DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 409
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 409
 #805417  autor: dominik920
 08 cze 2015, 22:37
Oferta z pakietami trochę przypomina kiedyś ciekawą ofertę Orange Pop również opartą o pakiety :) do tego fajnie że fakt będzie także drukował 3 razy w tygodniu kody na minuty ,smsy czy też internet ,oferta dobra dla każdego coś dobrego zależy co ktoś lubi :)
 #805460  autor: Golarz Filip
 09 cze 2015, 11:06
W kwestii prefiksów

Obrazek
 #805465  autor: limaK
 09 cze 2015, 12:07
Czy Wam też strona FM przekierowuje na... Onet? :D

Nieciekawie, że znów trzeba będzie manewrować by przenieść numer z Play... Jakie jest zdanie UKE wobec takich ograniczeń? Przecież to jest niczym nieuzasadnione z punktu widzenia użytkownika.
 #805469  autor: KR2615
 09 cze 2015, 12:42
Tak, od samego początku kierowała na serwery grupy Onet tylko że najpierw pokazywała stronę z komunikatem "Nie znaleziono artykułu"

Udało się komuś dorwać jakiś ciekawy numer?
 #805481  autor: Przemix
 09 cze 2015, 14:01
Odbiera miła pani na infolinii, ale na tym że jest miła się kończą jej predyspozycje, kazała dzwonić w czwartek na pytania o taktowanie minuty i sposób zamówienia startera
 #805505  autor: Blank
 09 cze 2015, 16:45
Jeśli okaże się, że w Fakcie brakuje naliczania sekundowego, albo rozliczania minut do stacjonarnych w pakiecie za 9 zł, to rozważę pozostanie w Kluczu, albo przejście do Faktu/Orange/RBM. Będzie się trzeba zastanowić wtedy. Ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że chociaż w tej kwestii nie odwali im...

Infolinia już działa, ale tak naprawdę nie wiadomo po co... żadnych informacji poza tym, że startują 11-go nie udzielają :) No to czekamy i liczmy, że się Fakt nie przeliczy :D
Ostatnio zmieniony 18 lip 2015, 20:41 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięcie wątków nie na temat

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #805533  autor: xander21
 09 cze 2015, 18:27
Rozmowy do PLAY I FAKT koszt 9zł lol. Stan darmowy w PLAY za free, więc słabo tu :)
 #805550  autor: bazooka
 09 cze 2015, 19:06
divhashmorex pisze:@xander21, ehe, przy RWK jest stan darmowy za darmo?
Zmiana taryfy co 13dni ? :)

Ale to wtedy jest Konto ważne 14 dni, a nie rok :D
/#>X
Ostatnio zmieniony 09 cze 2015, 19:37 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: OT
 #805556  autor: cyanoone
 09 cze 2015, 19:23
Była właśnie reklama w TV. W poniedziałki i czwartki będą darmowe pakiety doładowań.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #805565  autor: Rosolak
 09 cze 2015, 20:05
No i tego się spodziewałem, czyli reklam w TV. Do tego reklama na łamach własnej gazety. Może jeszcze startery w salonach Play(?). Myślę, że dadzą radę powtorzyć sukces Virgin. Ciekawe ilu użytkowników Virgin BK przejdzie do Faktu. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805573  autor: bazooka
 09 cze 2015, 21:16
Do rozmowy o pewności, to jeszcze daleka droga... ja mam Virgin BK w domciu i dopóki nie wyłączą tej taryfy - na nic innego bym nie zmienił, taryfa typowo domowa, bez zobowiązań na ROK i ok13gr/min...choć rzadko z niego korzystam mając jakieś 7gr/min w Kluczu :)
 #805580  autor: cyanoone
 09 cze 2015, 22:02
Fakt z doładowaniami od topup center też ma niecałe 13 gr za minutę :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #805586  autor: Remington
 09 cze 2015, 22:25
divhashmorex pisze:
Remington pisze:
divhashmorex pisze:Co do klucza, moja cierpliwość się skończyła. U nich nawet telefonu zdalnie nie doładujesz (przez BOK).
Nic bez telefonu w ręku nie zrobisz. /quote]
Jeny, a cóż to za bzdury opowiadasz? Doładować można w dowolny sposób jak każdego innego Plusa - banki, internet, sprytne bille, terminale w sklepach, bankomaty itd.
Ty tak serio ?
Kto w dzisiejszych czasach doładowuje konto bez promocji, za wyjątkiem laików oczywiście? Chcąc doladować kodem mogę to zrobić wyłącznie z poziomu tego telefonu, który chce doładować.
Tak, na serio. Nie jestem laikiem i nie bawię się w jakieś promocje skoro za samo doładowanie na fakturę zwraca mi się 1/3. Nie napisałeś precyzyjnie, że chodzi tylko o doładowania kodem, więc napisałeś coś co nie było prawdą - doładowania zdalne są. Doładowań zdalnych kodem nie ma, fakt.

Po raz kolejny swoją wypowiedzią pokazujesz jaki to jesteś lepszy i w ogóle cool, a inni to co najwyżej laicy i niech się schowają. Nie jest to na miejscu zachowanie w przypadku moderatora. Radzę poszukać dowartościowania gdzieś gdzie nie wypowiadasz się z pozycji moderatora.

Wracając do Faktu, to trudno mi się zgodzić z tym, że submarka Playa firmowana jedynie brandem Faktu (tak jak RBM) ma mniejsze szanse od Virgina, który zapewne powstał po to by zostać sprzedanym z zyskiem.
 #805589  autor: iPlus
 09 cze 2015, 22:36
ktoś wie czy jak się będzie przenosiło numer z Play do Fakt to czy będą zerowali konto jeśli jest na nim jakaś kasa ? można tak zwyczajnie przenieść numer z Play do Fakt bez problemów jak z RBM ?
Ostatnio zmieniony 09 cze 2015, 22:42 przez iPlus, łącznie zmieniany 2 razy.
 #805590  autor: Rosolak
 09 cze 2015, 22:41
Może moment wystartowania Faktu będzie tym przełomowym i będzie można przenosić. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805591  autor: iPlus
 09 cze 2015, 22:43
ceny Fakt Mobile ma korzysttne 15 gr jak mało się dzwoni i pakiety no
limit dla dużo dzwoniących, to na +, mało gdzie jest takie korzystne
połączenie, zwykle sieci dają wyższą stawke, żeby wykupować pakiety, a tu bez kombinowania 15 gr + pakiety no limit i rwk,

ktoś wie czy dają jak Virgin lejek netu bez naliczania kosztów jeśli nie wykupi się pakietu netu ?

połączenie z bok płatne czy nie ?


tu link do artykułu
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/wyst ... 33572.html
 #805601  autor: Niezgodna7
 09 cze 2015, 23:53
dużo się reklamują w telewizji.
chyba najwięcej z wszystkich wirtuali.
w dodatku reklama i start w dość znanej gazecie.
to dobra wiadomość - sądzę, że Orange ruszy ten tyłek, a i w Kluczu coś dorzucą
:-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
  • Strona 5 z 409
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 409
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 409