DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 97
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 97
 #828324  autor: Durek
 11 paź 2015, 15:46
buba1234 pisze: Udało się komuś ostatnio do RBM7 w ogóle?
pafakt pisze:Nie ma już opcji przejść na RBM 7 i nie będzie
Jak pisałem 7 października w tym wątku: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 45#p827536 mi się udało. Co dziwne, na 2 kartach w Play24 mam "RBM na kartę 7 MNP", przy tej przeniesionej w dniu 7.10.2015 wyświetla "RBM na kartę" ale jest to właśnie 7.
 #828365  autor: jason22
 11 paź 2015, 21:18
Czytałem, ale piszesz tam o migracji w jedną stronę tj. Play do FM. Poświęcając czas na post powyżej bardziej pomocnym byłoby udzielić prostej odpowiedzi TAK lub NIE, jeśli taką wiedzę posiadasz.

Co do rejestracji spotkałem się z tym, że konsultantka chciała zarejestrować tylko i wyłącznie po podaniu numeru seryjnego karty SIM (nawet PUK nie wystarczył).
 #828366  autor: pafakt
 11 paź 2015, 21:29
jason22 pisze:Co do rejestracji spotkałem się z tym, że konsultantka chciała zarejestrować tylko i wyłącznie po podaniu numeru seryjnego karty SIM (nawet PUK nie wystarczył).
Numer seryjny jest wymagany do rejestracji. Na MINI SIM jest na karcie, jak masz micro/nano - uzyskasz go na infolinii.
 #828381  autor: Gregrin
 12 paź 2015, 00:02
jason22 pisze:Czytałem
"możemy się poprzez infolinie faktu (799 599 999 darmowa za sprawa stanu darmowego) przenosić z Play lub RBM do Faktu i za sprawa tej samej infolinii, z Faktu (ostatnio nie policzyło mi za połączenie z infolinia) do Play lub RBM."
I czego nie rozumiesz ??
jason22 pisze:ale piszesz tam o migracji w jedną stronę
Taaa, bo zauważyć ze jest więcej punktów jest ciężko.
"II. Przenoszenie numeru miedzy Play, Fakt i RBM (czyli w obrębie Play'a)."
A sama nazwa wątku tez nie sugeruje ze opisuje on migracje "we wszystkie strony" ??
Wydaje mi się ze infografiki niewiele by zmieniły, film tez by był za długi. Najlepiej odpowiadać na te same pytania przez cały watek, a kierowanie do pierwszego posta to lenistwo, nie ?
jason22 pisze:Poświęcając czas na post powyżej bardziej pomocnym byłoby udzielić prostej odpowiedzi
Poświeciłem duuuzo więcej czasu na pierwszy post niż tobie zajmie jego przeczytanie. Skoro nie chce ci się czytać, to po co chcesz żeby ci "napisać" odpowiedz ?? Jak wolisz poczekać, niż od razu znaleźć odpowiedz to pisz zapytanie do play. Później będziesz pytał po kolei o to co jest już wyjaśnione??
jason22 pisze:Co do rejestracji spotkałem się z tym, że konsultantka chciała zarejestrować tylko i wyłącznie po podaniu numeru seryjnego karty SIM

Gdzie ? Na infolinii ? W salonie ?? W jakiej taryfie/submarce ??
Ostatnio zmieniony 12 paź 2015, 01:20 przez Gregrin, łącznie zmieniany 2 razy.
 #828384  autor: Daawid1993
 12 paź 2015, 00:29
pafakt pisze:
jason22 pisze:Co do rejestracji spotkałem się z tym, że konsultantka chciała zarejestrować tylko i wyłącznie po podaniu numeru seryjnego karty SIM (nawet PUK nie wystarczył).
Numer seryjny jest wymagany do rejestracji. Na MINI SIM jest na karcie, jak masz micro/nano - uzyskasz go na infolinii.
totalna bzdura, numer seryjny karty jest widoczny również na karcie w formacie micro i nano sim
 #828436  autor: Glebo
 12 paź 2015, 15:29
Czy jak już wylądujemy w RBM to migracja między taryfami zachowuje RWK? Mam jedną kartę, z którą chciałbym przejść z RBM7 na Energy (ze względu na pakiety głosowe) ale nie chciałbym stracić RWK i stanu darmowego.
 #828440  autor: adik
 12 paź 2015, 15:37
to chyba oczywiste że się nie zmieni,ile razy można to samo pisać,czytałeś pierwszą stronę ? data ci się zmieni jak wrócisz do faktu a nie przy zmianie taryfy rbm.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #828452  autor: asffaf
 12 paź 2015, 16:48
Gregrin pisze:Witam

