DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 229 z 403
  • 1
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 403
 #975597  autor: Arturro_
 02 lut 2018, 05:48
Zrobilem tj. podal z linku Gregin. Wszystkie po kolei smsy i dopiero po tym aktywowałem pakiet bonusowy. 500zl+60gb wazne do 30.06.2018

Ciezko z ta dostepnoscia kart fakt mobile.
Najlepiej dzwonic po salonach/punktach Play i pytac.
Mi sie w Rzeszowie udalo za trzecim podejsciem.
 #975621  autor: dwaeuro
 02 lut 2018, 11:34
tomik0 pisze:
pawel90 pisze:Orientuje się ktoś któy salon w trójmieście ma karty Fakt i bez problemu przeniesie nr?
Ja bym się chętnie dowiedział gdzie w Krakowie mają takie karty :) jakby ktoś wiedział proszę o info

Na Królewskiej mieli jeszcze na początku stycznia, jak i w Nowej Hucie na Zgody (niestety oddział nieczynny już).

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #975773  autor: Robin560
 03 lut 2018, 11:22
W Bielsku w C.H Gemini mają startery

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #975828  autor: blacQ1
 03 lut 2018, 14:40
Koledzy jeżeli wam pisze błąd techniczny za wysłaniem pierwszego sms-a to wysyłajcie do skutku przez co najmniej godzinę tego samego sms-a aż będzie pisało dla danego nr przekroczono dozwoloną aktywację kodu i dopiero wskoczy aktywacja pakietu 50MB no najprościej jest zadzwonić do konsultanta ale i on nie zawsze uruchomi pakiet POZDRAWIAM!
 #976076  autor: Loko_Poko
 05 lut 2018, 12:33
Witam. Ktoś się orientuje, gdzie w Poznaniu są dostępne zestawy przeniesienie do Fakt Mobile. Chciałbym się przenieść z innej sieci ale nigdzie nie mają lub nie chcą wydać karty sim. Jak zawsze tylko Play abonament. Będę wdzięczny za pomoc.
 #976089  autor: lakiobi
 05 lut 2018, 14:25
W kilku salonach odmówili mi dzisiaj przeniesienie do Fakt mobile.Dlaczego to mam pytac infolini faktu w salonach play robią tylko przenoszenie do rebul mobile.
Dzwonię do faktu i na infolinie to potwierdziła jesli chce pan sie przeniest do faktu od innego
operatora to musi sie pan najpierw przeniesc do play! Promocja bomus 500 zł powiedzieli ze jest juz nieaktualna i obowiazuje taka jak w play jest obecnie.
Takie informacji mi udzielili na infolini Fakt mobile .Czy warto przenosić sie 2 razy , ja nie widzę powodu.? Jesli komus udało sie przenieść teraz do Faktu to prosze o informacje jak to wykonał i czy aktywował bonus na 500zł?
Mamy obecnie początek roku i najsłabsze bonusy szkoda ze nie przeniosłem sie wcześniej.
 #976090  autor: Rebeliant
 05 lut 2018, 14:30
Ja już jakiś czas temu przenosiłem ojca do Play, a potem natychmiastowa zmiana na FM i dostał bonus. Nie pamiętam czy był to bonus za rejestrację czy przeniesienie, ale zadziałało to wtedy w ten sposób i nie musiałem się prosić o karty Faktu jednocześnie nie będą na tym stratny.
 #976091  autor: kowal2200
 05 lut 2018, 14:33
Zadzwoń jeszcze raz, może trafisz na kogoś bardziej kompetentnego. Ja przenosiłem numer tydzień temu, problemem był jedynie deficyt kart bo znalazłem dopiero w trzecim salonie i to ostatnią sztukę.
Promocja jest cały czas na stronie więc musi działać, ściągnij sobie regulamin na wszelki wypadek.
 #976102  autor: Konoko
 05 lut 2018, 16:44
Zauważyłem dziś, że na stronie faktmobile.pl w regulaminach jest nowy cennik, który będzie obowiązywał od 6 marca. Nie sprawdzałem jakie będą zmiany w stosunku do obowiązującego od 1 stycznia br
 #976114  autor: adacomp
 05 lut 2018, 17:15
Konoko pisze:Zauważyłem dziś, że na stronie faktmobile.pl w regulaminach jest nowy cennik, który będzie obowiązywał od 6 marca. Nie sprawdzałem jakie będą zmiany w stosunku do obowiązującego od 1 stycznia br
Chodzi o to że nie ma już w Fakt podobniej jak w całym P4 bezpłatnego roamingu UE i już jedna minuta połączenia odebranego w UE jest płatne nawet jak masz pakiet no-limit.

Dlatego od 1 marca w całym P4 zmieniono cenniki.

