DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 193 z 403
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 403
 #911615  autor: odkrywca1
 17 lut 2017, 17:15
Odpowiem za siebie, za innych nie mogę

Nie zawsze jednak jak jest błąd w systemie to TAK, bo dlaczego nie skoro operator mówi, że coś ma działać a to nie działa
przykład: kupujesz gazetę jest tam kod ale tak napisany, że nie wiesz co to za kod -> tracisz swój czas więc rekompensata się należy

Można zawsze wystąpić w konkursie na króla cebuli :smt005
 #911620  autor: Rebeliant
 17 lut 2017, 17:40
No dobra, skoro operator / wydawca gazety zawinili to wiadomo, że należy się upomnieć o swoje, ale tak cebulić to już przesada. Tylko patrzeć jak wprowadzą BOK płatny z konta głównego lub inne takie. Już zamiast rekompensat pakietowych mamy złotówki na konto promocyjne, także cebulujcie nadal ...
 #911642  autor: bolek2004
 17 lut 2017, 20:13
Jeśli o mnie chodzi to mi to obojętne. Ten numer na którym uruchamiam minuty to kogoś z rodziny, sam mam fresha z zm i tyle minut że mam darmofon więc te marne 10 czy 20 minut mnie nie zleczy.
Najpierw blacQ1 podał kod który nie działał więc włączyli go ręcznie. Pewnie był błąd w druku, nie moja wina. A że później pojawił się kod poprawny to już inna sprawa. Niech lepiej się przyłożą do tego i podają prawidłowe kody w gazecie to nie będzie problemu.
A do tych co im nie pasuje to niech kupują ciągle gazetę, a nie zaglądają do wątku z kodami bo to przecież też do końca fair nie jest.
Choć zgadzam się że jeśli ktoś zacznie nadużywać w ten sposób fakt to na pewno coś ukrócą.
kemor44 pisze:Czy tylko ja nie widzę pakietu za 19,95 zł na stronie Fakt Mobile? Czy jestem ślepy?
Tu jest
Ostatnio zmieniony 17 lut 2017, 20:16 przez bolek2004, łącznie zmieniany 1 raz.
 #911647  autor: kemor44
 17 lut 2017, 20:37
Dlaczego to tak schowane?.A, już myślałem,że ze mną coś nie tak (starość plus czwarty Staropramen). Mam zamiar przenieść numer z abonamentu w Orange chyba najpierw przeniosę do Play,bo bonusy 60 dni,następnie do Fakt Mobile,bo ten pakiet za 19,95 ciekawy.Czy można przejść z Play na kartę Start do Fakt Mobile kodem?
 #911649  autor: Rebeliant
 17 lut 2017, 20:43
Kemorze, można od razu do FM i tam również bonus jest ważny 60 dni i masz 2 więcej gadania bo minuta jest o połowę tańsza.

Bolku, ja nie piję do Ciebie, tylko do ogółu (kilku poszczególnych cebuli), którzy odstawiają niezłe cyrki. Jeden jegomość chwalił się, że żąda rekompensat za stracone minuty na kontakt z BOK i dostawał za to pakiety, aż w końcu dają rekompensaty w postaci złotówek promocyjnych. Za nim poszli inni i zepsuło się coś co było dobre. W sensie dla tych, którym się należało. Twój wpis traktuje jako ciekawostkę, ale pamiętaj, że tu pełno cebulactwa, która puszcza w eter famę i tym sposobem tracą normalni.
 #911651  autor: bolek2004
 17 lut 2017, 20:50
Zgadzam się, może niepotrzebnie o tym napisałem, ale jak ze wszystkim zawsze znajdzie się ktoś kto będzie nadużywał pewne rzeczy.
Dla mnie to był czysty przypadek że tak wyszło.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2017, 20:52 przez bolek2004, łącznie zmieniany 1 raz.
 #911653  autor: bolek2004
 17 lut 2017, 20:54
Z tego co pamiętam to do faktu muszą mieć oddzielne karty w salonie jak do rbm więc może być problem. Ja bym zrobił tak że przeniósł normalnie do play, wykorzystał bonusy w play i potem przeskoczył do faktu, nie wiem czy z tej taryfy można przeskoczyć do fakt, ale z play rwk na pewno, nawet jakby nie to wystarczy telefon do faktu i oni to zrobią także to jest najmniejszy problem.
 #911658  autor: kemor44
 17 lut 2017, 21:28
Nie,to jak najbardziej przepraszam szczególnie @Rebeliant.Tylko teraz się zastanawiam jak ta sieć działa.Dla mnie to jest kompletny bajzel.Pakiety ukryte,na stronie co innego,w regulaminie co innego.Nowy użytkownik gdzie ma szukać informacji? na www. czy w regulaminach?Piwo widzę nie wystarczy, trzeba szukać coś twardszego,tylko nie wiem kto,Webmaster czy użytkownik.
 #911663  autor: zwariowany.kurczak
 17 lut 2017, 21:52
kemor44 pisze:Nie,to jak najbardziej przepraszam szczególnie @Rebeliant.Tylko teraz się zastanawiam jak ta sieć działa.Dla mnie to jest kompletny bajzel.Pakiety ukryte,na stronie co innego,w regulaminie co innego.Nowy użytkownik gdzie ma szukać informacji? na www. czy w regulaminach?Piwo widzę nie wystarczy, trzeba szukać coś twardszego,tylko nie wiem kto,Webmaster czy użytkownik.

