DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 225 z 403
  • 1
  • 223
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 403
 #971891  autor: adacomp
 14 sty 2018, 12:47
Tylko problemem jest przejście do Fakt.
Znajdź salon gdzie będą karty Fakt MNP.
Mieszkam w 0.5 mln mieście i takiej jeszcze nie widziałem.
Innej opcji niż salon Play nie ma.
O ile kartę RBM MNP znalezienie jest trudne to Fakt chyba niemożliwe ;)
 #971925  autor: adacomp
 14 sty 2018, 14:45
24bis24 pisze:
adacomp pisze:Innej opcji niż salon Play nie ma.
Skoro nie ma to przenieś numer do Play potem do Fakt i teraz najważniejsze pomyśl.
Miałem na myśli BzP w Fakt.

Jak chciałbym mieć Fakt tak po prostu to kupiłbym starter za 5zł lub przeszedł kodem z Play/RBM.
 #971934  autor: adacomp
 14 sty 2018, 15:13
24bis24 pisze:
adacomp pisze:Miałem na myśli BzP w Fakt.
ale ja cały czas o tym pisze :D
"Bonusu, o którym mowa w pkt III.1 nie mogą skorzystać Użytkownicy Play lub Red Bull Mobile,którzy zmienią ofertę na Fakt Mobile"

Tyle z Regulaminu BzP Fakt

I co mądralo ?

Bajeruj i rób idiotę z kogoś innego a nie mnie !
 #971968  autor: KociXD
 14 sty 2018, 18:19
Widzę że też macie problem z przeniesieniem numeru na Fakta, ja osobiście dzwoniłem do kilku salonów Play w Częstochowie to w niektórych nawet nie wiedzieli ze jest taka siec to jest poziom konsultantów w cze-wie ale wszyscy mnie kierowali do Galerii Jurajskiej bo tam maja główną siedzibę. Zachodzę a tam konsultanci stwierdzili ze oni nie mogą przenieś numeru do Faktu bo nawet tego nie maja w oprogramowaniu i mi babka pokazuje ze tak jest. To ja jej kazałem wejść na stronę Faktu aby sobie przeczytała gdzie ten numer można przenieść to zaczęła gdzieś dzwonić tam jej powiedzieli że chyba nie przenoszą, później sie z nia trochę powk..wiałem i dalej dzwoni tam jej powiedzieli że jednak przenoszą ale stwierdziła ze nie maja kart z Faktu ale zadzwoniła do stoiska RDB i sie okazało ze maja karty i tam bez najmniejszego problemu przenieśli mi numer oraz mojemu bratu:) Więc jak ktoś z Częstochowy lub okolic to jedynie można to zrobić w Galerii Jurajskiej w Empiku bo tam ma stanowisko Red Bull Mobile :) PS. poziom wiedzy konsultantów z play jest porażający, totalny debilizm.
 #971972  autor: KociXD
 14 sty 2018, 18:33
24bis24 pisze:
KociXD pisze: Galerii Jurajskiej w Empiku bo tam ma stanowisko Red Bull Mobile
co oznacza ``stanowisko Red Bull Mobile`` ?
nie łap za słówka :] Punkt obsługi klienta teraz zrozumiałeś czy z dużych liter napisać ?
  • Strona 225 z 403
  • 1
  • 223
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 403
  • 1
  • 223
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 403