DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 193 z 405
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 405
 #911666  autor: kowal2200
 17 lut 2017, 22:24
matisi pisze:@kemor44
W regulaminie jest 60 dni: http://www.faktmobile.pl/download/regul ... 2.2017.pdf
Jak ktoś się zdecyduje na Fakt to trzeba zwracać uwagę na to żeby nie zostać wydymanym przez Play. Jak już wiecie Play kasuje po 30 dniach pakiet 100 zł i 10 GB mimo, że w regulaminie przejścia do Fakt można wykorzystać 200 zł i 20 GB przez 60 dni i właśnie mnie po 30 dniach zabrali połowę z tego. Pomogła szybko rozpatrzona reklamacja i powołanie się na regulamin.
 #911667  autor: kemor44
 17 lut 2017, 22:26
@zwariowany.kurczak Freemium w Virgin Mobile jeszcze bardziej się" spina kosztowo"tylko tam działanie tej sieci jest lekko pisząc nieciekawe,dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem,blokują numery za "sztuczny ruch"wystarczy poczytać komentarze na Facebooku(dziwię się,że jeszcze nie wyłączyli). Mi wystarczy 300 minut do wszystkich 50 SMS i 50MMS 1GB internetu.Ale czegoś takiego nie ma.No-limity mi nie potrzebne, nie mam ochoty płacić w Play 25 zł za Unlimited, zdaję sobie sprawę,że to niewielka cena,ale ja tego nie wykorzystam.Brakuje pakietów za 10-15zł i żeby to działało ,a nie siedzieć ciągle na infolinii.
@kowal2200 Wiem,że Play wywija takie numery mi też zabrali,ale po zgłoszeniu przywrócili.
 #911672  autor: kowal2200
 17 lut 2017, 23:01
kemor44 pisze: Mi wystarczy 300 minut do wszystkich 50 SMS i 50MMS 1GB internetu.Ale czegoś takiego nie ma.No-limity mi nie potrzebne, nie mam ochoty płacić w Play 25 zł za Unlimited, zdaję sobie sprawę,że to niewielka cena,ale ja tego nie wykorzystam.Brakuje pakietów za 10-15zł i żeby to działało ,a nie siedzieć ciągle na infolinii.
.
Coś dla Ciebie: https://lajtmobile.pl/oferta/promocja-strzal-w-10/10
 #911705  autor: blacQ1
 18 lut 2017, 09:56
Ja napiszę tak ,jak kupuję gazetę fakt co dziennie nie zależnie czy wychodzi kod czy na smsy ,minty ,czy może na neta ! a to że dany użytkownik poda wcześniej kod na forum na dany pakiet to tylko się cieszyć ,natomiast tak ,jak napisał -> bolek2004 mają czasami błąd w druku no i jedna literka robi różnicę ,no przecież nie będę kupował 2-dwóch gazet ,aby sprawdzić czy jest taki sam kod czy nie ! :roll: POZDRAWIAM!
 #911755  autor: Gregrin
 18 lut 2017, 15:33
Saaaam pisze:że można tak żulić pakiety.
??
Rebeliant pisze:Już zamiast rekompensat pakietowych mamy złotówki na konto promocyjne,
Ja nigdy nie dostałem żadnej rekompensaty gdy nie wszedł mi kod z faktu. Czyja to wina ?? A możne za mało "żulilem" albo jednak nie wiem co to znaczy.
 #911762  autor: Rebeliant
 18 lut 2017, 16:53
Gregrin pisze:Ja nigdy nie dostałem żadnej rekompensaty gdy nie wszedł mi kod z faktu. Czyja to wina ?? A możne za mało "żulilem" albo jednak nie wiem co to znaczy.
Nie będziemy się rozwodzić kto jest winien, a kto czysty. Wszystko jest dobre ale z umiarem, a co dobre trwa tylko do czasu. Nie miałem konkretnie Ciebie na myśli, ale były tu takie ancymony, co namawiali innych do żądania rekompensat za stracone minuty na połączenie z BOK itp. Trzeba mieć w tym wszystkim jakiś umiar, a jak samemu się już żuli to przynajmniej się tym nie chwalić i nie namawiać do tego innych. Jak przegniemy pałę to skończy się zaraz sumowanie itd.
