DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 37 z 48
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 48
 #977985  autor: jamto02
 16 lut 2018, 19:41
Gdyby jednak freemium wykluczało więcej niż 4 numery, macie jakieś ciekawe pomysły co zrobić z nadwyżką starterów?
Ja wiem że można by do Playa i zgarnąć bonus a sam sim można podobno "zamrozić" na 3 lata. Podobnie do Fakt mobile i na 2 lata "zamrozić" Można tez do A2 tutaj powiedziano mi że nie ma limitu czasowego kiedy starter po przeniesieniu trzeba aktywować. Nie bardzo to wierzę bo jak ktoś przeniesie i zgubi to co? Dożywotnio nr będzie "zajęty"? Takie zamrożenie ma też sens bo kto wie co i ja będzie kiedyś tam, może akurat Play znów 500zł odpali....
 #977989  autor: lordbyd
 16 lut 2018, 19:53
Mam kilka pytań.
-Jak długo się czeka na aktywacje numeru po odebraniu od kuriera.
- Jakieś czynności muszę wykonać przed korzystaniem.
Zamówiłem nowy starter w poniedziałek a kurier był z przesyłką w środę.
Aktywacja nastąpiła tego samego dnia (w środę) po około dwóch godzinach od odbioru przesyłki - telefon zalogował się do sieci i przyszedł sms powitalny.
Miałem jedynie problem z odbieraniem połączeń - nikt nie mógł się do mnie dodzwonić. Potrzebna była interwencja CMOK.
Drugi problem był z wysyłaniem sms-ów. Na karcie zapisany był numer centrum SMS Play a nie Virgin - ten 10 cyfrowy.
 #978003  autor: aizo
 16 lut 2018, 21:14
Potestuje i zobaczmy. Spiny nie ma bo jak pisałem do przychodzących potrzebuje ale zobaczmy jak to będzie śmigać. Jak przejrzałem pobieżnie wątki fakt problemów troszkę jest...Zobaczmy w praniu

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #978009  autor: ManiacGSM
 16 lut 2018, 21:42
lordbyd pisze:
Mam kilka pytań.
-Jak długo się czeka na aktywacje numeru po odebraniu od kuriera.
- Jakieś czynności muszę wykonać przed korzystaniem.
Zamówiłem nowy starter w poniedziałek a kurier był z przesyłką w środę.
Aktywacja nastąpiła tego samego dnia (w środę) po około dwóch godzinach od odbioru przesyłki - telefon zalogował się do sieci i przyszedł sms powitalny.
Miałem jedynie problem z odbieraniem połączeń - nikt nie mógł się do mnie dodzwonić. Potrzebna była interwencja CMOK.
Drugi problem był z wysyłaniem sms-ów. Na karcie zapisany był numer centrum SMS Play a nie Virgin - ten 10 cyfrowy.
W sumie mój błąd nie doczytałem ,że aizo nie będzie przenosił, tylko brał numer prosto od Virgin.
Więc być może procedury będą krótsze.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #978080  autor: piechucki
 17 lut 2018, 09:50
userro2 pisze:Nie sądzę, by było to błędem systemowym - w przypadku numeru, o którym pisałem, nawet na banerze widocznym po zalogowaniu podane są podwojone pakiety. Przypuszczam, że chodzi właśnie o to, że #Freemium było reaktywowane po półrocznym korzystaniu - ale ponieważ jest to tylko moje zgadywanie, byłoby fajnie, gdyby odezwał się ktoś, kto również reaktywował #Freemium w ostatnich dniach.
Reaktywowałem ja i mam 30/30/300.
Napisałem do nich na FB i taką odpowiedź dostałem:
"zawsze w ramach pakietu #Freemium klienci otrzymują 30 minut, 30 SMS-ów oraz 300 MB Internetu. Nigdy nie było inaczej, dlatego najwidoczniej trafiłeś na nieprawdziwe informacje. Klienci mogą ewentualnie podwoić sobie zawartość #Freemium aktywując dodatkowy pakiet za #Półdarmo"
I co Wy na to?
 #978111  autor: TomekErek
 17 lut 2018, 12:37
eee... jestem pewien, że w Waszych obu przypadkach to będzie 30/30/300 i nie więcej.

