DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 93 z 482
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 482
 #998332  autor: szunaj
 10 cze 2018, 21:28
zoltan666 pisze:najkorzystniej za 50 zł. Takie doładowanie przedłuży też ważność konta głównego o odpowiedni okres.
Jeśli nie potrzebujesz kasy na tym numerze, to zawsze możesz skorzystać ż usługi "Przelew SMS"
 #998341  autor: Saraceno
 10 cze 2018, 22:03
OrangowyN pisze: 35 GB obowiązywało tylko dla osób, które przeniosły numer do Orange i aktywowały pakiet do 11.04.2018. Obecnie w tym pakiecie w wersji cyklicznej jest 15 GB (+1 GB przy każdym odnowieniu) lub w wersji jednorazowej 10 GB.

Obecnie jest 15 GB za doładowanie 25 zł niezbędne do opłacenia pakietu rozmowy i sms bez limitu na 31 dni. Natomiast w pakiecie po opłaceniu za te doładowane 25 zł dostaje się też 15 GB.
Razem co miesiąc jest 15 + 15 = 30 GB za 25 zł (i to sie niewykorzystane, całe 30 GB kumuluje) plus to co jest utrzymywane z "Grunwaldu" (jak ktoś ma jeszcze Grunwald).

Do kwietnia za 25 zł było jak teraz, 15 GB z za doładowanie, ale z pakietu było nie 15 GB ale 35 GB, razem 50 GB.

Jak pisano wcześniej, Orange w kwietniu zmieniło promocję, zamiast 35 GB w pakiecie za 25 zł jest tylko 15 GB.
Czyli zamiast 15 + 35 = 50 GB jak było do kwietnia, jest 15 + 15 = 35 GB (dla nowych klientów od kwietnia, starzy mają po staremu, 50 GB)

Niewykorzystana wartość pakietu za doładowanie 15 GB i 35 GB za 25 zł na 31 dni (15 GB dla nowych po zmianie regulaminu) przechodzi do wykorzystania na kolejne miesiące.

Nie mam Grunwaldu, Numer przenosiłem w lutym, mam teraz 280 GB do wykorzystania, w czerwcu skoczy do ok 320 GB (10 zużyję). Nie robię nic poza opłacaniem 25 zł co miesiąc za rozmowy, sms bez limitu i 50 GB co miesiąc przybywa. Za pół roku nabije się tyle ile niejednemu zostało z "pakietu Grunwald" i przedłuża go płacąc prawie 17 zł (50 zł /3 miesiące) za samo utrzymanie pakietu.