 #911766  autor: Gregrin
 18 lut 2017, 17:18
Rebeliant pisze:Wszystko jest dobre ale z umiarem
No dobrze tylko ktoś chyba podejmuje się oceniać ile to jest umiar na podstawie tego ze napisałem ze tak można. Czuje się trochę jak bym informując o sposobie był posądzany o "nadużycia" a w życiu z tego nie skorzystałem i od jakiegoś czasu nawet w fakcie nie jestem.
kemor44 pisze:Dla mnie to jest kompletny bajzel.Pakiety ukryte,na stronie co innego,w regulaminie co innego.Nowy użytkownik gdzie ma szukać informacji?
Nie chcą się z tym pakietem wychylać bo na innych zarabiają lepiej ale wprowadzili go dla bardzo zorientowanych osób żeby konkurować z innymi niszowymi operatorami i ofertami do których tez zwykły śmiertelnik nie dociera ;).
Ostatnio bylem w cyfrowym Polsacie (w 2 salonach ze względu na brak dekoderów) i w żadnym nie wiedzieli o ofercie "ostatnia szansa" dla zdających sprzęt (bardzo korzystna bo pakiet jest 10zl taniej niż normalnie i 6m-cy gratis) a w drugim był stażysta i dzwonił do jednego przełożonego i kierowniczki i dopiero telefon do kierowniczki innego salonu (notabene do tej samej do której dzwoniono z pierwszego salonu) pomógł (żeby znaleźć ofertę w systemie). Niby to są salony plusa ale czemu nie znają oferty która pewnie powinni pewnie zawsze proponowana skoro ktoś już praktycznie im uciekł ? Bo koncentrują się na smartdomie i klient który ma tylko telewizje jest z ich punktu widzenia mało ważny. Tak jak klienci faktmobile dla playa i faktu.
kemor44 pisze: Mi wystarczy 300 minut do wszystkich 50 SMS i 50MMS 1GB internetu.Ale czegoś takiego nie ma.No-limity mi nie potrzebne,
kemor44 pisze: zdaję sobie sprawę,że to niewielka cena,ale ja tego nie wykorzystam
kemor44 pisze:Brakuje pakietów za 10-15zł i żeby to działało
Myślisz ze dla operatora za 10 czy 15zl jest opłacalne dawać ilości które pokrywają się ze średnim zużyciem i dla większości w zupełności wystarcza ?? Nie rozumiem argumentu ze nolimit jest niepotrzebny. To jest jedzenie żeby się marnowało ?? Skoro skompletowanie (z małych pakietów) wychodzi drożej to wybiera się nolimit. Jeśli ktoś zużywa naprawdę mało to ma możliwość skorzystania z małych pakietów. To brzmi jak przekonywanie samego siebie ze jest drogo bo dają tak dużo a mi przecież potrzebne troszkę (w porównaniu z nolimitem). Nie. Te 25zl to jest cena za pakiet który starcza przeciętnemu użytkownikowi i nie bawią się już w podziały na tych którzy potrzebują więcej (np. 500 czy 1000 min) dając właśnie nolimit. Dla tych którzy korzystają mniej tez coś jest ale nie ny tyle dużo albo tak opłacalne żeby zastępować główna ofertę i zmniejszać sobie zyski.
 #911779  autor: kemor44
 18 lut 2017, 18:28
Może pomogę Ci zrozumieć @Gregrin,czynnik ekonomiczny ,na tej samej zasadzie co przedłużanie bonusów kodami z nakrętek czy przez Facebooka.Skoro na jednym numerze mam stan darmowy
w Play,a do Play głównie dzwonie,to po kiego grzyba mi no-limit jak przeważnie zmieszczę
się w 10zł w porywach 15zł bez wykupowania pakietów.Ale masz rację operator też się kieruje czynnikiem ekonomicznym.Ja się tą oszczędnością 10 zł na mies. będę cieszył,być może Tobie ta dycha zwisa no, ale kto bogatemu zabroni.
