DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 92 z 483
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 483
 #996541  autor: tom5690
 31 maja 2018, 20:02
Ja ogólnie odnoszę wrażenie, że ilekroć wymienię kilka telefonów z Orange to pózniej przez prawie miesiąc mam wysyp telefonów, które po sprawdzeniu w internecie inni określają jako do zablokowania.
 #998261  autor: Saraceno
 10 cze 2018, 14:43
Witam. Mam pytanie o sposób przedłużenia ważności pakietu bonusowego 1410GB za doładowanie 200zł. Wiem że temat już się przewijał ale minęło trochę czasu od poprzednich wpisów i chciałbym ponownie zasięgnąć rady od osób siedzących aktualnie w temacie.
Karta została zakupiona i doładowana w czerwcu 2017 i na chwilę obecną posiadam na koncie środki 130zł oraz dane 530GB ważne do 24.06.2018 (jeszcze dwa tyg.)
Czy jeśli wybiorę doładowanie z linku poniżej o wartości 50zł to ważność konta zostanie przedłużona o 3miesiące czy może o rok? I co ważniejsze czy wraz z dodatkowym bonusem internetowym 25GB zostanie przedłużona też wartość pozostałego 530GB tytułu "promocji 1410" czy po prostu przepadnie.
https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte
Nawiasem mówiąc to waham się czy pozostać w ofnk czy może wrócić do Nju gdzie mam stary numer i z usługą "wszystko komórkowe w nju na karte" za 29zł na miesiąc miałbym rozmowy komórkowe bez limitu wraz z pakietem internetowy 30GB z tytułu dodatku stażowego.
 #998271  autor: OrangowyN
 10 cze 2018, 15:46
Na pewno bonus nie przepadnie jeżeli będziesz mieć włączony i regularnie odnawiany pakiet no-limnit z 25 zł. Sprawdzone, kumuluje się i bonus 15 GB co miesiąc extra bonusu (do tego co ci zostałoby z Grunwaldu) i do tego 35 GB co miesiąc z podstawowego pakietu no-limit rozmów za 25 zł też nie przepada ale chomikuje dopóki płacisz 25 zł na miesiąc.

IMHO obecnie utrzymywanie dużej paczki GB bez wykorzystania pieniędzy na pakiet rozmów i SMS no-limit po ubiegłorocznej kastracji RokWażnościKonta wymaga co najmniej dłuższego zastanowienia się.

1. W tym roku żadnego Grunwaldu już nie ma.
2. Dla nowych klientów od kwietnia Orange mocno ograniczyło paczki internetu w ramach 25 zł abonamentu. Widać kierunek w jakim to idzie
3. W każdej chwili Orange może zmodyfikować system bilingowy i kumulacji jaką opisałem wyżej nie będzie, bo będąc w 100% w zgodzie z regulaminem, wszystko powinno najpóźniej po 5 miesiacach przepadać.

I jeszcze jedno, nie mniej ważne. Rok temu to Orange pierwsze ogłaszało się, że jest super w porównaniu do konkurencji i będzie respektować RoamLikeAtHome nawet na kartę, po roku nie dali - jak konkurencja - nawet 100 minut na miesiąc. Wypieli się na klientów.
RLAH może mnie i nie dotyczy, ale jako wyznacznik zaufania klienta wobec operatora, to moje zaufanie do Orange spadło do poziomu takiego, że na pewno nie zaryzykuję zablokowania sobie ewentualnej zmiany operatora nie zasilę konta na 200 zł.
 #998272  autor: 24bis24
 10 cze 2018, 15:50
Saraceno pisze:wartości 50zł to ważność konta zostanie przedłużona o 3miesiące
jeśli chodzi o bonus po doładowaniu.(GB)
start(START) pod 8002 przedłużysz ważność konta głównego, złotówkowego.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #998286  autor: OrangowyN
 10 cze 2018, 17:02
*101*40# przedłuża ważność konta złotówkowego (głównego) ORAZ ważność konta bonusów po doładowaniu, przedłuża w nieskończoność kolejne RWK o ile korzystasz aktywnie z numeru i płacisz co miesiąc "abonament" 25 zł.

