dziś po smsie i telefonie do nich konsul który pisał 13.02 zgłoszenie oddzwonił i po rozmowie wyjasniłem że przecież miałem dzwonić o zwrot jak naprawią i wychodzi mi 31zł. Posprawdzał i mowi że 30zł dostałem ale mowie a to na pakiet gb było i powinien miec adnotacje że był aktywowany pakiet 6gb no cos tam znalazł. Ok to oddam panu 31zł. W dniu dzisiejszym na koncie jest 166zł a usługe mam już równy rok czasu ładując za w sumie 100zł...Kasa sie mnoży , do tego dochodzi darmowe działanie usługi dzięki temu po 1,5 miesiąca średnio:)

Panowie Dopłaty do Używania Masz Złotowkę są najlepszym co na dziś mnie spotkało.

:)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #916082  autor: darekka
 15 mar 2017, 19:19
Bardzo dobrze prawisz-ja również mam za friko(zwroty, rekompensaty itp)-jutro muszę ich pocisnąć o moje 50zł.(rekompensata za brak blokad premium).
Najlepsza to oferta jest kiedy operator płaci klientowi cash!

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #916223  autor: jakubeskulap
 16 mar 2017, 13:32
kaspeed
1.Piszesz ze przez rok miales usluge za 100zl z czego 2 miesiace bylo ok. Pozniej z 40zl byly ciagle problemy.
Czyli "srednio" oddawali tobie przez 10 miesiecy pelna kwote, bo zawsze pojawial sie problem? Cos w stylu wlaczyles 1.06 sa problemy od 6-10.6 - dostajesz rekompensate 30zl, mimo ze problemy byly przez 4 dni i tak w kolko ?

2.Opisales tez problemy lutowe, gdzie dostales zwrot 30zl za brak ulugi przez 10 dni. Pozniej piszesz o kolejnych 30zl, ktore byly zwrotem za uruchomiony pakiet 6gb. Czyli ten 2 zwrot tak na prawde sie Tobie nie przydal, bo wydales go na pakiet 6gb czy czegos nie zrozumialem ?

3.A i na czym polegaja te problemy ? Np spada transmisja na kilka godzin to trzeba do nich dzwonic ze jest lipa i pisac boa rekompensate ?

4.Pytam, dlatego ze ja mam z nimi niebywale bezczelne odpowiedzi z ich strony na problemy trwajace od 6 miesiecy i przygotowuje sie do napisania do rzecznika konsumenta i uokik. Chocby ostatnio nie dzialaly superzlotowki do odnowienia oferty. Odpisali ze nic mi sie nie stalo i cytuje
"Ponadto brak odnowienia oferty „Masz złotówkę – masz no limit na wszystko i do wszystkich” w okresie 27.02.2017-01.03.2017 nie spowodował ograniczenia w korzystaniu z żadnych usług."
odpisalem
czy Panstwo zdajecie sobie sprawe z bzdurnosci tego stwierdzenia ? Moze sprobuje napisac w zwyklych slowach
"nie mial pan na koncie srodkow wiec nie mial pan dostepu do internetu wiec tym samym nie bylo ograniczenia uslugi"
Srodki z superzlotowek zostaly wykorzystane w sposob nieprawidlowy, wiec po ich zuzyciu nie moglem korzystac z transmisji danych ani rozmow czy smsow, poniewaz nie mialem dostepnych srodkow ani nie odnowila sie subskrypcja. Panstwa odpowiedzi sa niesamowicie aroganckie. Ponadto przez utrate superzlotowek w okresie do dzisiaj wlacznie srodki sa pobierane z nowych srodkow a nie superzlotowek. Ostatecznie wiec musialem poswiecic kolejne srodki zamiast wykorzystac istniejace. Zostalem okradziony a otrzymalem informacje, ze przeciez jest wszystko w porzadku. "operacja sie udala, pacjent zmarl"
W tym czasie zamiast pobrania 2zl zostalo skradzione z mojego konta 95zl. Jezeli jest to bezplatnosc formy to trudno mi pojac Panstwa rozumowanie. Czy jesli wezme od Pani bez pytania 95zl a umowilismy sie na 2zl, a Pani zwrocilaby mi ta kwote po 20 dniach to nazwalaby pani taka usluge bezplatna ?


Ponadto przez 3 miesiace z ich winy technicznej nie dzialala aplikacja i bylo to powiazane z numerem, a nie urzadzeniem. Problemy i prntscreeny zglaszalem przez 3 miesiace co 4 dni zrzuty z kazdego dnia. Naprawili w lutym, zgloszenia zaczely sie w listopadzie. Kilkanscie godzin poswieconych. 0zl rekompensaty.
W listopadzie zajumali mi caly pakiet danych i rozmow, ktore sie kumuluja. Zrobili to w srodku trwania pakietu i tez mimo dziesiatek listow 0 rekompesaty. Zwykla kradziez. Podobnie jak powyzej z superzlotowkami.
  • Strona 61 z 202
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 202
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 202