DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 94 z 483
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 483
 #1002285  autor: Karlos20
 05 lip 2018, 14:22
Orange miało kiedyś pakiet na MMSy, ale wewnątrz sieci Orange. Do innych nie ma.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1002338  autor: OrangowyN
 05 lip 2018, 20:02
drcox pisze:
OrangowyN pisze:Kiedy przed upływem 31-go dnia doładujesz na 25 zł i pakiet odnosi ci się z automatu, to nie przepadnie ani bonus z doładowania ani z zestawu z nielimitowanych rozmów, znowu dostaniesz 15 + 15 GB + 1 GB więcej za staż.
Nie przepadają gigabajty z pakietu za 25zł? W regulaminie piszą że przepadają.
Według regulaminu POWINNY przepadać. Jednak póki co od początku kiedy tyko wprowadzono usługę NIE PRZEPADAJĄ.

Nie przepadają gigabajty za doładowanie (25 zł albo inną kwotą)
Nie przepadają gigabajty otrzymane za aktywny pakiet cykliczny za 25 zł (oczywiście nie przepadają dopóki pakiet jest opłacany i aktywny, jak przestaniesz płacić co miesiąc 25 zł to pewnie te uzbierane gigabajty szybko przepadną).

Dla starych abonentów co miesiąc zbiera się i nie przepada (dodaje się do uzbieranych wcześniej gigabajtów) ponad 50 GB. Np. ja, normalnie używając internetu, po przeniesieniu numeru w zimie do Orange mam uzbierany zapas ponad 300 GB.
 #1002544  autor: rudy_pl
 06 lip 2018, 22:50
Witam
Mam z Grunwaldu 3TB które się kończą za 10 dni, dodatkowo mam oprócz tego 3 nr w orange Free na kartę. Na karcie Grunwaldu już prawie nie ma środków, zostało w skarbonce jeszcze 30zl. Generalnie najlepiej było by doładować za 200 i przelewać smsami, dobrze myślę? Po doładowanie jeszcze zrobić start ma 8002 ?
Jak się kumuluja środki w skarbonce ? Warto przelewać na KG czy trzymać jeszcze ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
 #1002548  autor: unnameduser
 06 lip 2018, 23:01
Bardziej opłaca się doładować za 50 zł - przedłuża o 93 dni. Doładowanie za 200 zł daje 155 dni. Prosty rachunek - 4 x 50 (co 93 dni) daje cały rok przedłużenia neta.

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1002552  autor: Karlos20
 06 lip 2018, 23:05
Grunwald przedłużysz zwykłym doładowaniem.
Kod zasilenia wysyłany SMSem wydłuży tylko ważność konta głównego, a nie GB.
Więc Start na 8002 + kod zasilenia za 200 to 365 + 155 dni wychodzących, a 100 GB będą ważne 155 dni. Niższy nominał będzie lepszy.
Środki w Skarbonce się kumulują za każde doładowanie konta głównego standardowym sposobem (wątpliwa sprawa czy przelew sms to wydłuży), po zdarzeniu 5% wpada na saldo, a po 93 dniach 5% wartość Skarbonki jest zasilana.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1002556  autor: rudy_pl
 06 lip 2018, 23:12
Dzięki za odpowiedź. Czytałem wcześniejsze posty i wiem o nominale 50 zł tylko że przy doładowaniu 200 zł mam jeszcze 30 zł plus 10 zł w skarbonce A tego nie wyrobie doładowujac 4 x 50 zł. Utrzymując 3 nr w orange mam wydatek mc 75 zł.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
 #1002773  autor: OrangowyN
 08 lip 2018, 18:38
Wyjaśnienie od Orange na blogu Orange (sprzed roku ale zawiera istotne informacje dlaczego oba pakiety nie zerują się, a inne pakiety, np. bonusy festiwalowe, za bramki na mundialu, zerują się).

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/dor ... -na-karte/

Aktualizacja 1.08.2017

[...]

W przypadku obecnych klientów korzystających z usługi otrzymają oni do wykorzystania większą paczkę GB w kolejnym okresie rozliczeniowym w którym dojdzie do automatycznej aktywacji usługi. Nie trzeba nic zmieniać, wysyłać żadnych SMS itp. Jak pewnie wiecie do tej pory także dostawaliście 1 GB za każdy kolejny miesiąc w usłudze. Co bardzo ważne ich ilość Wam się teraz nie zeruje!
 #1003457  autor: rudy_pl
 12 lip 2018, 22:21
Doładowałem 200 zł i mam teraz grunwald przedłużony do grudnia 2018. Wcześniej wysłałem sms START na 8002. Jest inny problem, ważność połączeń wychodzących mam rok a ważność przychodzących do tylko dwa miesiące. Czy tak powinno być ?
 #1006734  autor: Musisz byc zalogowanym uzytkownikiem
 08 sie 2018, 22:40
Niestety, ani nie przenioslem numeru do Orange, ani nie aktywowalem pakietu cyklicznego za 25 zl przed zmianami, bo za pozno o tym doczytalem. Chcialbym teraz aktywowac moze jednorazowy pakiet za 25 zl przez aplikacje Moj Orange, ale informacja o tym pakiecie jednorazowym mowi podobnie, jak o pakiecie cyklicznym, ze dostane tylko 2GB, bo moj staz w Orange jest ponizej 12 miesiecy. To jest dramat!

