DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #982545  autor: marcz123456
 10 mar 2018, 16:10
jarekt pisze:Reasumując: darmowego "Stanu Darmowego" (w żadnej darmowej wersji) nie ma w FaktM - i o taki SD (darmowy a nie płatny) pytał podejrzewam @TomLee.
Coś się chyba zepsuło. Jaki TomLee?
 #982562  autor: jarekt
 10 mar 2018, 16:57
Część postów z wątku FaktMobile o SD zostało przeniesionych (nie wiem przez kogo) do tego tematu, ale pytanie o SD w FaktM zadał @TomLee i to pytanie tam zostało.
No i zrobił się trochę taki galimatias :)

Ta poniższa odpowiedź:
jarekt pisze:Darmowego Stanu Darmowego (bo w P4 są darmowe SD i płatne SD) nie ma.
która teraz jest w tym wątku (http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 45#p982503),
była odpowiedzią na pytanie @TomLee, które dalej jest w FaktM (http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 95#p982501):
TomLee pisze:Czy w Fakt mobile jest SD do Play? Bo w drugą stronę ( z Play do FM) wiem że jest
Potem była dyskusja o SD i moje "Reasumując...":
jarekt pisze:Reasumując: darmowego "Stanu Darmowego" (w żadnej darmowej wersji) nie ma w FaktM - i o taki SD (darmowy a nie płatny) pytał podejrzewam @TomLee.
które też jest teraz w tym wątku :).

Jarekt jak zawsze wszystko dobrze wyjaśnił ale jeszcze parę zdań ode mnie, które powinienem dać wcześniej żeby uniknąć tego zamieszania. Pytanie zadane o SD w fakcie, przerodziło się w ogólną dyskusje o SD którą przeniosłem do tego właśnie wątku. W fakcie zostawiłem posty dotyczące tej taryfy i zostało ich mało ;) Odpowiedzi które odpowiadały na ogólne zagadnienie SD są tutaj. Jeśli nawet nie ma oryginalnych postów to cytowane teksty i odpowiedzi na nie są spójne (nie ważne komu odpowiadamy ale o czym ;)). Moim zdaniem było to lepsze niż zawalanie wątku o fakcie który ma już ponad 150stron a nie dało się tego zrobić "idealnie". Wybrałem mniejsze zło ;) Gregrin.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2018, 17:48 przez Gregrin, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Jako ze to ja zrobilem zamieszanie to dodaje rowniez moje wyjasnienia.
 #982619  autor: adacomp
 10 mar 2018, 19:45
Karlos20 pisze:
adacomp pisze:SD nie ma poza tym ważności i działa dopóki masz ważne wychodzące.
Baa, nawet działa przy nieaktywnych wychodzących w niektórych taryfach, ponieważ takie połączenie jest bezpłatne. Przy 11-letniej Play Karcie też jest SD.
Na prawdę jest SD za 0zł aktywowany *188# w Play Karta?

Jakoś wierzyć mi się nie chce.

Mam Fresh i nie mam SD za 0zł a po wpisaniu kodu wyskakuje abym zmienił taryfę na PNK.

Oczywiście po doładowaniu np. za 10zł mam na 10 dni nielimitowane rozmowy i smsy w Play ale to nie jest przecież zawsze darmowe SD które nigdy nie wygaśnie.
 #982629  autor: Karlos20
 10 mar 2018, 19:54
adacomp pisze:Na prawdę jest SD za 0zł aktywowany *188# w Play Karta?
Zgadza się :)
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