DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 84 z 478
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 478
 #975281  autor: kaspeed
 31 sty 2018, 19:28
200gb mam wczesniej ponad uchomikowane+ grunwald 1410gb;) razem ponad 1,6tB uzbierane;)Ta karta zbierała gb ponad 5lat;)

za 444 dni,
20.04.2019 tyle dni jeszcze konto wazne;) moze ktos sie skusi:P

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #975344  autor: aster
 01 lut 2018, 03:04
jarekt pisze:Ale bez względu na wszystko, na 100% w 2410 roku promocja powróci w jakiejś formie :)
Wtedy to pewnie nawet 1410 TB będzie mało. :)

Jak wygląda dzisiaj OFnK pod kątem jednorazowego ustawienia wszystkiego (to znaczy w jeden dzień, bez dalszego majstrowania...) aby mieć maksymalną ważność transferu? I ile łącznie będzie go do wykorzystania?
 #975357  autor: forum_tg
 01 lut 2018, 07:31
Kaspeed: coś Ty zrobił Orange, że spaliłeś swoje kontakty?
przeniosłeś zbyt dużo numerów firmowych do innego Opa czy co?
Pomoc dają ludzie z którymi współpracujemy, a nie sam operator - więc sprawa jest ciekawa.
 #975625  autor: kaspeed
 02 lut 2018, 11:51
Powiedzmy że za dużo wiedzialem wcześniej.Ja sie zabezpieczyłem ale janusze niektórzy również.A to mojemu źródłu sie nie podobało;) obecnie mam tą karte głęboko.Szkoda zabili dobrą awaryjną simkę. Bonusu nie przedłuży i koniec.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #975697  autor: aster
 02 lut 2018, 19:46
To da się w ogóle ustawić teraz rok ważności na net jeśli się kupi nową kartę, czy już kompletnie po ptakach?
 #975699  autor: aster
 02 lut 2018, 19:57
Chodzi mi o nową kartę prosto z salonu, bez przenoszenia. Czy da się ją od razu ustawić (nawet jeśli jest potrzebne więcej niż jedno doładowanie - ale dokonane tego samego dnia) aby net hulał przez cały rok?

Po prostu chcę wybrać między Orange a Plusem jeśli chodzi o nową kartę do ipada i warunkiem jest by wszystko działało przez rok bez dalszych ingerencji typu doładowania, przenosiny, itd. W Plusie z tego czy wyczytałem to jest starter za 15zł, po którym za doładowanie 30zł ma się rok ważności netu. Czyli 45zł i rok spokoju gwarantowany.
 #975834  autor: odkrywca1
 03 lut 2018, 15:41
proponuję wybierz sobie fajny numer u innego opa i daj przenieś numer do oranga to się dużo bardziej opłaca
nawet możesz wybrać jakiś numer na alledrogo i potem migracja do oranga
 #975918  autor: kaspeed
 03 lut 2018, 23:12
@ Chodzi mi o nową kartę prosto z salonu, bez przenoszenia. Czy da się ją od razu ustawić (nawet jeśli jest potrzebne więcej niż jedno doładowanie - ale dokonane tego samego dnia) aby net hulał przez cały rok?

Pytał o Rok waznego doładowania no to mowie pakiet tylkoMNP

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #976275  autor: Eon
 06 lut 2018, 15:29
kaspeed pisze:Da masz 2 gb wazne rok po przeniesieniu nr mozesz je ssumować z pakietem za doładowanie
Kilka pytan w temacie:
1.Czy działa to w/w sumowanie w OFNK ?
2. Czy przeniesienie nr mozna sobie zażyczyc do tej własnie taryfy OFNK ?
3. Czy jest jeszcze przyznawany bonus 100GB za rejestracje i podanie danych adresowych ?
Jesli tak to Czy to tez sie sumuje?
4. Czy obowiązuje jeszcze bonus za polecienie / zaproszenie ?
 #977353  autor: aster
 13 lut 2018, 17:49
Zainteresował mnie fakt, że każde odnowienie pakietu no-limit daje bonus lojalnościowy w postaci zwiększenia limitu transferu o 1GB co miesiąc.