 #911797  autor: Gregrin
 18 lut 2017, 20:03
kemor44 pisze:w Play,a do Play głównie dzwonie,to po kiego grzyba mi no-limit jak przeważnie zmieszczę się w 10zł w porywach 15zł bez wykupowania pakietów
LOL. Czyli korzystasz z nolimitu w sieci (stan darmowy) i jednocześnie mówisz ze nolimit jest niepotrzebny ;)
kemor44 pisze:Ja się tą oszczędnością 10 zł na mies. będę cieszył,być może Tobie ta dycha zwisa no, ale kto bogatemu zabroni.
No i prawidłowo tylko nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz ze nie szanuje pieniędzy ?? Ja po prostu patrze obiektywnie na oferty operatorów i jest ogromny wybór i serio ciężko oczekiwać ze wprowadza duże tanie pakiety które kanibalizowalyby główne oferty.
 #911806  autor: kemor44
 18 lut 2017, 21:00
Sprecyzuję, no-limit nie potrzebny za 25zł za 19,95zł też nie,(na tym numerze),bo na innym będzie kupiony w Fakcie.Gdyby no limit kosztował 15 zł(Lajt odpada) to byłby kupiony.Tak korzystam z no-limitu w Play,ale cena jego wynosi całe 0zł na mies. i tutaj jak najbardziej potrzebny.Gdyby go nie było, to na tym numerze byłby kupiony no-limit za 25 zł.
 #911811  autor: odkrywca1
 18 lut 2017, 21:56
@kemor44
TO DOPRECYZOWAŁEŚ
Jeżeli dobrze rozumiem to na numerze pierwszym masz stan darmowy play i do play dzwonisz za darmo i dala tego odpada Lajt.

Jeżeli chcesz się pobawić to w fakcie masz pakiet 500min/500sms/500mb za 29 zł - jeżeli będziesz wklepywał kody to możesz rozłożyć to na 2 miesiące ( miesiąc 250min + 40 min za kody + odpowiednio +40 sms + 200mb) co da 14,5 zł na miesiąc
jednak jest niebezpieczeństwo że jak kod nie wejdzie to przepadną minuty w miesiącu drugim

może to ci przypasuje
 #911839  autor: Rebeliant
 19 lut 2017, 11:24
Przyznam, że ja nie bardzo rozumiem co Kemor potrzebuje. Skoro masz stan darmowy na pierwszym numerze, to może na drugim potrzebujesz określonej ilości minut? Wtedy drugi numer FM z pakietem za 9zł (100 minut) + ewentualne kody z gazet. Można to uzyskać na dwóch numerach za ok. 12,30zł miesięcznie (goła Formuła Play na kartę + Fakt Mobile).
 #911861  autor: bobiwr
 19 lut 2017, 14:04
Rebeliant pisze:A to sumowanie w RBM działa jeszcze? Coś mi się obiło o uszy, że zabierali się za to.
A gdzie te uszy przykładałeś? :mrgreen:
Bo u mnie na kilku numerach w styczniu poszło normalnie...
 #912197  autor: rudymax
 21 lut 2017, 13:14
Opiekuję się kilkoma numerami Fakt, z czego 3 podpięte są do tego samego konta na Play24. Wczoraj na wszystkie te 3 numery przyszedł sms z numeru 7311, oczywiście próba wyłudzenia pieniędzy. Zablokowałem dzisiaj na wszystkich tych numerach odbieranie smsów premium, ale zastanawia mnie jak te numery wyciekły do tych oszustów. Z numerów były wysyłane wyłącznie smsy z kodami, żadne inne. Przypadek, że wszystkie były na tym samym koncie Play24 ?
 #912203  autor: xander21
 21 lut 2017, 13:42
Do mnie też wczoraj przyszedł ten sms. Nieźle się wkurzyłem. Numer czysty od długich miesięcy. Zgody marketingowe wyłączone, aż tu nagle taki sms reklamowy. :( Nikomu nie daje mojego numeru, nie rejestruje go nigdzie, zero konkursów itp. wtf?
  • Strona 193 z 405
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 405
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 405