Do darmowego LTE (na 30dni) trzeba spełnić 3 warunki
1. Mieć na koncie min 30zl.
2. Mieć aktywny jakiś pakiet netu (oprócz 1GB na rok po doładowaniu 10zl -który jest tylko w RBM7) np. z doładowania. Dlatego korzystna jest różnica 50 dni miedzy RBMI i RBMII w ważności pakietu netu po doładowaniu za 50zl (150/100dni) i koszcie pakietów które można kupić dodatkowo (3zl/5zl RMB I/RBMII) a które przedłużają pakiet internetu do 30dni).
3. Być w zasięgu LTE Play'a i wtedy korzystamy z darmowego internetu a pakiet netu (uzyskany z doładowania czy dokupiony) nie jest ruszany. Wiec de facto nie interesuje nas ile tam mamy MB tylko do kiedy je mamy ;) Dopóki oczywiście nie zgubimy zasięgu LTE Play'a bo wtedy internet zacznie nam pobierać z pakietu.
Po spełnieniu tych 3 warunków darmowe lte działa czy trzeba jakiś kod wpisać ?

Dziś przeniosłem z FAKT do RBM 5 i konsultant powiedzał że nie trzeba już rejestrować kart, był to ich błąd że wymuszali ową rejestrację.
 #828462  autor: bolek2004
 12 paź 2015, 17:30
Glebo pisze:Czy jak już wylądujemy w RBM to migracja między taryfami zachowuje RWK? Mam jedną kartę, z którą chciałbym przejść z RBM7 na Energy (ze względu na pakiety głosowe) ale nie chciałbym stracić RWK i stanu darmowego.
adik nie masz racji.
Według regulaminu przechodząc z rbm 7 na energy, ważność połączeń wychodzących skróci się do 14 dni.
asffaf Trzeba tą promocję aktywować co 30 dni przez play24 albo kodem *111*480*1#
 #828467  autor: Gregrin
 12 paź 2015, 17:38
Glebo pisze:Mam jedną kartę, z którą chciałbym przejść z RBM7 na Energy (ze względu na pakiety głosowe) ale nie chciałbym stracić RWK i stanu darmowego.
Przy zwykłym przejściu (przez p24) ważność konta ustawi się na 14dni.
Zeby mieć RWK trzeba przejść do Fakt załadować min 5zl i przejść do energy,
Regulamin pkt. 5 http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/f ... ..._01.pdf
PS uzupełnię to w pierwszym poście.
 #828473  autor: asffaf
 12 paź 2015, 18:01
bolek2004 pisze: asffaf Trzeba tą promocję aktywować co 30 dni przez play24 albo kodem *111*480*1#
I do tego co miesiąc pakiet internetu 300 mb za 5 zł i 30 zł na koncie główny ?
 #828478  autor: DriverR
 12 paź 2015, 18:14
podczas zmiany taryfy w Fakcie za pomocą #163* jak wybiorę "RMB Energy na karte" to czy w tej taryfie również jest bezpłatne LTE na 30 dni gdy ma się na kocie 30zł? Czy tylko w "RMB na karte 5" wchodzi w grę?
 #828480  autor: Gregrin
 12 paź 2015, 18:21
A są jakieś niejasności w pierwszym poście ??
PS. nie wiem czy *163# działa. Ostatnia informacja o tym kodzie mówiła ze on nie działa Nie jestem pewien czy w taki sposób zostanie RWK (podejrzewam ze na 90% tak ;)). Jak sprawdzisz, daj znać.
 #828486  autor: asffaf
 12 paź 2015, 19:09
Jeszcze jedna rzecz mnie naszła w drodze z pracy, trzeba kupić pakiet internetowy 300/5 czy wystarczy kod z fanty?
 #828493  autor: jason22
 12 paź 2015, 20:28
Gregrin pisze:Najlepiej odpowiadać na te same pytania przez cały watek, a kierowanie do pierwszego posta to lenistwo, nie ?
Po co ten jad kolego. Gdyby wszystko było napisane w pierwszym poście, ten wątek nie miałby 11 stron, a Ty nie udzielałbyś się w co drugim poście.
Gregrin pisze:Gdzie ? Na infolinii ? W salonie ?? W jakiej taryfie/submarce ??
W salonie Playa. Taryfa nie ma znaczenia.

Co do rejestracji numeru w FM przyznano mi rację i mogłem zarejestrować przez mejla. Zajęło im to dwa tygodnie, ale cóż, lepiej późno niż wcale :D

Obrazek
Dla mnie to jednak taryfa :wink:
  • Strona 8 z 97
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 97
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 97