DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 31 z 48
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 48
 #963887  autor: rudymax
 02 gru 2017, 11:36
U mnie wczoraj miał się odnowić ostatni z 6 pakietów Freemium. Zamiast tego przyszedł sms, że pakiet nie został odnowiony i że mogę aktywować Freemium ponownie. Kod *222# potwierdza brak pakietu. I tu ciekawostka. Jak zaloguje się na konto, mam pakiet nadal aktywny :) Coś się rozjechało w systemie :) Nie będę nic robił i sprawdzę za kilka dni, jak to wygląda.
 #964521  autor: kaspeed
 06 gru 2017, 08:53
Jakieś 2minuty zanim odpisali.Zacząłem używać kontaktu z Facebook.Fakt telefon do nich to nawet 2h oczekiwania.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #964713  autor: mmjot2
 06 gru 2017, 20:48
rudymax pisze:U mnie wczoraj miał się odnowić ostatni z 6 pakietów Freemium. Zamiast tego przyszedł sms, że pakiet nie został odnowiony i że mogę aktywować Freemium ponownie. Kod *222# potwierdza brak pakietu. I tu ciekawostka. Jak zaloguje się na konto, mam pakiet nadal aktywny :) Coś się rozjechało w systemie :) Nie będę nic robił i sprawdzę za kilka dni, jak to wygląda.
U mnie dokładnie taka sama sytuacja
Dodzwonic się niemożliwe.

Załatwione przez maila [email protected]

ale...

kod *222*444# na 3 GB na święta nie wchodzi, pomimo "naprawy" pakietu w systemie
 #965731  autor: Dorotea
 11 gru 2017, 22:34
mmjot2 pisze:kod *222*444# na 3 GB na święta nie wchodzi, pomimo "naprawy" pakietu w systemie
Potwierdzam, nie wchodzi, pokazuje komunikat, że błędny kod...
 #966043  autor: Dorotea
 13 gru 2017, 18:38
Kod nadal nie działa, czuję się jak w Play :)

Na skrzynce mailowej zaś widzę świeżutki spam z VM:
ŚWIĄTECZNY PREZENT
Siana nie rozdajemy, ale odpalamy bezpłatne 3 GB dodatkowego internetu w prezencie! Chcesz? Użyj kodu *222*444# i łap darmowe gigsy. Promocja obejmuje użytkowników pakietów na kartę i abonamentu!
 #966047  autor: TomekErek
 13 gru 2017, 18:52
na moj numer na ktorym jest odpalony freemium pakiet 3GB przyszedł bez najmniejszego problemu. Ciekawe od czego to zalezy, ze ktos dostaje a ktos nie :/
 #966456  autor: Eon
 15 gru 2017, 19:45
Mam pytania odnosnie oferty VM:

1. Mam stary ale nieodpakowany, nieaktywowany starter którego termin ważnosci chyba juz minął na aktywacje. Jak moge to sprawdzic czy bedzie jeszcze działać? Czy mam najpierw go zarejestrowac a potem zobaczyc czy loguje sie do sieci ? A jesli sie nie loguje to co potem z moimi danymi po rejestacji ?

2. Czy darmowe pakiety we freemium się kumuluja po odnawianiu ?

3. Czy jest jeszcze ta promocja gratis +50% do doładowania ?

4. Gdzies była taka informacja że w pakietach płatnych minuty do Virgin i Play są bez limitu. Czy tak faktycznie jest i czy tylko w płatnych pakietach czy takze w tych bezpłatnych w ramach freemium ?
 #966461  autor: kamerling
 15 gru 2017, 19:59
"4. Gdzies była taka informacja że w pakietach płatnych minuty do Virgin i Play są bez limitu. Czy tak faktycznie jest i czy tylko w płatnych pakietach czy takze w tych bezpłatnych w ramach freemium ?"

W Freemium masz 30 min za darmo i nie ma znaczenia, czy dzwonisz do Virgin, Play, czy innego operatora - pobiera minuty z tego pakietu. A później z konta głównego. Tak więc nie ma żadnych połączeń bezplatnych.
 #966464  autor: Gregrin
 15 gru 2017, 20:18
2. nie
3. nie w tej taryfie, a na ta stara nie da się przejść.
4. numery z virgin są traktowane jako z play i wtedy DO takiego numeru można dzwonić ze stanu darmowego a nie w druga stronę.
Z taryf dla mało dzwoniących jest OdNowa. Nie ma darmowych jednostek ale ma SD, RWK i w pakiecie minuta do innych sieci wychodzi po 15gr. Niestety trzeba wykonywać w niej jakąś płatną aktywność w ciągu okresu rozliczeniowego żeby nie pobrało 2zl za brak aktywności. Jeśli będziesz miał pytania odnośnie tej oferty to już w temacie http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=89083
 #966468  autor: Loko_Poko
 15 gru 2017, 20:51
Witam. 8.12 skończył mi się pierwszy półroczny okres freemium. Chcąc go odnowić wysłałem *222*000# w odpowiedzi przychodzi, że jeden pakiet już jest uruchomiony i nie można uruchomić w tym czasie kolejnego. O co chodzi?
 #966562  autor: R.Mandano
 16 gru 2017, 11:45
Nawet zanim wejdziesz na lejek chodzi dramatycznie wolno. U mnie coś koło 1 Mbps. Z tym, że nie wiem jak z LtE, bo mam dość archaiczną komórkę z 3G.
 #966835  autor: Eon
 17 gru 2017, 14:55
a czy nikt nie zna odp. ad. 1 pytania:
1. Mam stary ale nieodpakowany, nieaktywowany VM starter którego termin ważnosci chyba juz minął na aktywacje. Jak moge to sprawdzic czy bedzie jeszcze działać? Czy mam najpierw go zarejestrowac a potem zobaczyc czy loguje sie do sieci ? A jesli sie nie loguje to co potem z moimi danymi po rejestacji ?
Pytanie sie tyczy nie tylko starteru VM bo mam kilka takich zapomnianych nówek z innych sieci.
  • Strona 31 z 48
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 48
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 48