Coś mi te 60/60/600 wygląda na ściemę/błąd/pomyłkę/prowokację :D
 #978146  autor: misiu-182
 17 lut 2018, 14:25
Dzień dobry.
Na trzech numerach 30/30/300.
U mnie 05.02. odnowienie pakietu 4 raz w serii.
U żony 12.02. włączenie pierwszego pakietu (po zakończeniu 6-cio miesięcznej serii).
U syna 15.02. włączenie pierwszego pakietu (po zakończeniu 6-cio miesięcznej serii).
Numery używane sporadycznie, awaryjne w drugim telefonie.
Pozdrawiam.
 #978154  autor: userro2
 17 lut 2018, 15:14
To jeszcze pytanie kontrolne: w jaki sposób aktywowaliście #Freemium na kolejne pół roku? Kodem, czy w inny sposób? Bo ja wszedłem na zarządzanie kontem przez WWW, i w sekcji #Freemium zobaczyłem banerek zachęcający do włączenia pakietu - na banerze było 60/60/600. Myślałem, że po wprowadzeniu przez VM promocyjnego podwojenia płatnych pakietów #Freemium też się załapało, ale teraz wygląda, że zwyczajnie fuksem wstrzeliłem się w jakieś nieplanowane okienko. Na koncie, choćbym chciał, nie było środków, by włączyć jakiś płatny pakiet, poza tym właścicielka numeru i tak nie ma o tym pojęcia. Cóż - czekam na jutrzejsze odnowienie.
 #978165  autor: kaspeed
 17 lut 2018, 15:41
Ja przez bok aktywowałem w sensie musiałem zgłosic problem

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #978185  autor: TomekErek
 17 lut 2018, 16:34
ja też przez BOK (mailowo), bo jak minęło 6 miesięcy pierwszego pakietu to po zalogowaniu się przez WWW nie mogłem aktywowac nowego pakietu, bo pojawiało się info, że pakiet jest już aktywny. Wieć system nie zdjął starego, zużytego przez pół roku pakietu.

Napisałem maila, odpisali mi po kilku dniach, że WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU, BO FREEMIUM JEST PRZECIEŻ AKTYWNY

No to odpisałem ponownie problem, tym razem tak mega łopatologicznie, że aż mi było głupio tak to opisywać i po kilku dniach ktoś inny odpisał maila, że nowy Freemium został mi przez Niego aktywowany. No i faktycznie - w dniu napisania maila uruchomił się nowy Freemium na właśnie te 30min, 30sms i 300MB
 #978304  autor: aizo
 17 lut 2018, 23:07
Jak długo będę miał ważne konto? Bez doladowania, zależy mi tylko na połączeniach przychodzących.
Zamówiłem darmowy starter.
Pakiet 30m/30s/300m też będzie cały czas bez doładowania?

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #978316  autor: wasylek
 18 lut 2018, 00:08
aizo pisze:Jak długo będę miał ważne konto? Bez doladowania, zależy mi tylko na połączeniach przychodzących.
Zamówiłem darmowy starter.
Pakiet 30m/30s/300m też będzie cały czas bez doładowania?
Freemium jest ważne pół roku i należy ponownie aktywować freemium za darmo
Konto jest ważne rok od doładowania min 5zł, wcześniej wystarczyło aktywować freemium i to przedłużało pakiet o pół roku, a ważność konta o rok, teraz już chyba tak nie zrobisz na nowej karcie sim, więc będziesz musiał co rok kupować doładowanie 5zł.
 #978334  autor: adacomp
 18 lut 2018, 07:29
wasylek pisze: Freemium jest ważne pół roku i należy ponownie aktywować freemium za darmo
Konto jest ważne rok od doładowania min 5zł, wcześniej wystarczyło aktywować freemium i to przedłużało pakiet o pół roku, a ważność konta o rok, teraz już chyba tak nie zrobisz na nowej karcie sim, więc będziesz musiał co rok kupować doładowanie 5zł.
Na starych kartach także aktywacja Freemium już nie daje RWK.
Aktywowałem dziś Freemium na karcie przeniesionej do VM w 2015 roku i tylko aktywował się Freemium a ważność konta została niezmieniona.
Ostatnio odnawiałem na tej karcie Freemium w lipcu 2017 i jeszcze RWK dawało.

Obecnie jak widać zlikwidowali bezpłatne RWK więc będzie chyba liczna migracja do konkurencji bo kto korzysta tylko z tego pakietu i mu to wystarcza albo tylko odbiera połączenia nie będzie sobie robił skarbonki co rok za 5zł ;)
  • Strona 37 z 48
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 48
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 48