Opłaty dodatkowe są opłatami odrębnymi od tych wskazanych w pkt 2.5
powyżej i wynoszą:
a.0,06 zł za minutę połączenia wychodzącego
b.0,03 zł za minutę połączenia odebranego
c.0,01 zł za SMS
d.0,01 zł za MMS
e.0,0123 zł za 1 MB transmisji danych. ( opłata za GB transmisji danych wynosi 12,58 zł)
 #976131  autor: ign123
 05 lut 2018, 18:41
Loko_Poko pisze:Ktoś się orientuje, gdzie w Poznaniu są dostępne zestawy przeniesienie do Fakt Mobile.
Ja na początku stycznia przeniosłem numer w salonie Play w Galerii Pestka. Tylko uwaga: obsługiwał mnie chłopak (były też dwie dziewczyny) i zaczynał już śpiewkę "oj, nie wiem, czy mamy takie karty", ale jedna z dziewczyn powiedziała do niego (takim tonem, że odniosłem wrażenie, że go nie za bardzo lubi) "pewnie, że mamy!" no i wtedy gość je "odnalazł". Więc jak mówią, że nie mają kart to nie musi oznaczać, że faktycznie ich nie mają. Będąc w tym salonie polecam obsługę przez przedstawicielkę płci pięknej :)
 #976153  autor: Marcel82
 05 lut 2018, 20:25
adacomp pisze: Chodzi o to że nie ma już w Fakt podobniej jak w całym P4 bezpłatnego roamingu UE i już jedna minuta połączenia odebranego w UE jest płatne nawet jak masz pakiet no-limit.

Dlatego od 1 marca w całym P4 zmieniono cenniki.

Opłaty dodatkowe są opłatami odrębnymi od tych wskazanych w pkt 2.5
powyżej i wynoszą:
a.0,06 zł za minutę połączenia wychodzącego
b.0,03 zł za minutę połączenia odebranego
c.0,01 zł za SMS
d.0,01 zł za MMS
e.0,0123 zł za 1 MB transmisji danych. ( opłata za GB transmisji danych wynosi 12,58 zł)
Ja to rozumiem inaczej:
2.4 Operator może doliczyć opłaty dodatkowe, o których mowa w punkcie 5 w przypadku niewłaściwego lub niestandardowego korzystania z usług, tj.:
a. gdy w okresie co najmniej 4 miesięcy dana Karta SIM/USIM była zalogowana do sieci partnerów roamingowych w Unii Europejskiej przez ponad połowę tego okresu i użycie usług w roamingu międzynarodowym na terytorium Unii Europejskiej było większe niż na terytorium Polski, przy czym przed naliczeniem opłat dodatkowych Operator poinformuje o tym fakcie Użytkownika za pośrednictwem wiadomości SMS, telefonicznie lub w inny dopuszczalny sposób, dając dwutygodniowy termin na zmianę schematu korzystania;
Czyli wiadomo o co chodzi.
W Play nie ma tego FUPa całego? Chyba jest
 #976157  autor: matisi
 05 lut 2018, 20:37
@Marcel82
Dopłaty, o których pisał adacomp, dotyczą punktów 2.9-2.11 cennika:
2.9 W przypadku, w którym Operator nie będzie w stanie odzyskać kosztów świadczenia usług w roamingu w Strefie Euro, po uzyskaniu akceptacji Prezesa UKE, mogą zostać doliczane dodatkowe opłaty do cen usług w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro.
2.10 W związku z pkt 2.9 powyżej Operator może doliczyć dodatkowe opłaty do cen usług w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro (w tym do usług o których mowa w pkt 1. powyżej) od początku korzystania z tych usług, niezależnie od pkt 2.5 polityki uczciwego korzystania.
2.11 Opłaty dodatkowe są opłatami odrębnymi od tych wskazanych w pkt 2.5 powyżej i wynoszą:
a. 0,06 zł za minutę połączenia wychodzącego
b. 0,03 zł za minutę połączenia odebranego
c. 0,01 zł za SMS
d. 0,01 zł za MMS
e. 0,0123 zł za 1 MB transmisji danych. ( opłata za GB transmisji danych wynosi 12,58 zł)
 #976163  autor: Marcel82
 05 lut 2018, 21:05
Racja, sorry za zamieszanie.
Co nie zmienia faktu, że są to śmieszne stawki ;-)
Ja często bywam w strefie 1, więc nie macie co narzekać :) Tam bez karty lokalnej się nie obędzie (7 zł za lokalne połączenie, 5 zł do PL, 1 zł za odebranie i...
19 tys. zł za 1 GB :D :lol: dobrze, że nie mam smartfona
  • Strona 229 z 403
  • 1
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 403
  • 1
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 231
  • 403