Orange nie zlikwidowało RokWażnościKonta tylko ograniczyło go do aktywnych użytkowników płacących co miesiąc "abonament" 25zł za rozmowy i sms bez limitu.
 #998295  autor: OrangowyN
 10 cze 2018, 18:12
Moja wina, link się nie wkleił


http://bezlimitunakarte.pl/

Niestety, po doładowaniu za 200 zł bonus jest ważny tylko 5 miesięcy kiedy nie opłaca się pakietu za 25 zł. Więc na samo przedłużenie Grunwaldu 50 zł jest najbardziej "opłacalne". Choć i tak to wychodzi 200 zł na rok za samo utrzymanie bonusu, jak dla mnie samo utrzymywanie bonusu - bez rozmów i sms ni opłaca się.
 #998305  autor: Saraceno
 10 cze 2018, 19:41
OrangowyN pisze:Na pewno bonus nie przepadnie jeżeli będziesz mieć włączony i regularnie odnawiany pakiet no-limnit z 25 zł. Sprawdzone, kumuluje się i bonus 15 GB co miesiąc extra bonusu (do tego co ci zostałoby z Grunwaldu) i do tego 35 GB co miesiąc z podstawowego pakietu no-limit rozmów za 25 zł też nie przepada ale chomikuje dopóki płacisz 25 zł na miesiąc.
Mówimy o no-limit określonym przez regulamin z linku poniżej?
http://bezlimitunakarte.pl/regulaminy/4108498132.pdf

Jestem wciąż świeży w temacie i za bardzo nie rozumiem skąd się bierze dodatkowe 35GB ponieważ w regulaminie nic o tym nie ma, więc mam prośbę o dodatkowe wyjaśnienie.

Druga kwestia to sprawa ważności konta głównego, czyli aby korzystać z usługi i tak powinienem doładować konto aby przedłużyć jego ważność?

Jeśli w ramach tego nolimit faktycznie miałbym 50GB co miesiąc to właściwie będzie zaspokajało mój apetyt na dane. Mógłbym też przez pierwsze miesiące bazować na resztkach Grunwaldu i dodatkowo wykupić ewentualnie pakiet minut choć ten no limit i tak może być korzystniejszy.

W sumie to zawsze można jeszcze spróbować odzyskać w przyszłości środki z konta głównego np, przez sprzedaż przelewem na kontu innego użytkownika albo wydać na sms-y premium, konkursy itp
 #998309  autor: zoltan666
 10 cze 2018, 19:58
Ważność konta głównego przedłużysz o rok smsem START na 8002. Natomiast jeśli chcesz przedłużyć ważność GRUNWALDU musisz już doładować numer odpowiednią kwotą - najkorzystniej za 50 zł. Takie doładowanie przedłuży też ważność konta głównego o odpowiedni okres.
 #998313  autor: adacomp
 10 cze 2018, 20:17
zoltan666 pisze:Ważność konta głównego przedłużysz o rok smsem START na 8002. Natomiast jeśli chcesz przedłużyć ważność GRUNWALDU musisz już doładować numer odpowiednią kwotą - najkorzystniej za 50 zł. Takie doładowanie przedłuży też ważność konta głównego o odpowiedni okres.
I to jest właściwa odpowiedź !
 #998315  autor: matisi
 10 cze 2018, 20:19
Saraceno pisze:
OrangowyN pisze:Na pewno bonus nie przepadnie jeżeli będziesz mieć włączony i regularnie odnawiany pakiet no-limnit z 25 zł. Sprawdzone, kumuluje się i bonus 15 GB co miesiąc extra bonusu (do tego co ci zostałoby z Grunwaldu) i do tego 35 GB co miesiąc z podstawowego pakietu no-limit rozmów za 25 zł też nie przepada ale chomikuje dopóki płacisz 25 zł na miesiąc.
Mówimy o no-limit określonym przez regulamin z linku poniżej?
http://bezlimitunakarte.pl/regulaminy/4108498132.pdf

