DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 190 z 405
  • 1
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 405
 #909199  autor: garfield-
 03 lut 2017, 23:32
hehe, bez zaglądania tam, od razu stawiam tezę, że coś jeszcze pewnie sknocili :P

ADD: zajrzałem ,żeby popatrzeć dla hecy w regulamin i skopali już sam link , bo brakuje "kropki" przed rozszerzenie pdf ;)

z ciekawostek to:
Korzystanie z transmisji danych w ramach usługi odbywa się z szacunkową maksymalną prędkością wynoszącą 70 Mb/s dla pobieranych danych oraz 1 Mb/s dla wysyłanych danych.
 #909609  autor: odkrywca1
 06 lut 2017, 12:59
Gregrin pisze:O co chodzi z tym: "stanowiącą pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne (z wyłączeniem P4)" w regulaminie ze strony http://www.faktmobile.pl/download/regul ... 1.2017.pdf ??
Dostałem odpowiedz co to znaczy z wyłączeniem P4
Fakt odpisał, że w ramach pakiet nolimit za 19,95 nie ma połączeń na numery stacjonarne, te które są w PLAYu(P4) wszystkie inne numery stacjonarne no limit.

dodatkowo pakiety sms i internet sumują się przy pakiecie cyklicznym.

( to mnie zastanawia bo pakiet musiał by się odpalać na zakładkę a ostatnio system play ma obsunięcia godzinowe co do aktywacji pakietów i czy jak się nie zsumuje to czy można reklamować ?)

nie dostałem niestety info czy sumują się z kodami z fakta ?? trzeba to przetestować
( ja będę miał kolejny numer w fakcie z tym pakietem dopiero w marcu więc może ktoś szybciej to sprawdzi)

opłata za połączenia na stacjonarne do P4 to minuty z kodów fakt => saldo konta głównego stawka 15gr/min

Nie wiem ile jest numerów stacjonarnych w play ale to bardzie zawracanie głowy niż trzepanie kasy użytkowaniach fakta ( w ogóle tego nie rozumiem przecież to w obrębie tej samej sieci !?!?)

PS czy Play chwali się ile ma tych stacjonarnych telefonów w jakiś zestawieniach ?
 #909614  autor: Gregrin
 06 lut 2017, 13:23
odkrywca1 pisze:dodatkowo pakiety sms i internet sumują się przy pakiecie cyklicznym.
Świetne info :D
odkrywca1 pisze:nie dostałem niestety info czy sumują się z kodami z fakta ?? trzeba to przetestować
Pewnie tak (99%) skoro są to zwykle sumujące się pakiety jak te 100/100/100.
Nolimit rozmów pewnie nie przedłuża się żadnymi mniejszymi pakietami.

Ktos już kupił ten pakiet ?? Co się wyświetla pod *106# ??
odkrywca1 pisze:w ogóle tego nie rozumiem przecież to w obrębie tej samej sieci !?!?
Strasznie dziwne. Gdyby konkurencja tak zrobiła to można by szukać jakiejś logiki ale p4 samo sobie ??
 #909664  autor: Konoko
 06 lut 2017, 15:47
Gregrin pisze:...Strasznie dziwne. Gdyby konkurencja tak zrobiła to można by szukać jakiejś logiki ale p4 samo sobie ??

