DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 32 z 48
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 48
 #964713  autor: mmjot2
 06 gru 2017, 20:48
rudymax pisze:U mnie wczoraj miał się odnowić ostatni z 6 pakietów Freemium. Zamiast tego przyszedł sms, że pakiet nie został odnowiony i że mogę aktywować Freemium ponownie. Kod *222# potwierdza brak pakietu. I tu ciekawostka. Jak zaloguje się na konto, mam pakiet nadal aktywny :) Coś się rozjechało w systemie :) Nie będę nic robił i sprawdzę za kilka dni, jak to wygląda.
U mnie dokładnie taka sama sytuacja
Dodzwonic się niemożliwe.

Załatwione przez maila [email protected]

ale...

kod *222*444# na 3 GB na święta nie wchodzi, pomimo "naprawy" pakietu w systemie
 #965731  autor: Dorotea
 11 gru 2017, 22:34
mmjot2 pisze:kod *222*444# na 3 GB na święta nie wchodzi, pomimo "naprawy" pakietu w systemie
Potwierdzam, nie wchodzi, pokazuje komunikat, że błędny kod...
 #966043  autor: Dorotea
 13 gru 2017, 18:38
Kod nadal nie działa, czuję się jak w Play :)

Na skrzynce mailowej zaś widzę świeżutki spam z VM:
ŚWIĄTECZNY PREZENT
Siana nie rozdajemy, ale odpalamy bezpłatne 3 GB dodatkowego internetu w prezencie! Chcesz? Użyj kodu *222*444# i łap darmowe gigsy. Promocja obejmuje użytkowników pakietów na kartę i abonamentu!
 #966047  autor: TomekErek
 13 gru 2017, 18:52
na moj numer na ktorym jest odpalony freemium pakiet 3GB przyszedł bez najmniejszego problemu. Ciekawe od czego to zalezy, ze ktos dostaje a ktos nie :/
 #966456  autor: Eon
 15 gru 2017, 19:45
Mam pytania odnosnie oferty VM:

1. Mam stary ale nieodpakowany, nieaktywowany starter którego termin ważnosci chyba juz minął na aktywacje. Jak moge to sprawdzic czy bedzie jeszcze działać? Czy mam najpierw go zarejestrowac a potem zobaczyc czy loguje sie do sieci ? A jesli sie nie loguje to co potem z moimi danymi po rejestacji ?

2. Czy darmowe pakiety we freemium się kumuluja po odnawianiu ?

3. Czy jest jeszcze ta promocja gratis +50% do doładowania ?

4. Gdzies była taka informacja że w pakietach płatnych minuty do Virgin i Play są bez limitu. Czy tak faktycznie jest i czy tylko w płatnych pakietach czy takze w tych bezpłatnych w ramach freemium ?
 #966461  autor: kamerling
 15 gru 2017, 19:59
"4. Gdzies była taka informacja że w pakietach płatnych minuty do Virgin i Play są bez limitu. Czy tak faktycznie jest i czy tylko w płatnych pakietach czy takze w tych bezpłatnych w ramach freemium ?"

