DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 92 z 484
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 484
 #995980  autor: p2225
 29 maja 2018, 09:16
Cholera, u mnie to samo. I się dziwiłem czemu w zeszłym tygodniu dzwonili do mnie telemarketerzy z Krakowa wciskając jakieś rejestratory samochodowe. Oczywiście prośbę o podanie źródła danych olali.

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #995981  autor: iSiO
 29 maja 2018, 09:21
Po waszych postach, sprawdziłem to u siebie i jest to samo. Orange sobie chyba jaja robi.

EDIT: Do tego, nie mogę jeszcze zaznaczyć braku zgody w opcji "Zgoda na kontakt na numery telefoniczne dostępne w Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty Orange.

Wyrażam zgodę na kontakt na numery telefoniczne dostępne w Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty Orange.
"
Bo po zaznaczeniu braku zgody, po zapisaniu i tak odznacza wybór.
 #996056  autor: msnet
 29 maja 2018, 16:39
Dziękuję za informacje. Zapytanie w powyższej sprawie przesłałem do rzecznika prasowego Orange Polska. Gdy otrzymam odpowiedź, podzielę się nią z Wami.
 #996070  autor: green90000
 29 maja 2018, 18:07
U mnie też Orange wyzerował wszystkie odmowy przetwarzania danych osobowych. Wyklikałem pracowicie wszystkie pytania i zostało jedno, które pomimo kilkukrotnego zaznaczenia odpowiedzi pozostaje niezapisane:

Zgoda na kontakt na numery telefoniczne dostępne w Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty Orange.
Wyrażam zgodę na kontakt na numery telefoniczne dostępne w Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty Orange.

Swoją drogą, kolejne już wyzerowanie braku zgód, tym bardziej bez zgody i wiedzy klienta jest sprawą dla UKE i teraz nowego RODO.
 #996082  autor: forum_tg
 29 maja 2018, 18:54
iSiO pisze:Po waszych postach, sprawdziłem to u siebie i jest to samo. Orange sobie chyba jaja robi.

EDIT: Do tego, nie mogę jeszcze zaznaczyć braku zgody w opcji "Zgoda na kontakt na numery telefoniczne dostępne w Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty Orange.

Wyrażam zgodę na kontakt na numery telefoniczne dostępne w Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty Orange.
"
Bo po zaznaczeniu braku zgody, po zapisaniu i tak odznacza wybór.
Ja też tego nie mogę zrobić. Inne opcje "brak zgody" i zapisaniu, zawsze jest widoczny brak wyboru. chyba znów coś w ich systemie nie działa.
 #996173  autor: forum_tg
 30 maja 2018, 08:09
IMO BOK oraz moj orange.
na podstawie doświadczenia z Pomarańczowymi oraz powyższymi informacjami, uważam że pismo będzie najskuteczniejsze, skoro Operator tak postępuje.
 #996541  autor: tom5690
 31 maja 2018, 20:02
Ja ogólnie odnoszę wrażenie, że ilekroć wymienię kilka telefonów z Orange to pózniej przez prawie miesiąc mam wysyp telefonów, które po sprawdzeniu w internecie inni określają jako do zablokowania.
 #998261  autor: Saraceno
 10 cze 2018, 14:43
Witam. Mam pytanie o sposób przedłużenia ważności pakietu bonusowego 1410GB za doładowanie 200zł. Wiem że temat już się przewijał ale minęło trochę czasu od poprzednich wpisów i chciałbym ponownie zasięgnąć rady od osób siedzących aktualnie w temacie.
Karta została zakupiona i doładowana w czerwcu 2017 i na chwilę obecną posiadam na koncie środki 130zł oraz dane 530GB ważne do 24.06.2018 (jeszcze dwa tyg.)
Czy jeśli wybiorę doładowanie z linku poniżej o wartości 50zł to ważność konta zostanie przedłużona o 3miesiące czy może o rok? I co ważniejsze czy wraz z dodatkowym bonusem internetowym 25GB zostanie przedłużona też wartość pozostałego 530GB tytułu "promocji 1410" czy po prostu przepadnie.
https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte
Nawiasem mówiąc to waham się czy pozostać w ofnk czy może wrócić do Nju gdzie mam stary numer i z usługą "wszystko komórkowe w nju na karte" za 29zł na miesiąc miałbym rozmowy komórkowe bez limitu wraz z pakietem internetowy 30GB z tytułu dodatku stażowego.
 #998271  autor: OrangowyN
 10 cze 2018, 15:46
Na pewno bonus nie przepadnie jeżeli będziesz mieć włączony i regularnie odnawiany pakiet no-limnit z 25 zł. Sprawdzone, kumuluje się i bonus 15 GB co miesiąc extra bonusu (do tego co ci zostałoby z Grunwaldu) i do tego 35 GB co miesiąc z podstawowego pakietu no-limit rozmów za 25 zł też nie przepada ale chomikuje dopóki płacisz 25 zł na miesiąc.

