DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 26 z 26
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
 #846580  autor: KC-KARLOS
 21 sty 2016, 22:15
TAK. Różnica polega na tym, że pakiety 600 MB, 2 GB, 6 GB jednorazowe można kupić ich dowolną ilość, cykliczny wystarczy włączyć tylko raz.
A stare pakiety dla RBM 7 MNP, PNK RWK, Fresh (widoczne w mobilnym Play24) 25 MB (3 zł), 100 MB (7 zł), 200 MB (9 zł), 500 MB (15 zł), 1 GB (25 zł) można odpalić raz, po 30 dniach można ponownie go włączyć.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #846583  autor: admundo
 21 sty 2016, 22:27
Zapomniałem dopisać że chodzi mi o taryfę RBM na karte 7. Czyli o starą taryfę RBM.

Tam w Play 24 są widoczne tylko takie pakiety na powyższej taryfie

Pakiet 2 GB 9,00 zł
Pakiet 2 GB co miesiąc 9,00 zł/mc
Pakiet 6 GB co miesiąc 20,00 zł/mc
Pakiet 600 MB 5,00 zł
Pakiet 600 MB co miesiąc 5,00 zł/mc
Pakiet Internet 25MB 3,00 zł
Pakiet Internet 100MB 7,00 zł
Pakiet Internet 200MB 9,00 zł
Pakiet Internet 500MB 15,00 zł
Pakiet Internet 1GB 25,00 zł

Tak czy inaczej, jeśli te najtańsze pakiety mają ważność 30 dni to ok, bo można będzie minimalizować koszty internetu jak dotychczas, chyba że po miesiącu się okaże inaczej.
 #846584  autor: KC-KARLOS
 21 sty 2016, 22:33
Zgadza się. W Play24 poza tym w starych pakietach masz informację, że tylko 1 możesz włączyć.
Gorąco polecam nowe pakiety kupować (kody już podałem - patrz wyżej), jednorazowe w dowolnym momencie albo cykliczne, przy odpowiednej kasie na koncie MB nie przepadną, a jak doładujesz konto od 30 zł, korzystnie przedłużasz ich ważność bonusem (przy 50 zł masz 500 MB na 150 dni), a do tego jeszcze trwa promocja "Nielimitowane LTE".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #846590  autor: Maks SIM
 21 sty 2016, 23:38
Na stronie RedBULL ten regulamin:
http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/f ... 1.2016.pdf
dotyczy pakietów cyklicznych.
Pakiety jednorazowe obowiązują 30 dni od daty aktywacji - ale niestety nie ma na razie tego regulaminu na stronie RedBULL.
Tak jak napisał Karlos20 - będzie można spokojnie przedłużać tymi pakietami dorobek "10GB/10zł"
_________________________
P.S. Faktycznie trochę dziwnie jest sformułowane z datami ważności przy pakietach cyklicznych w RBME,
w porównaniu z regulaminami pakietów cyklicznych w PLAY.
Widać chyba spieszyli się z pisaniem regulaminów i wyszły lekko niedopracowane.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #846628  autor: lee
 22 sty 2016, 13:31
@Karlos20

Niestety od wczoraj próbuje przez ussd odpalić darmowy testowy pakiet i lipa

Wczoraj miałem usługę chwilowo niedostępną. Dzisiaj zaś coś innego wyskoczyło... ;)
 #846813  autor: adik
 23 sty 2016, 09:08
rozumiem że brak lejka po skończonym pakiecie w regulaminie to też pomyłka, czy nie jest i będzie od teraz tak zawsze ? bo dotychczas lejek był zawsze poza pakietem w RBM.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #846820  autor: KC-KARLOS
 23 sty 2016, 09:45
adik: zasady działania pakietów netowych za 5, 9 i 20 zł NIE ZMIENIŁY SIĘ. Kto z nich wcześniej korzystał, wie jak działają.

Przypominam:

> RBM 7 MNP i RBM na Kartę 5 (RBM II) - po zużyciu MB/GB jeśli nie ma innych pakietów danych, prędkość spada do 32 kbit/s do końca ważności konta na wychodzące. Przywrócenie prędkości: Doładowanie konta, zakup kolejnego pakietu, automatyczne odnowienie pakietu cyklicznego.