Podobnie jest w Orange; środki na koncie promocyjnym na koncie prepaid nie mogą być wykorzystane na połączenia na numery stacjonarne w Orange.( kilka lat temu można było)
 #909779  autor: blacQ1
 06 lut 2017, 20:23
Fajna ,informacja ,że kody z smsów ,neta się sumują ,ale z tego co mi wiadomo to za kwotę 19,95 minuty się chyba nie sumują ponieważ raz mi mówił konsultant !dzwoniłem pytałem się no i mówił mi konsultant !POZDRAWIAM!
 #909803  autor: Gregrin
 06 lut 2017, 22:11
Konoko pisze:środki na koncie promocyjnym na koncie prepaid nie mogą być wykorzystane na połączenia na numery stacjonarne
Tak, to nie fajnie zrobili ale wykluczenie z pakietu stacjonarnych swoich numerów ?? Wyobrażacie sobie w orange pakiet nolimitu na komórki z wyłączeniem numerów w orange ;)
 #909813  autor: garfield-
 06 lut 2017, 22:51
ooo, a mnie się pojawiła opcja uruchomienia bonusa "za przeniesienie" na jednym nr w fakcie, który był przeniesiony z 1,5 roku temu ...
nadmienię, że bonus - 60pln wtedy wykorzystany został ...
 #909866  autor: Marcel82
 07 lut 2017, 11:21
Polecam pakiet nolimit SMS (nie pamiętam już ceny) i wtedy on się przedłuża, obecnie mam 2684887 ;)
A o minutach kiedyś ludzie pisali, że im się nie sumowało, ja nie próbowałem osobiście.
Ale to by było za piękne, po co komu bonusy za rejestrację wtedy :-D
 #909881  autor: Gregrin
 07 lut 2017, 12:41
Pawelek0787 pisze:jakie są szanse, żeby nolimit rozmów z pakietu za 19.95 sumował się z kodami z gazety? :)
Myślę ze specjalnie wprowadzili pakiet nolimitu rozmów za 19zl który odstawał od reszty pakietów i z niczym się nie sumował/przedłużał żeby przetestować czy wszystko działa bez problemów. Po kilku miesiącach testów doczepili do niego resztę (normalnych) pakietów żeby trochę uaktualnić swoja game pakietów 3w1 czymś atrakcyjnym/aktualnym (tanim 3w1 z nolimitem rozmów).
 #910025  autor: sa
 08 lut 2017, 04:57
Pawelek0787 pisze:jakie są szanse, żeby nolimit rozmów z pakietu za 19.95 sumował się z kodami z gazety? :)
Żadnych ,stan minut sprawdza się kodem *108# ,neta *107# a smsów kodem *109# ,może ten pakiet co najwyżej połączyć się może ze zwykłym pakietem no limt za 19zł,bo tam też jest sprawdzanie stanu minut kodem *108#.
odkrywca1 pisze:
Gregrin pisze:O co chodzi z tym: "stanowiącą pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne (z wyłączeniem P4)" w regulaminie ze strony http://www.faktmobile.pl/download/regul ... 1.2017.pdf ??
Dostałem odpowiedz co to znaczy z wyłączeniem P4
Fakt odpisał, że w ramach pakiet nolimit za 19,95 nie ma połączeń na numery stacjonarne, te które są w PLAYu(P4) wszystkie inne numery stacjonarne no limit.
Nie wiem ile jest numerów stacjonarnych w play ale to bardzie zawracanie głowy niż trzepanie kasy użytkowaniach fakta ( w ogóle tego nie rozumiem przecież to w obrębie tej samej sieci !?!?)

PS czy Play chwali się ile ma tych stacjonarnych telefonów w jakiś zestawieniach ?
Wiecie co ?Fakt zmienił ten zapis w regulaminie aktualnie pisze tylko to:

"a)Usługę przyznawaną jednorazowo, ważną 31 dni od daty aktywacji i stanowiącą pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej (nie dotyczy połączeń międzynarodowych i w roamingu międzynarodowym oraz na numery o podwyższonej opłacie, specjalne i audiotekstowe), 100 SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz 1 GB na transmisje danych, na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej, przy wykorzystaniu ustawień APN Internet. Niniejszy pakiet, dalej zwany jest ,,pakietem Jednorazowym”;
b) Usługę przyznawaną na 30 dni od daty aktywacji i odnawialną każdego miesiąca na zasadach określonych w pkt II ust.4 i stanowiącą pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej (nie dotyczy połączeń międzynarodowych i w roamingu międzynarodowym oraz na numery o podwyższonej opłacie, specjalne i audiotekstowe), 100 SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz 1 GB na transmisje danych, na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej, przy wykorzystaniu ustawień APN Internet. Niniejszy pakiet dalej jest zwany ,,pakietem Cyklicznym”;"