IMHO obecnie utrzymywanie dużej paczki GB bez wykorzystania pieniędzy na pakiet rozmów i SMS no-limit po ubiegłorocznej kastracji RokWażnościKonta wymaga co najmniej dłuższego zastanowienia się.

1. W tym roku żadnego Grunwaldu już nie ma.
2. Dla nowych klientów od kwietnia Orange mocno ograniczyło paczki internetu w ramach 25 zł abonamentu. Widać kierunek w jakim to idzie
3. W każdej chwili Orange może zmodyfikować system bilingowy i kumulacji jaką opisałem wyżej nie będzie, bo będąc w 100% w zgodzie z regulaminem, wszystko powinno najpóźniej po 5 miesiacach przepadać.

I jeszcze jedno, nie mniej ważne. Rok temu to Orange pierwsze ogłaszało się, że jest super w porównaniu do konkurencji i będzie respektować RoamLikeAtHome nawet na kartę, po roku nie dali - jak konkurencja - nawet 100 minut na miesiąc. Wypieli się na klientów.
RLAH może mnie i nie dotyczy, ale jako wyznacznik zaufania klienta wobec operatora, to moje zaufanie do Orange spadło do poziomu takiego, że na pewno nie zaryzykuję zablokowania sobie ewentualnej zmiany operatora nie zasilę konta na 200 zł.
 #998272  autor: 24bis24
 10 cze 2018, 15:50
Saraceno pisze:wartości 50zł to ważność konta zostanie przedłużona o 3miesiące
jeśli chodzi o bonus po doładowaniu.(GB)
start(START) pod 8002 przedłużysz ważność konta głównego, złotówkowego.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #998286  autor: OrangowyN
 10 cze 2018, 17:02
*101*40# przedłuża ważność konta złotówkowego (głównego) ORAZ ważność konta bonusów po doładowaniu, przedłuża w nieskończoność kolejne RWK o ile korzystasz aktywnie z numeru i płacisz co miesiąc "abonament" 25 zł.

Orange nie zlikwidowało RokWażnościKonta tylko ograniczyło go do aktywnych użytkowników płacących co miesiąc "abonament" 25zł za rozmowy i sms bez limitu.
 #998295  autor: OrangowyN
 10 cze 2018, 18:12
Moja wina, link się nie wkleił


http://bezlimitunakarte.pl/

Niestety, po doładowaniu za 200 zł bonus jest ważny tylko 5 miesięcy kiedy nie opłaca się pakietu za 25 zł. Więc na samo przedłużenie Grunwaldu 50 zł jest najbardziej "opłacalne". Choć i tak to wychodzi 200 zł na rok za samo utrzymanie bonusu, jak dla mnie samo utrzymywanie bonusu - bez rozmów i sms ni opłaca się.
 #998305  autor: Saraceno
 10 cze 2018, 19:41
OrangowyN pisze:Na pewno bonus nie przepadnie jeżeli będziesz mieć włączony i regularnie odnawiany pakiet no-limnit z 25 zł. Sprawdzone, kumuluje się i bonus 15 GB co miesiąc extra bonusu (do tego co ci zostałoby z Grunwaldu) i do tego 35 GB co miesiąc z podstawowego pakietu no-limit rozmów za 25 zł też nie przepada ale chomikuje dopóki płacisz 25 zł na miesiąc.
Mówimy o no-limit określonym przez regulamin z linku poniżej?
http://bezlimitunakarte.pl/regulaminy/4108498132.pdf

Jestem wciąż świeży w temacie i za bardzo nie rozumiem skąd się bierze dodatkowe 35GB ponieważ w regulaminie nic o tym nie ma, więc mam prośbę o dodatkowe wyjaśnienie.

Druga kwestia to sprawa ważności konta głównego, czyli aby korzystać z usługi i tak powinienem doładować konto aby przedłużyć jego ważność?

Jeśli w ramach tego nolimit faktycznie miałbym 50GB co miesiąc to właściwie będzie zaspokajało mój apetyt na dane. Mógłbym też przez pierwsze miesiące bazować na resztkach Grunwaldu i dodatkowo wykupić ewentualnie pakiet minut choć ten no limit i tak może być korzystniejszy.

W sumie to zawsze można jeszcze spróbować odzyskać w przyszłości środki z konta głównego np, przez sprzedaż przelewem na kontu innego użytkownika albo wydać na sms-y premium, konkursy itp
 #998309  autor: zoltan666
 10 cze 2018, 19:58
Ważność konta głównego przedłużysz o rok smsem START na 8002. Natomiast jeśli chcesz przedłużyć ważność GRUNWALDU musisz już doładować numer odpowiednią kwotą - najkorzystniej za 50 zł. Takie doładowanie przedłuży też ważność konta głównego o odpowiedni okres.
  • Strona 92 z 484
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 484
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 484