DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 76 z 97
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 97
 #989143  autor: jarekt
 16 kwie 2018, 12:58
Oficjalnie można migrować do FaktM (jest regulamin migracji, a na stronie FaktM jest podany nawet kod do migracji) ale w żadnej taryfie Play/RBM (około 15 taryf głosowych) nie ma do wyboru taryfy FaktM: ani w Play24, ani w Menu Migracji (*163#).
 #989179  autor: adacomp
 16 kwie 2018, 16:54
Gregrin pisze:A z których taryf da się przejść na FM ??
W niektórych kod nie działa i dodałbym to info do pierwszego posta.
*163*12# lub 799599999

Niniejszy Regulamin określa zasady zmiany
; Oferty Play Fresh
; Oferty Play na Kartę
; Oferty Play na Kartę Lubię to!
; Oferty Nowy Play na Kartę
; Oferty Promocyjnej Lubię to!
; Oferty Formuła Play na Kartę
; Formuła Play na Kartę Starter
; Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta
; Oferty Red Bull Mobile na Kartę
; Oferty Red Bull Mobile Energy na Kartę
na Ofertę Fakt Mobile.

https://www.faktmobile.pl/download/regu ... 2016_2.pdf
 #989278  autor: teleman29
 17 kwie 2018, 09:06
Panowie poprawcie mnie jeśli coś mówię źle.
1. Przenoszę numer do play na kartę
2. Po przeniesieniu uaktywniam numer czyli wykonuje jedno płatne połączenie lub kod ussd
3. Przenoszę numer do fakt
4. Po upewnieniu się że jestem już w FM, oczekuję dla bezpieczeństwa kilka godzin, sprawdzam w play 24 czy widnieje usługa bonus za przeniesienie 500 50 rwk
5. Uaktywniam bonus (JAKI JEST aktualny kod w FM bo te promocje ciągle się zmieniają).?

Ktoś to ostatnio zrobił? Działa? Weszło 500 ważne 5 mies? Dajcie znać
 #989435  autor: teleman29
 18 kwie 2018, 10:17
jestem po przeniesieniu dwoch numerow, jednego do play (docelowo do FM) drugiego do RBM (znalezienie salonu z karta do przeniesienia do RBM na karte bylo trudne)

taka ciekawostka. w RBM bonus za przeniesienie wskoczyl od razu po wyslaniu kodu

jesli chodzi o play, kod do przeniesienia do FM *163*12# wskoczyl po kilku probach, po jakichs 15 minutach od zalapania kodu bylem juz w FM (warto wlaczyc i wylaczyc telefon).
Po upewnieniu sie ze jestem w FM i ze mam juz w play 24 widoczny bonus 500/50/5 , wlaczylem go kodem 111 342 1 . I tu ZONK..... jakies dwie godziny wisialo na play24 jako- usluga w trakcie wlaczania. Potem przyszly typowe smsy przy przenoszeniu do FM, typu - usluga premium zostala wylaczona itd. Dopiero po jakichs dwoch godzinach przyszedl sms potwierdzajacy przyjecie wniosku o wlaczenie bonusu za przeniesienie, i wtedy bonus juz wskoczyl. Tak wiec jak pisal kolega, po potwierdzeniu ze jest sie juz w FM, warto odczekac 2- 3 godziny z wlaczaniem bobusu za przeniesienie
w kazdym razie wszystko dziala :)
 #989521  autor: jarekt
 18 kwie 2018, 18:52
Nie podajesz taryfy. W Play trafiasz regulaminowo do PnKStart (nie ma możłiwości wyboru), w RBM do RBM7MNP (nie ma możliwości wyboru), a w Fakt do Fakt :) (w Fakt jest tylko jedna taryfa/oferta, więc też nic nie wybierasz).
 #989558  autor: adacomp
 18 kwie 2018, 21:27
PawlusG pisze:Przy przenoszeniu nr z innej sieci muszę podać do jakiej taryfy ma trafić nr, czy sami przydzielają?
Nie trzeba gdyż to system P4 zawsze wie gdzie ma trafić numer MNP w P4.

Należy tylko podać submarkę, tj. Play, RBM lub Fakt i oni także dadzą odpowiedni starter MNP.

W Play do taryfy PnKS
W RBM do taryfy RBM7MNP
W Fakt do taryfy Fakt
 #990803  autor: jazzzy
 26 kwie 2018, 16:03
Przeszedłem z PnKS do FM, w Play24 mam widoczny bonus do aktywacji ale czy aktywuje przez stronę czy kodem to dostaje komunikat
Usługa dla Ciebie niedostępna. Więcej informacji na play.pl/rejestracja
czekać jeszcze kolejne godziny czy pisać reklamację ?
  • Strona 76 z 97
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 97
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 97