DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 75 z 478
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 478
 #951820  autor: kemsinenu
 21 wrz 2017, 11:14
Gdzie znaleźliście biorcę przelewów? O ile dobrze rozumiem obecną ofertę Orange na kartę, to raczej musi być osoba nie potrzebująca dużej ilości internetu, bo ten obecnie przychodzi głównie z doładowań.
 #952027  autor: garfield-
 21 wrz 2017, 21:52
ja doładowuje po rodzinie, albo znajomym. Zwłaszcza nastolatkom, gdzie 5 zeta raz na tydzień (przelew cykliczny) jest dobrym bacikiem na żebractwo od rodziców ;)
 #952122  autor: Eriszkigal
 22 wrz 2017, 12:34
Cześć, powiedzcie mi proszę czy pakiet za 28 zł/m-c jest dostępny tylko pod warunkiem, że przeniesie się numer online (tak mi powiedziano w salonie, jak chciałem przenieść nr 3 tygodnie temu), czy można przenieść nr w salonie (do jakiejś tam taryfy), a następnie aktywować OFnK i skorzystać z tego pakietu?

Mam problem z internetowym przeniesieniem nr - pewnie opiszę sytuację w innym wątku, bo jest ona kuriozalna, ale na obecną chwilę chyba tylko salon mi zostaje.
 #952129  autor: Eriszkigal
 22 wrz 2017, 12:51
Dzięki, no własnie czytałem regulamin i nie widzę takiego wymogu. Ale chciałbym się upewnić, żeby móc walczyć na argumenty w salonie, bo widzę, że ich obsługa z rzetelnością ma niewiele wspólnego.
 #952145  autor: Rysiob
 22 wrz 2017, 13:31
Eriszkigal pisze:Cześć, powiedzcie mi proszę czy pakiet za 28 zł/m-c jest dostępny tylko pod warunkiem, że przeniesie się numer online (tak mi powiedziano w salonie, jak chciałem przenieść nr 3 tygodnie temu), czy można przenieść nr w salonie (do jakiejś tam taryfy), a następnie aktywować OFnK i skorzystać z tego pakietu?
Przerabiałem ten temat. Pakiet za 28 zł/m-c dostępny jest dla przenoszących numer. Nieważne w jaki sposób.

Mnie też w salonie zbywali, że nie da się, że przez neta tylko. Napisałem na nich skargę na fanpage'u Orange i... nagle dało się przenieść :) Przenieśli co prawda do taryfy Yes, ale zmieniłem taryfę, doładowałem się i wszystko działa jak trzeba.
 #952175  autor: hoegaarden
 22 wrz 2017, 14:17
Potwierdzam. W salonach stosują różne wymówki, żeby tylko nie przenosić "na kartę". Chyba najczęstszą jest "akurat nie mamy kart SIM dla ofert na kartę".

Pakiet oczywiście dostępny jest dla wszystkich.
 #952273  autor: jurak
 22 wrz 2017, 23:19
TomLee pisze:Zawsze przeniesienie jest do taryfy Yes.
Niestety nie zawsze.
Ostatnio (lipiec 2017) moja żona dostała się do Orange One... burdel mają z tymi taryfami.
A podobno wycofali to w styczniu... :
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/oran ... 37938.html
 #952287  autor: tele2017
 23 wrz 2017, 07:20
Tak jest od lat z tymi pracownikami. Widać że nie wytrzymują w tej robocie, bo za miesiąc już ktoś inny pracuje na jego miejscu. Tak samo jest z pracownikami stacji benzynowych. O taką pracę w salonie pewno łatwo bo mało płatna i przyjmują takich młodych niedoświadczonych albo starszych bezrobotnych, a tu trzeba mieć obszerną wiedze doradczą i znać obsługe systemu informatycznego. W dodatku natłok roboty, bo kolejki w salonie czasem po same drzwi.
  • Strona 75 z 478
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 478
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 478