DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 48
 #828909  autor: Maks SIM
 14 paź 2015, 21:27
Niestety nie mogę edytować pierwszego otwierającego postu, żeby czarno na białym dopisać, że ta nowa oferta Freemium - to pakiet działający w taryfie #ChceWszystko.
Aby skorzystać z tej oferty mając taryfę #BezKOmpromisów 2012 należy zmigrować najpierw do taryfy #ChceWszystko
---------
Pytanie do administratorów: dlaczego w systemie forum jest ustawiony taki krótki czas na możliwość edycji postów ??

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #828925  autor: KC-KARLOS
 14 paź 2015, 22:47
Maks SIM: dodałem powyższe info na Twój pierwszy post :)
Przypominam o wyrażeniu zgody marketingowej - bez niej #Freemium nie zostanie aktywowane.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #829006  autor: DanielR
 15 paź 2015, 12:48
Moje zdanie jest takie. Oferta pozornie bardzo atrakcyjna. A jednak poważnym minusem ją upośledzającym (oprócz niewiadomej co do tzw. "zgody na informacje marketingowe") jest powiązanie ważności płatnych pakietów z ważnością podstawowego pakietu darmowego. Według mnie, skoro jednak płacę za pakiety dodatkowe, powinny one mieć swoją odrębną ważność, a także możliwość sumowania. Już od biedy mogłaby pozostać opcja aktywacji tylko jednego pakietu tego samego rodzaju w miesiącu.
Podejrzewam, że Pani Oliwa chcę złapać a haczyk resztę pozostających jeszcze w starej taryfie BK z 2012 i wyciągnąć ich do #Freemium + zgarnąć nowych do tego 1 miliona, a wtedy promocyjna oferta zniknie, a abonenci zostaną na lodzie. Oby nie była to prawda.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #829008  autor: Marek_G
 15 paź 2015, 12:55
Teraz tylko czekać aż coś podobnego jak #FREEMIUM zrobią inni operatorzy a wszystko wskazuje, że mogą zrobić. W końcu skoro kilku operatorów z W4 ma oferty typu "damy ci zniżkę 5 zł na miesiąc na abonament jeżeli wyrazisz zgodę na komunikację marketingową" to bardzo na rękę byłoby dla nich wprowadzenie podobnego mechanizmu w ofertach na kartę, przykładowo: damy ci darmowe minuty albo tańsze pakiety w zamian za to, że będziemy wysyłać reklamy.
 #829009  autor: Rebeliant
 15 paź 2015, 13:08
DanielR pisze:Podejrzewam, że Pani Oliwa chcę złapać a haczyk resztę pozostających jeszcze w starej taryfie BK z 2012 i wyciągnąć ich do #Freemium + zgarnąć nowych do tego 1 miliona, a wtedy promocyjna oferta zniknie, a abonenci zostaną na lodzie. Oby nie była to prawda.
Jestem tego samego zdania. Dla kogoś, kto ma szufladową kartę jak kolega Bazooka, to nie ma znaczenia. Gorzej gdy ktoś ma BK jako główny numer, ryzyk fizyk.
 #829017  autor: everymen
 15 paź 2015, 13:55
Daawid1993 pisze:Wszystko fajnie ale nie ma w tym odpowiedzi na moje pytanie
To zadaj bardziej precyzyjne pytanie, bo na poprzednie Gregrin odpowiedział wyczerpująco:)
 #829036  autor: Daawid1993
 15 paź 2015, 15:30
everymen pisze:
Daawid1993 pisze:Wszystko fajnie ale nie ma w tym odpowiedzi na moje pytanie
To zadaj bardziej precyzyjne pytanie, bo na poprzednie Gregrin odpowiedział wyczerpująco:)
Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem, ale skoro to kuleje to postaram się określić to inaczej. Mam aktywny pakiet za 19zł (100 minut, nielimitowane SMS + 2GB Internetu) i aktywny pakiet freemium. Z którego pakietu będą schodzić środki w pierwszej kolejności?
 #829037  autor: Gregrin
 15 paź 2015, 15:32
Daawid1993 pisze:Mam aktywny pakiet za 19zł
Ktory pakiet za 19zl ?? Z tych dostępnych we freemium ??
xander21 pisze:I jak koledzy, przychodzą reklamy na telefon czy email? :)
Ja aktywowałem niedawno. Na email nie ma co przychodzić bo aktywowałem sms'em i jeszcze numeru na stronie nie rejestrowałem. Co do sms'ow to na razie tylko jeden ze pakiet #freemium został włączony. Pamiętajmy ze zgodę zawsze można wycofać = wyłączenie #freemium.

PS po aktywacji #freemium konto przedłożyło mi o rok.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 15:36 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #829043  autor: Gregrin
 15 paź 2015, 15:42
Chodzi ci o #pełenluz https://virginmobile.pl/oferta ?? Ten pakiet (chyba, zaraz podlinkuje regulamin) nie może być aktywny z innym pakietem.

#Freemium nie łączy się z pakietami #Wszystko
Regulamin #freemium pkt.5 https://virginmobile.pl/uploads/public/ ... -10-15.pdf
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 15:52 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #829045  autor: Daawid1993
 15 paź 2015, 15:48
Tak, chodzi mi o ten pakiet. W regulaminie wzmiankę że pakiet Freemium nie łaczy się z pozostałymi z serii #Chcęwszystko, ale czy można właczyć dwa naraz?
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 16:07 przez Daawid1993, łącznie zmieniany 1 raz.
 #829046  autor: Gregrin
 15 paź 2015, 15:55
Jak dla mnie, "nie łączy" znaczy ze nie można mieć freemium i innego pakietu z puli #Wszystko.
Innymi słowy, nie da się włączyć obu naraz. Trzeba wybrać jeden. We freemium można kilka.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 15:59 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #829049  autor: everymen
 15 paź 2015, 15:58
Daawid1993 pisze:Tak, chodzi mi o ten pakiet. W regulaminie wzmiankę że pakiet Freemium nie łaczy się z pozostałymi z serii #Chcęwszystko, ale czy można właczyć dwa naraz? Nie znalazłem takiej informacji
Ktoś tu pisał o czytaniu ze zrozumieniem:) W regulaminie wszystko jest napisane na ten temat jasno i wyraźnie. Wystarczy dotrzeć do punku 18:P
Teraz pytanie. Czy Ty tylko teoretyzujesz, czy jakimś cudem masz aktywne dwa pakiety: #Freemium i #Pełenluz?:)
  • Strona 2 z 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 48