1. Czy opisy w apce Moj Orange moga zalezec od wieku startera? Kupilem na Poczcie stary starter, ktory odpowiednio skonfigurowalem, ale uzywalem go tylko do internetu.
2. Za doladowanie 50 zl Orange daje 28.86GB na 3 miesiace (moze to jest 30 GB inaczej liczone). Na miesiąc wychodzi niecałe 12GB z tymi 2GB poniżej roku stazu w Orange. Czy opisy w apce Moj Orange moga byc bledne?
3. Czy ktos z Was wie cos o lepszej ofercie no-limit z duza iloscia neta? Za 2-3 miesiace moglbym sie przeniesc. Ktora oferta wypada obecnie lepiej od OFnK za 25 zl, jesli rzeczywiscie nie dostane wiecej niz 2GB do tego pakietu na 1 miesiac (+ razem z bonusem za doladowanie)?
4. Czy jest szansa, ze Orange umozliwi ponownie aktywacje pakietu cyklicznego za 25 zl w OFnK na starych warunkach z duzo wiekszym bonusem GB? :) Tak mnie ponaglali widomosciami sieciowymi, zeby to aktywowac, a ja nie wiedzialem, o co im chodzilo. :( Niestety nie potrzebowalem wtedy rozmow i sms. Sam bonus internetu mi wystarczyl.

Dziekuje za porady!

EDIT: Otoz znalazlem kod do aktywacji cyklicznej *102*75# (do jednorazowej opcji na miesiac *102*74# gdyby ktos szukal). Aktywowalem w ten sposob, zeby przypadkiem nie uruchomic jakiejs starej wersji pakietu z 2GB z poziomu apki. Przyszedl SMS, ze aktywowalem wersje cykliczna 15GB+1GB za kazde kolejne odnowienie. Stad czesc pytan powyzej traci sens poza tymi o innej lepszej ofercie, bo ta Orange pogorszyl. Szkoda, ze apka pokazuje takie bzdury, ze w tej ofercie dostalbym 2GB. Moze gdyby nie to, to aktywowalbym wczesniej ten pakiet na starych, lepszych warunkach? Widze, ze jest juz nowsza wersja apki od mojej 4.2.1. Apke instalowalem jakos w kwietniu. Dziwny ten Orange w szczegolach.
 #1007859  autor: Karlos20
 15 sie 2018, 21:14
muszka88 pisze:Czy za doladownie srodkami z skarbonki otrzymuje sie bonus w ramach internetu za darmo?
Jedno słowo to nie jest odpowiedź, 24bis24.

Zasilenie ze Skarbonki na Konto Główne nie powoduje otrzymania bonusowych GB, przedłuża ważność KG do 7 dni. No i tylko tyle. To ma być opcja ratunkowa przy braku kasy na koncie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1007899  autor: asdaf
 16 sie 2018, 08:37
Dla przypomnienia:
zoltan666 pisze:przez zoltan666 » 27 cze 2017, o 19:13
Ja kupowałem doładowanie na stacji BP przez co zyskałem dodatkowe 300 pkt. payback (200 od BP i 100 od Orange). Przegapiłem 100 pkt. za kupon od BP. W sumie można zyskać 400 pkt., warte całe 4 zł. ;)
Chyba ostatnio się pozmieniało? Kilka dni temu kupiłem doładowanie Orange na stacji BP. Z całej tej operacji otrzymałem tylko 25 pkt od Orange. Od BP nie otrzymałem ani jednego punktu :( Stacja na której robiłem zakupy to franczyza. Czy na "oryginalnych" stacjach jest tak samo?
 #1007944  autor: marcin19883
 16 sie 2018, 14:24
Phenresin pisze:Panowie przenoszę nr. do orange, pamietam ze byl jakis pakiet z bonusem 28gb w sumie coś takiego?
Wszystko masz napisane na stronie https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange Jest pakiet no limit z 15GB w wersji cyklicznej + doładowanie za 30zł z bonusem 15GB, więc mamy 30GB łącznie. :-)
  • Strona 94 z 483
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 483
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 483