W Freemium masz 30 min za darmo i nie ma znaczenia, czy dzwonisz do Virgin, Play, czy innego operatora - pobiera minuty z tego pakietu. A później z konta głównego. Tak więc nie ma żadnych połączeń bezplatnych.
 #966464  autor: Gregrin
 15 gru 2017, 20:18
2. nie
3. nie w tej taryfie, a na ta stara nie da się przejść.
4. numery z virgin są traktowane jako z play i wtedy DO takiego numeru można dzwonić ze stanu darmowego a nie w druga stronę.
Z taryf dla mało dzwoniących jest OdNowa. Nie ma darmowych jednostek ale ma SD, RWK i w pakiecie minuta do innych sieci wychodzi po 15gr. Niestety trzeba wykonywać w niej jakąś płatną aktywność w ciągu okresu rozliczeniowego żeby nie pobrało 2zl za brak aktywności. Jeśli będziesz miał pytania odnośnie tej oferty to już w temacie http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=89083
 #966468  autor: Loko_Poko
 15 gru 2017, 20:51
Witam. 8.12 skończył mi się pierwszy półroczny okres freemium. Chcąc go odnowić wysłałem *222*000# w odpowiedzi przychodzi, że jeden pakiet już jest uruchomiony i nie można uruchomić w tym czasie kolejnego. O co chodzi?
 #966562  autor: R.Mandano
 16 gru 2017, 11:45
Nawet zanim wejdziesz na lejek chodzi dramatycznie wolno. U mnie coś koło 1 Mbps. Z tym, że nie wiem jak z LtE, bo mam dość archaiczną komórkę z 3G.
 #966835  autor: Eon
 17 gru 2017, 14:55
a czy nikt nie zna odp. ad. 1 pytania:
1. Mam stary ale nieodpakowany, nieaktywowany VM starter którego termin ważnosci chyba juz minął na aktywacje. Jak moge to sprawdzic czy bedzie jeszcze działać? Czy mam najpierw go zarejestrowac a potem zobaczyc czy loguje sie do sieci ? A jesli sie nie loguje to co potem z moimi danymi po rejestacji ?
Pytanie sie tyczy nie tylko starteru VM bo mam kilka takich zapomnianych nówek z innych sieci.
 #966840  autor: adacomp
 17 gru 2017, 15:05
Od kiedy jest obowiązkowa rejestracja to startery nie mają daty ważności.
Po zarejestrowaniu po prostu karta jest aktywna bez względu na datę ważności.
Przed rejestracją jest nieaktywna bez względu na datę ważności.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2017, 22:11 przez Remington, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Informacja wprowadza w błąd. Startery nadal posiadają daty ważności.
 #966842  autor: jarekt
 17 gru 2017, 15:10
@adacomp, prosiłem Cię już 11 razy żebyś nie wypisywał bzdur tutaj na forum.

Starter jak najbardziej ma datę ważności i to zarówno przed jego zarejestrowaniem, jak i po zarejestrowaniu a przed aktywowaniem.

Rejestracja nic nie zmieniła w tym zakresie.

Jeśli ktoś chce, to mogę wytłumaczyć dlaczego startery mają datę ważności.
 #966843  autor: Gregrin
 17 gru 2017, 15:13
jarekt pisze:Jeśli ktoś chce, to mogę wytłumaczyć dlaczego startery maja datę ważności.
Zeby numer nie wpadł w próżnie (nie przepadł z punktu widzenia operatora) bo ktoś ma starter (prawa do tego numeru) i nigdy go nie odpali albo zgubi.
 #966844  autor: Eon
 17 gru 2017, 15:15
adacomp pisze: Po zarejestrowaniu po prostu karta jest aktywna bez względu na datę ważności.
Czyli jesli mam zarejestrowany starter ale jeszcze nie aktywowany w sieci to taki starter może sobie leżeć i czekac na pierwsze połaczenie z siecią w nieskończoność ?
adacomp pisze:O
Przed rejestracją jest nieaktywna bez względu na datę ważności.
Ale jesli np mam starter z okreslonym numerem któremu termin waznosci skończył sie np w 2015r to teraz po zarejestrowaniu i aktywacji mimo wszystko będzie działał z tym numerem czy zostanie przydzielony inny numer ?
Kiedys startery mimo ze miały na opakowaniu date ważnosci to po tej dacie jeszcze długo można było je aktywować ale to było zależne od danej sieci.
 #966845  autor: jarekt
 17 gru 2017, 15:19
@Eon, jeśli chcesz dyskutować z @adacomp, to powodzenia.

Już samo to, że napisał, że "po zarejestrowaniu karta jest aktywna" (totalna bzdura) powinno dać Ci wiele do myślenia.

---edit---
Proponuję Ci też założyć nowy temat (gdyby nie było odpowiedniego) np. "Ważność karty przed i po zarejestrowaniu" i tam zadać te pytania, bo to jest temat do większej dyskusji i tu się zrobi śmietnik w dodatku słabo związany z #Freemium.
  • Strona 32 z 48
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 48
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 48