DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 68 z 478
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 478
 #944661  autor: tele2017
 12 sie 2017, 10:02
3G pisze:Jak już kupisz, sprawdź w billingu czy na Twoją nową kartę nie były czasem rejestrowane kolejne numery...
Gdzie to się sprawdza te kolejne? w mój orange?
Co, że sms rejestracyjny był jeszcze później kolejny raz wysłany czy jak? bo ja nie widzę innej opcji.
 #944667  autor: Pragmatyk
 12 sie 2017, 10:23
surface123 pisze:Tak, są.

A później można dostać blokadę na konto, interes stulecia ;)
To chyba blokadę konta sprzedawcy, bo przecież na niego jest zarejestrowana karta :)
 #944669  autor: 3G
 12 sie 2017, 10:33
tele2017 pisze:
3G pisze:Jak już kupisz, sprawdź w billingu czy na Twoją nową kartę nie były czasem rejestrowane kolejne numery...
Gdzie to się sprawdza te kolejne? w mój orange?
Co, że sms rejestracyjny był jeszcze później kolejny raz wysłany czy jak? bo ja nie widzę innej opcji.
No tak, patrzysz jakie sms-y były wysyłane z Twojego numeru. Te rejestracyjne są pod numer 80270 czy 80280, już nie pamiętam, ma być tylko jeden z prośbą o rejestrację. Jeśli będzie więcej, znaczy, że na Twoje dane zarejestrowano coś jeszcze...

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #944800  autor: biala1991
 13 sie 2017, 07:37
Czy przejście z Nju do Orange nadal kasuje dane? Po migracji nie widać danych na koncie Orange i wyświetla się info o obowiązku rejestracji. Pytałam przez Mój Orange i potwierdzili, że dane zostały utracone i trzeba zarejestrować tylko że karta działa :)
Mogę to tak zostawić i bezpiecznie doładować? Czy za jakiś czas system się nie obudzi i nie wyłączą mi nr-u? Środki z konta bym pewnie odzyskała ale bonusu raczej nie
 #944817  autor: yul69
 13 sie 2017, 09:50
,,Czy przejście z Nju do Orange nadal kasuje dane? Po migracji nie widać danych na koncie Orange i wyświetla się info o obowiązku rejestracji. Pytałam przez Mój Orange i potwierdzili, że dane zostały utracone i trzeba zarejestrować tylko że karta działa :)
Mogę to tak zostawić i bezpiecznie doładować? Czy za jakiś czas system się nie obudzi i nie wyłączą mi nr-u? Środki z konta bym pewnie odzyskała ale bonusu raczej nie."

Przechodziłem w obie strony dwoma numerami i jestem cały czas zarejestrowany.
Moje dane są bez zmian
 #944822  autor: biala1991
 13 sie 2017, 10:36
yul69 pisze:Przechodziłem w obie strony dwoma numerami i jestem cały czas zarejestrowany.
Moje dane są bez zmian


Dwoma numerami to znaczy na jednym Orange-Nju a na drugim Nju-Orange? Ja też przechodziłam w obie strony ale na tym samym nr-rze czyli to mój powrót do Orange.
Po pierwszej migracji Orange-Nju wszystko było ok, zginęły przy powrocie. Najpierw dostałam dwa sprzeczne smsy: Witaj, Twój nr jest zarejestrowany a potem przyszło info... gdzie mogę zarejestrować nr :) Myślałam że to jakiś błąd ale na koncie Orange danych nie widać.

pakierhakierxd pisze:Za jakiś czas na pewno przypomną ci o rejestracji.

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka
Na moje to "jakiś czas" już dawno minął :) Nr przeniesiony pod koniec czerwca i nic się nie dzieje

Może brak rejestracji niczym nie skutkuje poza problemami z przeniesieniem do innej sieci czy wyrobieniem duplikatu? Czyszczenie bazy było w lutym, teraz nikt sobie tym nie zawraca głowy, bo po co? Operator zdaje sobie sprawę, że razie czego właściciel jest do wytropienia :) ale w większości przypadków takiej potrzeby nie będzie więc szkoda zachodu na monitorowanie bazy pod kątem zagubienia danych
 #944854  autor: -Gosc-
 13 sie 2017, 13:02
biala1991 pisze:Czy przejście z Nju do Orange nadal kasuje dane? Po migracji nie widać danych na koncie Orange i wyświetla się info o obowiązku rejestracji. Pytałam przez Mój Orange i potwierdzili, że dane zostały utracone i trzeba zarejestrować tylko że karta działa :)
Mogę to tak zostawić i bezpiecznie doładować? Czy za jakiś czas system się nie obudzi i nie wyłączą mi nr-u? Środki z konta bym pewnie odzyskała ale bonusu raczej nie
Trochę inaczej odpowiem, mam Orange, numer zarejestrowany (bo musiał być) i... wchodząc do aplikacji Orange wyświetla się "twój numer jest niezarejestrowany". Także wszystko jasne, wszechogarniający burdel jest w Orange i nie należy się sugerować żadnymi informacjami od nich bo są albo sprzeczne albo błędne.
 #944897  autor: biala1991
 13 sie 2017, 17:37
@Gość
U mnie BOK potwierdza to co widzę na Mój Orange, że nr nie jest zarejestrowany. To chyba coś musi być na rzeczy.
Mnie ciekawi jak bardzo te dane są zniknięte? Uda się ten nr zarejestrować na inne dane? :)

Calm7 pisze:A sms-a potwierdzającego rejestrację w Nju nie ma jakiegoś ..?
W Nju nr był zarejestrowany, to pewne. Nie bardzo rozumiem w czym miałby pomóc sms z Nju?
 #945020  autor: sebaa
 14 sie 2017, 11:44
Hej, jeśli przenoszę numer do Orange, podpisze dokumenty, dostane numer tymczasowy czy na tym numerze mogę już działać? Tzn zmiana oferty, włączanie usług, doładowanie, pakiety itp? I jeśli wybiorę datę przeniesienia np za 2 tyg, to po tych 2 tyg na koncie wszystko zostanie jak jest. a tylko mój numer główny zastąpi tymczasowy?
 #945024  autor: lluukk
 14 sie 2017, 12:02
sebaa pisze:Hej, jeśli przenoszę numer do Orange, podpisze dokumenty, dostane numer tymczasowy czy na tym numerze mogę już działać? Tzn zmiana oferty, włączanie usług, doładowanie, pakiety itp? I jeśli wybiorę datę przeniesienia np za 2 tyg, to po tych 2 tyg na koncie wszystko zostanie jak jest. a tylko mój numer główny zastąpi tymczasowy?
TAK (sam niedawno przenosiłem - doładowałem itp.) o północy w dacie przeniesienia zmienia się numer reszta zostaje

lluukk
 #945210  autor: areksz
 15 sie 2017, 14:58
jak to jest po tych zmianach:
mam kartę sim na której jest 0 PLN i 200 dni ważne konto główne i promocyjne (ustawiona ważność przed zmianami w czerwcu) chce kupić "dwa nagie miecze z Grunwaldu" i czy po tym zakupie dostane 1,5 TB na to konto promocyjne i czy wydłuży to ważność do 350 dni czy jaka będzie długość konta?
Czy ten 1,5 TB będzie ważny rok, w tym przypadku czy te 200 dni?
Czy owy 1,5TB nie przepadnie z końcem sierpnia A.D?
Karta była by tylko do ssania internetu z pakietu Grunwald2017...
Czy tak to by wyglądało?
  • Strona 68 z 478
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 478
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 478