DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 48
 #829055  autor: Maks SIM
 15 paź 2015, 16:16
Potwierdzona informacja z CMOK: w ofercie FREEMIUM nie można wykupić pakietów dla #CHceWSzystko, nie są dostępne we FREEMIUM.
Konsultanci swoje, a ciekawe jak to wygląda w praktyce.
Możecie sprawdzić, czy po aktywacji FREEMIUM przedłuża ważność wychodzących o 365 dni ??
Jak tak to lecę po starter, bo mi szkoda starej oferty 2012 marnować ( jest za dużo znaków zapytania i ryzyko - tak jak wyżej pisaliście)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #829057  autor: bazooka
 15 paź 2015, 16:29
@DanielR - niebywałe, pierwszy chyba raz muszę się z Tobą zgodzić, tym bardziej dlatego bo nie brzmisz jak maniak tego co przedstawia Twój avatar :)
Rebeliant pisze:Jestem tego samego zdania. Dla kogoś, kto ma szufladową kartę jak kolega Bazooka, to nie ma znaczenia. Gorzej gdy ktoś ma BK jako główny numer, ryzyk fizyk.
Teoretycznie masz rację, ale nie chciałbym po zakupie np doładowania za 100 czy 200zł by zgarnąć bonus +50% doświadczyć takiej sytuacji, że oferta zniknie zgodnie z toerią spiskową DanielaR - aczkolwiek to jak najbardziej jest możliwe i muszę się poważnie zastanowić nad kwotą doładowania...
Daawid1993 pisze:Czytanie ze zrozumieniem się kłania jak najbardziej bo pytałem się o to czy ktoś sprwdzał to w praktyce...
Chcę więcej danych - skąd ten zrzut ekranu, czy to co widzimy na obrazku oznacza to co myślę :?:
Maks SIM pisze:Możecie sprawdzić, czy po aktywacji FREEMIUM przedłuża ważność wychodzących o 365 dni ??
To pytanie też jest bardzo ważne :!:
 #829059  autor: Daawid1993
 15 paź 2015, 16:32
Maks SIM pisze: Możecie sprawdzić, czy po aktywacji FREEMIUM przedłuża ważność wychodzących o 365 dni ??
Jak tak to lecę po starter, bo mi szkoda starej oferty 2012 marnować ( jest za dużo znaków zapytania i ryzyko - tak jak wyżej pisaliście)

EDIT: Zadziałało z opóźnieniem i jednak przedłużyło ważność konta o rok!
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 16:54 przez Daawid1993, łącznie zmieniany 2 razy.
 #829063  autor: Gregrin
 15 paź 2015, 16:42
Gregrin pisze:PS po aktywacji #freemium konto przedłożyło mi o rok.
Maks SIM pisze:Możecie sprawdzić, czy po aktywacji FREEMIUM przedłuża ważność wychodzących o 365 dni ??
Potwierdzam... ponownie... Mialo to miejsce na nowym starterze gdzie ważność była na 30dni.
 #829067  autor: bazooka
 15 paź 2015, 16:45
@Dawid - to doładuj za piątaka i sprawdź...
Maks SIM pisze:Jak tak to lecę po starter, bo mi szkoda starej oferty 2012 marnować ( jest za dużo znaków zapytania i ryzyko - tak jak wyżej pisaliście)
Czy możesz mnie uświadomić, bo może coś źle sobie przeliczam, jakim marnotrawstwem jest rezygnacja z BK na rzecz Freemium skoro tam minuta bez pakietu kosztuje ok13gr (z uwzgl. bonusu +50%), a we Free masz 30minut i możesz dokupić za 5zł i mieć realnie za 6gr/min :?: Jaką ilość i przez jaki okres musiałbyś dzwonić w BK by:
1) wyszło atrakcyjniej cenowo niż we Free
2) wyszło atrakcyjniej cenowo niż u konkurencji z innym profilem dzwonienia (a do konkretnego profilu był BK 2012 :!:)
:?:

