DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 235 z 405
  • 1
  • 233
  • 234
  • 235
  • 236
  • 237
  • 405
 #982501  autor: TomLee
 10 mar 2018, 13:57
Czy w Fakt mobile jest SD do Play? Bo w drugą stronę ( z Play do FM) wiem że jest

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
 #982532  autor: Karlos20
 10 mar 2018, 14:56
adacomp pisze:Jaki jest w takim razie sens tego płatnego za 10zł który jest ważny tylko 30dni ?
Żaden. Ważne że w Fakt Mobile jest tylko ten pakiet, ale płatny. Reszta albo no limity, albo po 15 gr/SMS/min.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #982534  autor: adacomp
 10 mar 2018, 15:06
Karlos20 pisze:
adacomp pisze:Jaki jest w takim razie sens tego płatnego za 10zł który jest ważny tylko 30dni ?
Żaden. Ważne że w Fakt Mobile jest tylko ten pakiet, ale płatny. Reszta albo no limity, albo po 15 gr/SMS/min.
W Fakt są Nielimitowane rozmowy do Play i FAKT Mobile za 9zł
i Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci komórkowych za 9zł
Nie ma tam pakietu SD za 10zł
 #983014  autor: jarekt
 12 mar 2018, 18:37
@w12, pod względem regulaminu jest tak, że on umożliwia wzięcie BzP tylko raz dla danego numeru:
2. Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu.
Ale regulamin dotyczy Faktu, a nie innych submarek więc należy to interpretować tak (i pracownicy Fakt/P4 też tak to interpretują), że chodzi o numer w Fakcie. Więc BzP nie możesz odebrać 2 razy ale w Fakcie.
Oznacza to jednocześnie, że możesz odebrać 1 BzP w Fakcie, 1 w PnKStart i 1 w RBM7MNP.

Tyle regulamin przy czym nie jest to tak do końca mega czytelne i jednoznaczne ale tak jak pisałem pracownicy/konsultanci też tak to interpretują.

No i teraz system. Programista który taką promocję/usługę wklepywał do systemu mógł to inaczej zrozumieć. Co więcej, ktoś na górze, kto te promocje przygotowywał i zatwierdzał może chciał aby chodziło o maksymalnie 1 BzP w całym P4.

Więc może być tak, że dzisiaj BzP dostaniesz 3 razy na tym samym numerze (oczywiście nie jednego dnia) w 3 submarkach, ale jutro już tylko 1 raz, bo zmodyfikują system aby pasował do interpretacji dosłownej z regulaminu:
2. Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu.
W końcu jest jasno napisane, że "tylko raz dla danego numeru".

W razie gdy BzP nie dostaniesz pierwszy raz w danej submarce, zawsze możesz reklamować i podnosić różne argumenty :)

W ogóle, z BzP w Fakcie to były i są ciekawe numery ;)
 #983086  autor: pavesi
 13 mar 2018, 06:34
Ja już w Play na te same numery włączałem bonusa chyba z cztery razy przenosząc numer na tydzień np do orange i wracając, a dzisiaj w sumie pierwszy raz dokonam aktywacji bonusów w fakt ...
 #983096  autor: jarekt
 13 mar 2018, 09:28
@pavesi, nie chciałem tego pisać wcześniej ale skoro już napisałeś, to można napisać, że "informatyk" programujący promocję MNP w systemie potraktował ten punkt
2. Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu.
na pół-dosłownie i na pół-megadosłownie.

To znaczy zrobił tak, że system sprawdza czy po przeniesieniu do P4 (Play/RBM/Fakt) - po ostatnim przeniesieniu - użytkownik nie próbuje czasem drugi raz uruchomić/odebrać BzP.
Jeśli tak, no to mu na to nie pozwala (stan faktyczny). Dokładnie w taki sposób jak nie pozwala się uruchomić pakietu 10za5 drugi raz w ciągu miesiąca od jego uruchomienia.
I tak samo BzP - uruchomiłeś bonus, to drugi raz nie możesz.

Sprawdzana jest data MNP, sprawdzane jest czy odebrano BzP po tej dacie i jeśli tak, to drugi raz BzP nie dostaniesz.

Ale jak ten sam numer przeniesiesz z Play do np. Orange i potem ponownie do Play (do Play na Kartę Start), no to według tak zaprogramowanego systemu, znowu dostaniesz BzP, bo odbierasz 1. raz BzP po przeniesieniu do Play (czy RBM/Fakt) :).

Więc informatyk zaprogramował tę promocje w najlepszy możliwy sposób dla użytkowników-pszczółek, skaczących z kwiatka na kwiatek, czasami na ten sam kwiatek, i znowu na ten sam, i znowu na ten sam... :D.
 #983115  autor: muszka88
 13 mar 2018, 10:37
pavesi pisze:Ja już w Play na te same numery włączałem bonusa chyba z cztery razy przenosząc numer na tydzień np do orange i wracając, a dzisiaj w sumie pierwszy raz dokonam aktywacji bonusów w fakt ...
Teraz przenosisz numer z Play do Fakt? Jak mozesz to daj znac czy udalo sie aktywowac ten bonus.
 #983342  autor: jamto02
 14 mar 2018, 10:12
Zrobiłem to co co pytałem i chyba nieco poległem. Skorzystałem z tej porady
zawsze jeśli przechodzisz od innego operatora do Play lądujesz w taryfie Play na Kartę start.
Po aktywacji karty w telefonie z tej właśnie taryfy przechodzisz do Fakt Mobile kodem *163*12#
Sprawdzasz kodem *111*49*1# w jakiej jesteś taryfie.
Jak już będziesz w taryfie fakt Mobile to logujesz się do play24 i uruchamiasz bonus.

Wszystko poszło gładko ale na play 24 widniał wciąż Play. Po jakimś czasie wszystko zmieniło się na czerwono i pokazał się znaczek firmowy FAKT Uznałem że to już ten właściwy moment do włączenia bonusu, ale przy zakładce bonus za przeniesienie nr pojawiał się komunikat o 200 zł zamiast 500. Pomyślałem że jednak się nie uda włączyłem i owe 200 zł pojawiło się no koncie (nie widać tego na play 24 widać pod *101#)
Po kilku godzinach odpaliłem znów Play 24 i pojawił się bonus 500 zł. Niby go uruchomiłem ale pokazało mi że można aktywować tylko raz, zatem niestety przepadło.
Wniosek: Można próbować bo i tak 200 zł wpadnie w Play lub w FaktM warto jednak poczekać nieco dłużej aż pojawi się komunikat że bonus jest 500 zł....
 #983632  autor: lee
 15 mar 2018, 12:40
Konsultanci mają odgórnie narzucony czas po jakim mogą aktywować voucher. Usiłują rękami i nogami wykasować te zachomikowane minuty. Jeżeli wysłaliście smsa o 9 to musicie czekać do 14 bo nikt Wam pakietu nie uatywni na infolinii.
Na mój gust celowe działanie że przychodzi sms zwrotny błąd techniczny.
Błąd techniczny to oni mają od dawna a jak interes się nie opłaca to nie bawem zwiną ten bizesik...
  • Strona 235 z 405
  • 1
  • 233
  • 234
  • 235
  • 236
  • 237
  • 405
  • 1
  • 233
  • 234
  • 235
  • 236
  • 237
  • 405