> RBM Energy na Kartę: po zużyciu MB/GB, lejek do 8 kbit/s do ważności połączeń wychodzących. Przywrócenie prędkości: Doładowanie konta, zakup kolejnego pakietu, automatyczne odnowienie pakietu cyklicznego. Uwaga! W tej taryfie, jeśli ktoś ma aktywny jeszcze pakiet MB z "Dni bez limitu" (saldo *108#), idzie on jako pierwszy.

> Play na Kartę: 0 gr w Play i Play na Kartę Rok Ważności Konta - tam po wykorzystaniu MB/GB jest lejek 8 kbit/s do końca ważności pakietu (będzie SMS z info od kiedy możesz korzystać z cennika z neta), po wygaśnięciu lejka jest 12 gr/100 kB. Dlatego zalecam wykupić kolejny pakiet przed cennikowym zjadaniem kasy z konta.

> Play na Kartę Lubię To! - po zużyciu MB - lejek do 32 kbit/s do końca wychodzących. Zasady podobne jak w starych taryfach RBM.

> Formuła Play na Kartę: Ważne: przy kupnie pakietu cyklicznego obowiązuje 30 dni ważności MB/GB od jego zakupu, po wykorzystaniu MB/GB, taryfikacja zgodna z cennikiem, czyli 2gr/100 kB, aż do wydania 5 zł z Konta Głównego, potem lejek 8 kbit/s do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Dlatego zalecam wykupić kolejny pakiet przed cennikowym zjadaniem kasy z konta.

> FORMUŁA MINI MAX: po wykorzystaniu MB/GB, taryfikacja zgodna z cennikiem, czyli 2gr/100 kB, aż do wydania 5 zł z Konta Głównego, potem lejek 8 kbit/s do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. UWAGA: pakiety jednorazowe są ważne DO OSTATNIEGO DNIA MIESIĄCA KALENDARZOWEGO, później PRZEPADAJĄ. Pakiety cykliczne ODNAWIAJĄ SIĘ OD 1 do OSTATNIEGO DNIA MIESIĄCA KALENDARZOWEGO (jak w abonamentach głosowych), jeśli ostatniego dnia miesiąca zapewnicie kasę na koncie, MB/GB przejdą na kolejny cykl rozliczeniowy - miejcie to na uwadze.

Jeszcze coś: zapominalstwo po wykorzystaniu MB/GB w taryfach Formuła Play na Kartę i FORMUŁA MINI MAX może być kosztowne, nawet 10 zł poza pakietem, które zakończy się uciążliwym lejkiem do 8 kbit/s do końca miesiąca, gdy nie wykupi się pakietu (można dostać 2 GB płacąc za pakiet 9 zł). Dlaczego 10 zł? Chodzi o mechanizm rozliczenia transmisji pomiędzy ostatnim dniem miesiąca kalendarzowego i pierwszym dniem nowego miesiąca kalendarzowego, gdy pakiet w czasie jego ważności został wykorzystany. Dodatkowo może nam znikać kasa z konta, nawet się wyzerować przy aktywnej transmisji danych (Play rezerwuje środki, aby nas rozliczyć z neta cennikowego, przy zamknięciu sesji, nadwyżka jest przywracana na konto - dokładne koszta zawsze można sprawdzić na Play24).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #848376  autor: bed
 31 sty 2016, 14:25
Przyszedł mi SMS, że za 2 dni pobiorą mi z konta 9 zł za pakiet 2GB+1GB gratis. Możecie potwierdzić, że jeśli wcześniej miałem ten pakiet włączony to aktualne jego odnowienie nie liczy się jako pierwsze, ale właśnie jako odnowienie? :)

B7+ B1 + B3 + B20 Orange (QAM256 MIMO 2x2):
https://www.speedtest.net/result/a/6024915549.png
 #848378  autor: pakierhakierxd
 31 sty 2016, 14:37
9zł za 3gb coś tanio :) ,nieźle cykliczny dodaje 1 gb aż :D,choć szczerze ja i tak wykorzystuję 500 -1 gb :D

Pozdrawiam :)
 #851221  autor: lee
 15 lut 2016, 13:27
Testuję u siebie ten darmowy pakiet na tydzień i niestety dalej mam blokadę 7/1 a ponoć została ona zdjęta tak? Karta rwk.

Pozdrawiam
 #851262  autor: lee
 15 lut 2016, 16:43
Obrazek

Obrazek

czyli dc hspa+ nic mi nie da :mrgreen:

szkoda :smt005
  • Strona 26 z 26
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26