Jestem wciąż świeży w temacie i za bardzo nie rozumiem skąd się bierze dodatkowe 35GB ponieważ w regulaminie nic o tym nie ma, więc mam prośbę o dodatkowe wyjaśnienie.
35 GB obowiązywało tylko dla osób, które przeniosły numer do Orange i aktywowały pakiet do 11.04.2018. Obecnie w tym pakiecie w wersji cyklicznej jest 15 GB (+1 GB przy każdym odnowieniu) lub w wersji jednorazowej 10 GB.



Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 #998320  autor: Saraceno
 10 cze 2018, 20:31
zoltan666 pisze:Ważność konta głównego przedłużysz o rok smsem START na 8002. Natomiast jeśli chcesz przedłużyć ważność GRUNWALDU musisz już doładować numer odpowiednią kwotą - najkorzystniej za 50 zł. Takie doładowanie przedłuży też ważność konta głównego o odpowiedni okres.
No tak, czyli to będzie chyba na razie najlepsze rozwiązanie.
matisi pisze: 35 GB obowiązywało tylko dla osób, które przeniosły numer do Orange i aktywowały pakiet do 11.04.2018. Obecnie w tym pakiecie w wersji cyklicznej jest 15 GB (+1 GB przy każdym odnowieniu) lub w wersji jednorazowej 10 GB.
Ok to sporo zmienia, dzięki za wyjaśnienie.
 #998327  autor: OrangowyN
 10 cze 2018, 20:48
adacomp pisze:
OrangowyN pisze:*101*40# przedłuża ważność konta złotówkowego (głównego) ORAZ ważność konta bonusów po doładowaniu, przedłuża w nieskończoność kolejne RWK o ile korzystasz aktywnie z numeru i płacisz co miesiąc "abonament" 25 zł.

Orange nie zlikwidowało RokWażnościKonta tylko ograniczyło go do aktywnych użytkowników płacących co miesiąc "abonament" 25zł za rozmowy i sms bez limitu.
Większych bzdur nie słyszałem od dawna :D
Mam niezłą bekę, a ponoć już od dawna nie sprzedaje się dopalaczy.
Oczywiście lepiej płacić 50 zł na 3 miesiące i nie mieć z tego nic ponad zachomikowanie pozostałości po 1410 GB danych niż płacić 75 zł na 3 miesiące ale w karcie w telefonie mieć nie tylko pakiet pokaźny danych ale i rozmowy i smsy bez limitu
 #998329  autor: OrangowyN
 10 cze 2018, 21:00
matisi pisze:
Saraceno pisze:
OrangowyN pisze:Na pewno bonus nie przepadnie jeżeli będziesz mieć włączony i regularnie odnawiany pakiet no-limnit z 25 zł. Sprawdzone, kumuluje się i bonus 15 GB co miesiąc extra bonusu (do tego co ci zostałoby z Grunwaldu) i do tego 35 GB co miesiąc z podstawowego pakietu no-limit rozmów za 25 zł też nie przepada ale chomikuje dopóki płacisz 25 zł na miesiąc.
Mówimy o no-limit określonym przez regulamin z linku poniżej?
http://bezlimitunakarte.pl/regulaminy/4108498132.pdf

Jestem wciąż świeży w temacie i za bardzo nie rozumiem skąd się bierze dodatkowe 35GB ponieważ w regulaminie nic o tym nie ma, więc mam prośbę o dodatkowe wyjaśnienie.
35 GB obowiązywało tylko dla osób, które przeniosły numer do Orange i aktywowały pakiet do 11.04.2018. Obecnie w tym pakiecie w wersji cyklicznej jest 15 GB (+1 GB przy każdym odnowieniu) lub w wersji jednorazowej 10 GB.