Owszem, 75 zł na 3 miesiące to więcej niż 50 zł ale w końcu nie tylko z samego internetu się korzysta
Za 8 zł na miesiąc więcej zamiast tylko chomikować Grunwald można mieć i utrzymaną resztę Grunwaldu i w pełni opłacony numer no limit na który co miesiąc i tak przybędzie 30 GB.
Zgadzam się w zasadzie tylko w moim przypadku nie potrzebuję zbytnio pakietu darmowych minut i sms-ów bo z tego numeru nie będzie wykonywanych dużo połączeń, średnio wydawałem zaledwie 8zł miesięcznie w ciągu ostatniego roku. No a środki z konta mam nadzieję w jakiś sposób odzyskać, nawet przy stopie zwrotu. Dla osób które zakupiły grunwald głównie dla internetu i wciąż pozostało im spora cześć tego pakietu do wykorzystania to doładowanie za 50 zł przedłużające ważność pakietu o 3miesiące może być lepszym wyjściem. No i wciąż przypominam że można spróbować odzyskać część środków z doładowań przez przelew czy konkursy albo nawet wesprzeć którąś fundację charytatywną. To raczej kwestia indywidualna, Grunwald był na tyle popularny że pewnie wiele osób stoi przed podobnym wyborem i obydwie opisywane tutaj alternatywy są na tyle konkurencyjne że warto się nad nimi zastanowić. 30GB dodatkowego kumulującego się pakietu internetu na miesiąc ja w twoim opisie również nie jest do pogardzenia, gdy wykorzystam Grunwald to chętnie z niego skorzystam o ile te warunki pozostaną nie zmienione.
Mam tylko jeszcze wątpliwość co do kwoty doładowania i przysługującemu z tego tytułu bonusowi, napisałeś że za doładowanie 25 zł otrzymuje się 15GB natomiast na stronie bezlimitunakarte.pl w tabelce podają inne widełki graniczne doładowań czyli za 30zł otrzymam dodatkowe 15GB danych ważne miesiąc, czyli za 25zł doładowania byłoby tylko 5GB na 5dni. Dobrze to odczytuję?
 #998347  autor: zoltan666
 10 cze 2018, 22:18
Doładowujesz numer za 30 zł. i dostajesz bonus 15 GB ważne miesiąc czasu. Następnie za środki z doładowania włączasz usługę "Rozmowy i smsy bez limitu + 15 GB internetu" za 25 zł.
Także korzystam z Grunwaldu, ale ja mam jeszcze GB ważne prawie rok, więc dopiero za rok będę się martwił co z nimi zrobić dalej. Niewiele z nich zużyłem i pewnie sporo mi ich zostanie, jeśli dotychczasowe zużycie się nie zwiększy. Tym bardziej, że co chwila operatorzy dają jakieś darmowe GB. Od dziś Grunwald odpoczywa, a korzystam z darmowych 20 GB od T-Mobile.
 #998371  autor: OrangowyN
 11 cze 2018, 08:16
Saraceno pisze: Mam tylko jeszcze wątpliwość co do kwoty doładowania i przysługującemu z tego tytułu bonusowi, napisałeś że za doładowanie 25 zł otrzymuje się 15GB natomiast na stronie bezlimitunakarte.pl w tabelce podają inne widełki graniczne doładowań czyli za 30zł otrzymam dodatkowe 15GB danych ważne miesiąc, czyli za 25zł doładowania byłoby tylko 5GB na 5dni. Dobrze to odczytuję?
Dostajesz za doładowanie już 25 zł (nie sugeruj się kwotą 30 zł na stronie Orange) 15 GB.
15 GB jest ważne 1 miesiąc.
Jednak kiedy te 25 zł wydasz na pakiet cykliczny nielimitowane rozmowy, sms i internet na 31 dni, to dostaniesz dodatkowo 15 GB na miesiąc.
Kiedy przed upływem 31-go dnia doładujesz na 25 zł i pakiet odnosi ci się z automatu, to nie przepadnie ani bonus z doładowania ani z zestawu z nielimitowanych rozmów, znowu dostaniesz 15 + 15 GB + 1 GB więcej za staż.
Po dwóch miesiącach znowu dostaniesz 15 + 15 + 2 GB za staż. Za staż dostajesz 1 GB więcej co miesiąc.

Cała zmiana RokWaznościKonta tylko dla konta głównego miała skłonić ludzi do korzystania z Orange nie tylko do trzymania w nieskończoność setek GB ale do korzystania z numeru także do rozmów i smsów.