Czy jest tam jakiś maksymalny pułap czy co miesiąc będzie tak rosło? Przeczytałem regulamin - co ważne 'usługi' a nie 'promocji' - i nic tam nie ma odnośnie zatrzymania tego bonusu przy jakimś poziomie.

Czyli np. za 6 miesięcy można się spodziewać aż 6GB ekstra co miesiąc, po roku 12GB ekstra i tak bez przerwy? :)
 #977357  autor: sylwekZolkusza
 13 lut 2018, 18:05
aster pisze:Zainteresował mnie fakt, że każde odnowienie pakietu no-limit daje bonus lojalnościowy w postaci zwiększenia limitu transferu o 1GB co miesiąc.

Czy jest tam jakiś maksymalny pułap czy co miesiąc będzie tak rosło? Przeczytałem regulamin - co ważne 'usługi' a nie 'promocji' - i nic tam nie ma odnośnie zatrzymania tego bonusu przy jakimś poziomie.

Czyli np. za 6 miesięcy można się spodziewać aż 6GB ekstra co miesiąc, po roku 12GB ekstra i tak bez przerwy? :)
Dokładnie tak jest jak napisałeś, trzeba tylko pilnować doładowań i tyle jest do roboty przy tej ofercie, po 31 dniach w sieci włącz skarbonkę i ładuj co 154 dni {22 tygodni} 100 zł.
Brakującą kwotę do piątego miesiąca przelejesz ze skarbonki i doładowaniem 10 zł {5 zł}
 #979207  autor: sql
 22 lut 2018, 09:16
-czy w Orange na kartę stosuje FUP tzn. znajoma rozmawia .... godzinę dziennie.
-czy w PKO BP rzeczywiście jest opcja cyklicznego doładowania ?
https://www.pkobp.pl/bankowosc-elektron ... ow-w-ipko/
Nie mam tego konta.
Czy wersja cykliczna no limit voice/SMS + "35 + 1 miesięcznie" przechodzi na następny miesiąc ?
 #979223  autor: Gregrin
 22 lut 2018, 10:18
sql pisze:-czy w Orange na kartę stosuje FUP tzn. znajoma rozmawia .... godzinę dziennie.
Raczej nie.
sql pisze:-czy w PKO BP rzeczywiście jest opcja cyklicznego doładowania ?
https://www.pkobp.pl/bankowosc-elektron ... ow-w-ipko/
Pierwsza ramka do rozwinięcia:
"Doładowania cykliczne w iPKO
Korzystając z iPKO możesz w prosty sposób ustanowić cykliczne doładowanie telefonu swojego lub bliskiej Ci osoby."
sql pisze:Czy wersja cykliczna no limit voice/SMS + "35 + 1 miesięcznie" przechodzi na następny miesiąc ?
Tzn czy internet się kumuluje w kolejnych miesiącach (bo nolimit z definicji nie ma sensu się kumulować) ?? Przypomnę ze wszystko jest tutaj [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na kartę ~30zl i jeśli chodzi o ten net to powtórzę ze nieregulaminowo się kumuluje (gdyby się nie skumulowało to nie mamy podstaw do reklamacji). Gwarantowane jest 35GB + xGB (gdzie x to ilość odnowień pakietu). Jak ustawisz doładowanie cykliczne na 30zl (na 25 się pewnie nie da) co 30 dni to 15GB które dostaje się w bonusie za doładowanie będzie się regulaminowo kumulować. Warto tez włączyć skarbonkę ale to możliwe jest po 31dniach w sieci.
 #979246  autor: Antyfcb
 22 lut 2018, 12:51
Możecie mi pomóc? Mam taryfę OFNK i uruchomiony nolimit za 25 zł jednak sporadycznie dzwonię (max 1h miesięcznie) i sms-uje (ok 100 msc). Jaki pakiet zamiast nolimitu byłby dla mnie korzystny. Głównie zależy mi na pakiecie danych.

Siempre en mi corazón
  • Strona 84 z 478
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 478
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 478