Obecnie jest 15 GB za doładowanie 25 zł niezbędne do opłacenia pakietu rozmowy i sms bez limitu na 31 dni. Natomiast w pakiecie po opłaceniu za te doładowane 25 zł dostaje się też 15 GB.
Razem co miesiąc jest 15 + 15 = 30 GB za 25 zł (i to sie niewykorzystane, całe 30 GB kumuluje) plus to co jest utrzymywane z "Grunwaldu" (jak ktoś ma jeszcze Grunwald).

Do kwietnia za 25 zł było jak teraz, 15 GB z za doładowanie, ale z pakietu było nie 15 GB ale 35 GB, razem 50 GB.

Jak pisano wcześniej, Orange w kwietniu zmieniło promocję, zamiast 35 GB w pakiecie za 25 zł jest tylko 15 GB.
Czyli zamiast 15 + 35 = 50 GB jak było do kwietnia, jest 15 + 15 = 35 GB (dla nowych klientów od kwietnia, starzy mają po staremu, 50 GB)

Niewykorzystana wartość pakietu za doładowanie 15 GB i 35 GB za 25 zł na 31 dni (15 GB dla nowych po zmianie regulaminu) przechodzi do wykorzystania na kolejne miesiące.

Nie mam Grunwaldu, Numer przenosiłem w lutym, mam teraz 280 GB do wykorzystania, w czerwcu skoczy do ok 320 GB (10 zużyję). Nie robię nic poza opłacaniem 25 zł co miesiąc za rozmowy, sms bez limitu i 50 GB co miesiąc przybywa. Za pół roku nabije się tyle ile niejednemu zostało z "pakietu Grunwald" i przedłuża go płacąc prawie 17 zł (50 zł /3 miesiące) za samo utrzymanie pakietu.

Owszem, 75 zł na 3 miesiące to więcej niż 50 zł ale w końcu nie tylko z samego internetu się korzysta
Za 8 zł na miesiąc więcej zamiast tylko chomikować Grunwald można mieć i utrzymaną resztę Grunwaldu i w pełni opłacony numer no limit na który co miesiąc i tak przybędzie 30 GB.
 #998332  autor: szunaj
 10 cze 2018, 21:28
zoltan666 pisze:najkorzystniej za 50 zł. Takie doładowanie przedłuży też ważność konta głównego o odpowiedni okres.
Jeśli nie potrzebujesz kasy na tym numerze, to zawsze możesz skorzystać ż usługi "Przelew SMS"
 #998341  autor: Saraceno
 10 cze 2018, 22:03
OrangowyN pisze: 35 GB obowiązywało tylko dla osób, które przeniosły numer do Orange i aktywowały pakiet do 11.04.2018. Obecnie w tym pakiecie w wersji cyklicznej jest 15 GB (+1 GB przy każdym odnowieniu) lub w wersji jednorazowej 10 GB.

Obecnie jest 15 GB za doładowanie 25 zł niezbędne do opłacenia pakietu rozmowy i sms bez limitu na 31 dni. Natomiast w pakiecie po opłaceniu za te doładowane 25 zł dostaje się też 15 GB.
Razem co miesiąc jest 15 + 15 = 30 GB za 25 zł (i to sie niewykorzystane, całe 30 GB kumuluje) plus to co jest utrzymywane z "Grunwaldu" (jak ktoś ma jeszcze Grunwald).

Do kwietnia za 25 zł było jak teraz, 15 GB z za doładowanie, ale z pakietu było nie 15 GB ale 35 GB, razem 50 GB.