Oferta budżetowa, spina się kosztowo, korzystaj, nie marudź, ważne że regulaminy są i to co w nich napisane :)
Przejdź do PLAY* i z taryfy RWK do FAKT i daj sobie spokój z bonusami...

*-ewentualnie pauza na bonusy
 #911666  autor: kowal2200
 17 lut 2017, 22:24
matisi pisze:@kemor44
W regulaminie jest 60 dni: http://www.faktmobile.pl/download/regul ... 2.2017.pdf
Jak ktoś się zdecyduje na Fakt to trzeba zwracać uwagę na to żeby nie zostać wydymanym przez Play. Jak już wiecie Play kasuje po 30 dniach pakiet 100 zł i 10 GB mimo, że w regulaminie przejścia do Fakt można wykorzystać 200 zł i 20 GB przez 60 dni i właśnie mnie po 30 dniach zabrali połowę z tego. Pomogła szybko rozpatrzona reklamacja i powołanie się na regulamin.
 #911667  autor: kemor44
 17 lut 2017, 22:26
@zwariowany.kurczak Freemium w Virgin Mobile jeszcze bardziej się" spina kosztowo"tylko tam działanie tej sieci jest lekko pisząc nieciekawe,dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem,blokują numery za "sztuczny ruch"wystarczy poczytać komentarze na Facebooku(dziwię się,że jeszcze nie wyłączyli). Mi wystarczy 300 minut do wszystkich 50 SMS i 50MMS 1GB internetu.Ale czegoś takiego nie ma.No-limity mi nie potrzebne, nie mam ochoty płacić w Play 25 zł za Unlimited, zdaję sobie sprawę,że to niewielka cena,ale ja tego nie wykorzystam.Brakuje pakietów za 10-15zł i żeby to działało ,a nie siedzieć ciągle na infolinii.
@kowal2200 Wiem,że Play wywija takie numery mi też zabrali,ale po zgłoszeniu przywrócili.
 #911672  autor: kowal2200
 17 lut 2017, 23:01
kemor44 pisze: Mi wystarczy 300 minut do wszystkich 50 SMS i 50MMS 1GB internetu.Ale czegoś takiego nie ma.No-limity mi nie potrzebne, nie mam ochoty płacić w Play 25 zł za Unlimited, zdaję sobie sprawę,że to niewielka cena,ale ja tego nie wykorzystam.Brakuje pakietów za 10-15zł i żeby to działało ,a nie siedzieć ciągle na infolinii.
.
Coś dla Ciebie: https://lajtmobile.pl/oferta/promocja-strzal-w-10/10
 #911705  autor: blacQ1
 18 lut 2017, 09:56
Ja napiszę tak ,jak kupuję gazetę fakt co dziennie nie zależnie czy wychodzi kod czy na smsy ,minty ,czy może na neta ! a to że dany użytkownik poda wcześniej kod na forum na dany pakiet to tylko się cieszyć ,natomiast tak ,jak napisał -> bolek2004 mają czasami błąd w druku no i jedna literka robi różnicę ,no przecież nie będę kupował 2-dwóch gazet ,aby sprawdzić czy jest taki sam kod czy nie ! :roll: POZDRAWIAM!
  • Strona 193 z 403
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 403
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 403