P.S.
Myślę, że długo myśleli nad tym Freemium tak by siedzący w BK chcieli przejść i chyba im się to udało, dla mnie nie ma po co trzymać BK2012 - chyba, że do kolekcji aktywnych kart w różnych sieciach :P
 #829069  autor: Gregrin
 15 paź 2015, 16:49
Daawid1993 pisze:Chodzi mi o pakiet z serii "ChcęWszystko" czyli ten dający 100 minut, nielimitowane SMS + 2GB Internetu. Pisałem o tym w poprzednim poście
Daawid1993 pisze:Czytanie ze zrozumieniem się kłania
Taryfa się nazywa #ChceWszystko, grupa w której są stare pakiety nazywa się #Wszystko a ty mówiłeś o pakiecie #pełenluz... i to my nie umiemy czytać ???
PS opisałem nazewnictwo w poście na pierwszej stronie.
Daawid1993 pisze:Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem, ale skoro to kuleje to postaram się określić to inaczej. Mam aktywny pakiet za 19zł (100 minut, nielimitowane SMS + 2GB Internetu) i aktywny pakiet freemium.
Czyli wynika ze masz włączone 2 pakiety czy nie umiem czytać ??
Bo według Ciebie nie będzie różnicy miedzy twoim zdaniem a np takim "Załóżmy ze mam aktywny pakiet..." po przecież kiedyś tam, coś tam wspominałeś...
bazooka pisze:P.S.
Myślę, że długo myśleli nad tym Freemium tak by siedzący w BK chcieli przejść i chyba im się to udało, dla mnie nie ma po co trzymać BK2012 - chyba, że do kolekcji aktywnych kart w różnych sieciach
Ja dalej nie ruszam głównej karty z BK. Nie bawi mnie włączanie pakietów żeby zejść ze stawki 13gr/min 6gr/sms a później muszę wykorzystać dokładnie to co kupiłem albo i tak pociągnie mnie po 29gr. Ile wlał tyle wylał ;) Jedyne darmowe 30min wygląda fajnie, i net... ;/ Będę musiał mocno nad tym pomyśleć ;)
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 16:56 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #829071  autor: Maks SIM
 15 paź 2015, 16:53
bazooka pisze: Czy możesz mnie uświadomić, bo może coś źle sobie przeliczam, jakim marnotrawstwem jest rezygnacja z BK na rzecz Freemium skoro tam minuta bez pakietu kosztuje ok13gr {.....}
Mi nie chodzi o cennik, tylko o to, że jak na razie jest zbyt dużo znaków zapytania do wyjaśnienia i do sprawdzenia w praktyce.To było w sensie "szkoda Karty SIM na eksperymenty".
Jak się okaże po testach, że wszystko jest OK i nie ma innych nieodkrytych jeszcze Haczyków, to pewnie wykorzystam starą SIM 2012. :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #829073  autor: bazooka
 15 paź 2015, 16:57
To już brzmi lepiej, i się zgadzam - nie ma co się napalać :) Choć czasami zdarza się, że na początkowych błędach można skorzystać, a potem są one załatane :D
 #829077  autor: Daawid1993
 15 paź 2015, 17:17
Gregrin pisze:
Daawid1993 pisze:Chodzi mi o pakiet z serii "ChcęWszystko" czyli ten dający 100 minut, nielimitowane SMS + 2GB Internetu. Pisałem o tym w poprzednim poście
Daawid1993 pisze:Czytanie ze zrozumieniem się kłania
Taryfa się nazywa #ChceWszystko, grupa w której są stare pakiety nazywa się #Wszystko a ty mówiłeś o pakiecie #pełenluz... i to my nie umiemy czytać ???
PS opisałem nazewnictwo w poście na pierwszej stronie.
Daawid1993 pisze:Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem, ale skoro to kuleje to postaram się określić to inaczej. Mam aktywny pakiet za 19zł (100 minut, nielimitowane SMS + 2GB Internetu) i aktywny pakiet freemium.
Czyli wynika ze masz włączone 2 pakiety czy nie umiem czytać ??
Bo według Ciebie nie będzie różnicy miedzy twoim zdaniem a np takim "Załóżmy ze mam aktywny pakiet..." po przecież kiedyś tam, coś tam wspominałeś...
Nie wiem do czego dążysz kolego...
 #829078  autor: garfield-
 15 paź 2015, 17:21
Ja użytkuję taryfy BK do premiumów, więc 50% więcej mnie kręci. RWK jest też ważne, no i dlatego mam dylemat ...

chyba, że czyms innym mogę to zastąpić z rwk i bonusem bbez nadmiarnych kosztów ?
 #829088  autor: Gregrin
 15 paź 2015, 17:38
bazooka pisze:Nie rozumiem dyskusji o RWK... :?:
Bo tu takiej nie ma :D
Oferta virgin się nie zmieniła i jak zawsze w niej po doładowaniu jest KWR.
Ciekawostka jest ze po włączeniu #Freemium tez dostaje się KWR. Bo nigdzie indziej nie widziałem żeby włączenie pakietu przedłużało konto o rok.
bazooka pisze:5zł i macie RWK :)
Ja kupiłem starter dla testów i nie potrzeba mi go ładować ;)
 #829090  autor: bazooka
 15 paź 2015, 17:42
No ale Dawid twierdzi, że mu nie przedłużyło więc nie wiem co tak Wam zależy by operatorowi nie dać zarobić tych 5zł :)
Gregrin pisze:Nie bawi mnie włączanie pakietów żeby zejść ze stawki 13gr/min 6gr/sms a później muszę wykorzystać dokładnie to co kupiłem albo i tak pociągnie mnie po 29gr.
Hehe - dlatego ja będę wydzwaniał tylko 30minut (w tym na stacjonarki) resztę mam z Orange za 7,5gr/min :P
 #829091  autor: Daawid1993
 15 paź 2015, 17:44
bazooka pisze:No ale Dawid twierdzi, że mu nie przedłużyło więc nie wiem co tak Wam zależy by operatorowi nie dać zarobić tych 5zł :)
Gregrin pisze:Nie bawi mnie włączanie pakietów żeby zejść ze stawki 13gr/min 6gr/sms a później muszę wykorzystać dokładnie to co kupiłem albo i tak pociągnie mnie po 29gr.
Hehe - dlatego ja będę wydzwaniał tylko 30minut (w tym na stacjonarki) resztę mam z Orange za 7,5gr/min :P
Przedłużyło, ale informacja o tym została zaktualizowana po jakimś czasie, wkleiłem screena na dowód (poprzednia strona)
 #829105  autor: Gregrin
 15 paź 2015, 19:03
xander21 pisze:Co to BK? :D
Niedostępna już taryfa Oferta 2012 i dostępne tylko w niej promocje #BezKompromisow gdzie za doładowanie 10zl jest 100MB a do każdego doładowania jest +50%. Podstawowe stawki 19gr/min i 6gr/sms. Przy tym bonusie +50% wychodzą relatywnie po ~13gr/min i 2,5gr/sms.

Oferta jest w cennikach na stronie https://virginmobile.pl/regulaminy/regulaminy i na konferencji potwierdzali ze nie będą jej wyłączać dla tych którzy maja ja włączona (pewnie garstka została ;))
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 19:12 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 3 z 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 48