Opłacasz pakiet 25 zł rozmowy i smsy do wszystkich, to można powiedzieć zmiana regulaminu RWK ciebie nie dotyczy.
Natomiast używanie jak dawniej karty z 1400 GB do routera, itp. kosztuje 50 zł na 3 miesiące (200 zł na rok).
 #999251  autor: TomLee
 16 cze 2018, 17:33
Jeżeli na 2 dni przed terminem ważności konta w Ofnk uruchomię za 12 pln pakiet 2 GB na 30 dni to czy przedłuży się ważność konta o 30 dni?
 #999260  autor: adacomp
 16 cze 2018, 17:57
TomLee pisze:Jeżeli na 2 dni przed terminem ważności konta w Ofnk uruchomię za 12 pln pakiet 2 GB na 30 dni to czy przedłuży się ważność konta o 30 dni?
nie
 #999729  autor: Saraceno
 20 cze 2018, 12:03
zoltan666 pisze:Ważność konta głównego przedłużysz o rok smsem START na 8002. Natomiast jeśli chcesz przedłużyć ważność GRUNWALDU musisz już doładować numer odpowiednią kwotą - najkorzystniej za 50 zł. Takie doładowanie przedłuży też ważność konta głównego o odpowiedni okres.
Wysłałem wczoraj sms-a i mam teraz w aplikacji moj orange tak:
Odbieraj jeszcze 35 dni (było 4 dni)
Dzwoń jeszcze 364dni (było 4dni)
Ciekawe skąd taka różnica ale i tak za chwilę wykonam doładowanie na 50zł bo zostały tylko 4dni na dane Grunwaldu
 #999733  autor: nicram
 20 cze 2018, 12:31
To jest normalne. Dane się zaktualizują do tygodnia czasu (nawet czasami do tygodnia potrafią się aktualizować) i wówczas będzie wszystko oki.
 #1000007  autor: Saraceno
 21 cze 2018, 23:14
Po doładowaniu za 50zł bonus Grunwaldu odnowił się na kolejne 3 miesiące czyli wszystko zadziałało zgodnie z podpowiedziami. Dzięki wielkie wszystkim którzy udzielali się, zwłaszcza @OrangowyN za poświęcenia czasu na łopatologiczne rozpisanie tematu. Grunwald kończy się u wielu osób bo rok temu był dość popularny więc sądzę że z tych opisów będzie miało sposobność skorzystać sporo osób.
 #1001873  autor: drcox
 02 lip 2018, 22:11
OrangowyN pisze:Kiedy przed upływem 31-go dnia doładujesz na 25 zł i pakiet odnosi ci się z automatu, to nie przepadnie ani bonus z doładowania ani z zestawu z nielimitowanych rozmów, znowu dostaniesz 15 + 15 GB + 1 GB więcej za staż.
Nie przepadają gigabajty z pakietu za 25zł? W regulaminie piszą że przepadają.
 #1002285  autor: Karlos20
 05 lip 2018, 14:22
Orange miało kiedyś pakiet na MMSy, ale wewnątrz sieci Orange. Do innych nie ma.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1002338  autor: OrangowyN
 05 lip 2018, 20:02
drcox pisze:
OrangowyN pisze:Kiedy przed upływem 31-go dnia doładujesz na 25 zł i pakiet odnosi ci się z automatu, to nie przepadnie ani bonus z doładowania ani z zestawu z nielimitowanych rozmów, znowu dostaniesz 15 + 15 GB + 1 GB więcej za staż.
Nie przepadają gigabajty z pakietu za 25zł? W regulaminie piszą że przepadają.
Według regulaminu POWINNY przepadać. Jednak póki co od początku kiedy tyko wprowadzono usługę NIE PRZEPADAJĄ.

Nie przepadają gigabajty za doładowanie (25 zł albo inną kwotą)
Nie przepadają gigabajty otrzymane za aktywny pakiet cykliczny za 25 zł (oczywiście nie przepadają dopóki pakiet jest opłacany i aktywny, jak przestaniesz płacić co miesiąc 25 zł to pewnie te uzbierane gigabajty szybko przepadną).

Dla starych abonentów co miesiąc zbiera się i nie przepada (dodaje się do uzbieranych wcześniej gigabajtów) ponad 50 GB. Np. ja, normalnie używając internetu, po przeniesieniu numeru w zimie do Orange mam uzbierany zapas ponad 300 GB.
 #1002544  autor: rudy_pl
 06 lip 2018, 22:50
Witam
Mam z Grunwaldu 3TB które się kończą za 10 dni, dodatkowo mam oprócz tego 3 nr w orange Free na kartę. Na karcie Grunwaldu już prawie nie ma środków, zostało w skarbonce jeszcze 30zl. Generalnie najlepiej było by doładować za 200 i przelewać smsami, dobrze myślę? Po doładowanie jeszcze zrobić start ma 8002 ?
Jak się kumuluja środki w skarbonce ? Warto przelewać na KG czy trzymać jeszcze ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
  • Strona 93 z 482
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 482
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 482