DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 67 z 478
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 478
 #944361  autor: teleman29
 10 sie 2017, 17:20
Koledzy czy jak teraz doladuje sobie Grunwald, to pójdzie na oddzielne subkonto czy doda się do tych GB które już mam na Orange free a których ważność jest około 300 dni z przedłużenia RWK jeszcze pod starymi zasadami
 #944374  autor: teleman29
 10 sie 2017, 19:07
Potwierdzam. Grunwald dodał się do starych promocyjnych środków i jest ważny tyle co one. Natomiast RWK już go nie wydłuzyla zgodnie z nowymi zasadami.
Bardzo dobra opcja. Doładowanie za 200 on line dało mi jeszcze 30 zł na główne plus 20 na skarbonke. Łącznie 50 zł czyli 25 %. No i to 1400... A środki z konta głównego na no limit można wydać. Najlepsza oferta na rynku, obok DIL w RBM
 #944397  autor: kaspeed
 10 sie 2017, 20:25
Najlepsza? No to słabo @ szuka.30zł miesięcznie mam no limit totalny 2,5tB nawet. Na dziś orange zabilo ta uslugę.I oferte.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #944467  autor: Chamelleon
 11 sie 2017, 10:39
Witam. Na początek chciałbym wszystkim podziękować za wcześniejsze instrukcje dzięki, którym mam RWK i Grunwald na numerze doładowanym przed zmianą regulaminu.
Niestety zachciało mi się jeszcze jednej SIMki do pracy i spóźniłem się z doładowaniem.
Na szczęście mogę potwierdzić, że motyw z przeniesieniem numeru działa i jest Grunwald i RWK.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ważne żeby nie przenosić numeru w salonie bo wrzucają z automatu Yes zamiast OFnK. Po przeniesieniu przez stronę wszystko działa i mam nadzieję, że tak zostanie. Zobaczymy za 5 miesięcy. Na razie i na stronie i w aplikacji i sprawdzenie kodem wypluwa rok ważności pakietu więc jestem zadowolony.

Jakby ktoś chciał tutorial ktok po kroku to pełny opis jest dostępny na blogu, z którego są screeny. Nazwa w znaku wodnym.
Pozdrawiam.
 #944639  autor: Marcel82
 12 sie 2017, 07:27
Może mi ktoś wyjaśnić jak działa oferta na alledrogo za ok. stówkę, na której sprzedają niezarejestrowaną kartę SIM z włączonym Grunwaldem?
Jeśli nawet można doładować kartę niezarejestrowaną (a można??), to przecież tego nie zużyją przed sprzedażą karty?
Karta jest podobno niezarejestrowana, niewyłamana z ramki, nie trzeba doładować konta, transfer dostępny od razu w całości itd.

Myślę o Grunwaldzie, ale nie chcę robić skarbonki. Do rozmów i SMSów mam inną kartę.
Numeru nie zdążę przenieść do końca sierpnia, więc zostaje nowa karta.

EDIT:
Na tańszych aukcjach za ~70 zł jest formułka "Kartę zgodnie z ustawą należy zarejestrować." Ciekawe czy nie są zarejestrowane czy to formułka w obawie przed usunięciem aukcji ;)
 #944646  autor: 3G
 12 sie 2017, 08:48
Każdą taką kartę trzeba rejestrować, nie da się doładować niezarejestrowanej. Gość rejestruje sms-em kartę na Twój numer, a Ty wyrażasz zgodę poprzez SMS.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #944647  autor: Marcel82
 12 sie 2017, 09:04
3G pisze:Każdą taką kartę trzeba rejestrować, nie da się doładować niezarejestrowanej.
OK, dzięki.
3G pisze:Gość rejestruje sms-em kartę na Twój numer, a Ty wyrażasz zgodę poprzez SMS.
Nie rozumiem, muszę mieć już nr w Orange wcześniej? Nie ma tego w opisie aukcji.

A w którym momencie gościu doładowuje kwotą 200 zł i wyciąga kasę np. SMSami premium?
W opisie aukcji takie coś: kupujesz, płacisz, dostajesz, rejestrujesz. Sugeruje to, że najpierw wysyła kartę. Może to tak specjalnie napisane, żeby wprowadzić w błąd.
Na innej aukcji jest np. że instrukcja rejestracji w ciągu 12h od kupna i to by się zgadzało.
 #944651  autor: 3G
 12 sie 2017, 09:22
No trzeba jakoś ten numer zarejestrować, bez rejestracji nie da się uzyskać bonusu ani nic. Jak nie masz numeru w Orange to pewnie koleś wysyła Ci kartę, musisz iść ją zarejestrować i mu ją... odesłać. Dopiero wtedy będzie mógł doładować i kasę wydać na sms-y premium. Pewnie to jest ta instrukcja :) A jak masz numer i zarejestrujecie przez SMS to nie trzeba wysyłać w tę i z powrotem. Innej opcji za bardzo nie ma chyba. Jak już kupisz, sprawdź w billingu czy na Twoją nową kartę nie były czasem rejestrowane kolejne numery...

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #944661  autor: tele2017
 12 sie 2017, 10:02
3G pisze:Jak już kupisz, sprawdź w billingu czy na Twoją nową kartę nie były czasem rejestrowane kolejne numery...
Gdzie to się sprawdza te kolejne? w mój orange?
Co, że sms rejestracyjny był jeszcze później kolejny raz wysłany czy jak? bo ja nie widzę innej opcji.
 #944667  autor: Pragmatyk
 12 sie 2017, 10:23
surface123 pisze:Tak, są.

A później można dostać blokadę na konto, interes stulecia ;)
To chyba blokadę konta sprzedawcy, bo przecież na niego jest zarejestrowana karta :)
 #944669  autor: 3G
 12 sie 2017, 10:33
tele2017 pisze:
3G pisze:Jak już kupisz, sprawdź w billingu czy na Twoją nową kartę nie były czasem rejestrowane kolejne numery...
Gdzie to się sprawdza te kolejne? w mój orange?
Co, że sms rejestracyjny był jeszcze później kolejny raz wysłany czy jak? bo ja nie widzę innej opcji.
No tak, patrzysz jakie sms-y były wysyłane z Twojego numeru. Te rejestracyjne są pod numer 80270 czy 80280, już nie pamiętam, ma być tylko jeden z prośbą o rejestrację. Jeśli będzie więcej, znaczy, że na Twoje dane zarejestrowano coś jeszcze...

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
  • Strona 67 z 478
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 478
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 478