Jak pisano wcześniej, Orange w kwietniu zmieniło promocję, zamiast 35 GB w pakiecie za 25 zł jest tylko 15 GB.
Czyli zamiast 15 + 35 = 50 GB jak było do kwietnia, jest 15 + 15 = 35 GB (dla nowych klientów od kwietnia, starzy mają po staremu, 50 GB)

Niewykorzystana wartość pakietu za doładowanie 15 GB i 35 GB za 25 zł na 31 dni (15 GB dla nowych po zmianie regulaminu) przechodzi do wykorzystania na kolejne miesiące.

Nie mam Grunwaldu, Numer przenosiłem w lutym, mam teraz 280 GB do wykorzystania, w czerwcu skoczy do ok 320 GB (10 zużyję). Nie robię nic poza opłacaniem 25 zł co miesiąc za rozmowy, sms bez limitu i 50 GB co miesiąc przybywa. Za pół roku nabije się tyle ile niejednemu zostało z "pakietu Grunwald" i przedłuża go płacąc prawie 17 zł (50 zł /3 miesiące) za samo utrzymanie pakietu.

Owszem, 75 zł na 3 miesiące to więcej niż 50 zł ale w końcu nie tylko z samego internetu się korzysta
Za 8 zł na miesiąc więcej zamiast tylko chomikować Grunwald można mieć i utrzymaną resztę Grunwaldu i w pełni opłacony numer no limit na który co miesiąc i tak przybędzie 30 GB.
Zgadzam się w zasadzie tylko w moim przypadku nie potrzebuję zbytnio pakietu darmowych minut i sms-ów bo z tego numeru nie będzie wykonywanych dużo połączeń, średnio wydawałem zaledwie 8zł miesięcznie w ciągu ostatniego roku. No a środki z konta mam nadzieję w jakiś sposób odzyskać, nawet przy stopie zwrotu. Dla osób które zakupiły grunwald głównie dla internetu i wciąż pozostało im spora cześć tego pakietu do wykorzystania to doładowanie za 50 zł przedłużające ważność pakietu o 3miesiące może być lepszym wyjściem. No i wciąż przypominam że można spróbować odzyskać część środków z doładowań przez przelew czy konkursy albo nawet wesprzeć którąś fundację charytatywną. To raczej kwestia indywidualna, Grunwald był na tyle popularny że pewnie wiele osób stoi przed podobnym wyborem i obydwie opisywane tutaj alternatywy są na tyle konkurencyjne że warto się nad nimi zastanowić. 30GB dodatkowego kumulującego się pakietu internetu na miesiąc ja w twoim opisie również nie jest do pogardzenia, gdy wykorzystam Grunwald to chętnie z niego skorzystam o ile te warunki pozostaną nie zmienione.
Mam tylko jeszcze wątpliwość co do kwoty doładowania i przysługującemu z tego tytułu bonusowi, napisałeś że za doładowanie 25 zł otrzymuje się 15GB natomiast na stronie bezlimitunakarte.pl w tabelce podają inne widełki graniczne doładowań czyli za 30zł otrzymam dodatkowe 15GB danych ważne miesiąc, czyli za 25zł doładowania byłoby tylko 5GB na 5dni. Dobrze to odczytuję?
 #998347  autor: zoltan666
 10 cze 2018, 22:18
Doładowujesz numer za 30 zł. i dostajesz bonus 15 GB ważne miesiąc czasu. Następnie za środki z doładowania włączasz usługę "Rozmowy i smsy bez limitu + 15 GB internetu" za 25 zł.
Także korzystam z Grunwaldu, ale ja mam jeszcze GB ważne prawie rok, więc dopiero za rok będę się martwił co z nimi zrobić dalej. Niewiele z nich zużyłem i pewnie sporo mi ich zostanie, jeśli dotychczasowe zużycie się nie zwiększy. Tym bardziej, że co chwila operatorzy dają jakieś darmowe GB. Od dziś Grunwald odpoczywa, a korzystam z darmowych 20 GB od T-Mobile.
  • Strona 92 z 483
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 483
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 483