Czyli zapis o wykluczenie stacjonarnych z P4 zniknął .Ciekawe ile jeszcze razy zmodyfikują ten regulamin?Wychodzi jednak na to że dzwonienie do bok jest opłacalne bo ktoś tam decydujący obejrzał ten regulamin i wprowadził modyfikacje w treści bo widać uznano że wykluczanie stacjonarnych z P4 jest trochę bezsensu.A przy okazji wprowadzono tabelke z podanymi dokładnymi danymi o ilości minut przypadających na ten "no limit",oraz kodami sprawdzającymi stan pakietów no i poprawiono tez zapis o prędkości neta

"11. Korzystanie z transmisji danych w ramach usługi odbywa się z maksymalną prędkością wynoszącą do 70 Mb/s dla pobieranych danych oraz do 20 Mb/s dla wysyłanych danych. Rzeczywista prędkość przesyłania danych zależy od szeregu czynników takich jak m.in. obciążenie stacji bazowej, rodzaj technologii wspieranej przez telekomunikacyjne urządzenie końcowe, z którego korzysta Użytkownik, siła odbieranego sygnału, ukształtowanie terenu oraz warunki atmosferyczne."

I ciekawostka w regulaminie jest też ten zapis

"3. W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej nie można aktywować jednocześnie więcej niż 10 pakietów".

Ciekawe co "poeta" miał na myśli pisząc o aktywacji do 10 pakietów no limit? :shock:
 #910034  autor: blacQ1
 08 lut 2017, 08:03
W takim wypadku ,aby zsumowały się minuty,oraz smsy no i net z gazety fakt polecam wykupienie co drugi mc pakiet za 9 zł ,ja akurat kupuję pakiet ,tak raz na dwa mc ,a napisze ,iż posiadam na utrzymaniu dwa nr tel no i smsy ,min ,no i net się zsumują ! POZDRAWIAM!
 #910161  autor: Gregrin
 08 lut 2017, 19:28
blacQ1 pisze:W takim wypadku ,aby zsumowały się minuty,
Minuty nie sumują się z nolimitami rozmów w fakcie.
sa pisze: Wiecie co ?Fakt zmienił ten zapis w regulaminie
Rzeczywiście. Śmieszni są ;) Dużo teraz tego teraz wpisali ;)
"na telefony stacjonarne realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej (nie dotyczy połączeń międzynarodowych i w roamingu międzynarodowym oraz na numery o podwyższonej opłacie, specjalne i audiotekstowe)"
 #910210  autor: Rebeliant
 09 lut 2017, 06:21
Jeżeli działa to tak jak myślę, to oferta FM jest bardzo elastyczna. Skoro nie wyklucza się z kodami z gazety i innymi pakietami, a w pierwszej kolejności schodzi z no-limitu to pozwala nam to nadal "kolekcjonować" minuty/godziny, a w razie potrzeby skorzystać z no-limitu. Tylko czy tak faktycznie jest?
 #910240  autor: odkrywca1
 09 lut 2017, 11:22
Rebeliant pisze:Jeżeli działa to tak jak myślę, to oferta FM jest bardzo elastyczna. Skoro nie wyklucza się z kodami z gazety i innymi pakietami, a w pierwszej kolejności schodzi z no-limitu to pozwala nam to nadal "kolekcjonować" minuty/godziny, a w razie potrzeby skorzystać z no-limitu. Tylko czy tak faktycznie jest?
Nie tak to nie działa
hierarchia pobierania minut w fakt

konto promocyjne kody fakt
konto promocyjne złotówkowe ( tu są złotówki za przeniesienie numeru do fakta oraz bonus za rejestrację i czasami konsultanci wrzucają tu rekompensatę złotówkową za problemy z kodami)
konto promocyjne minutowe tu są minuty z pakietów za 19 i 19,95
główne saldo złotówkowe tu są złotówki za doładowania

* w moim zestawieniu brakuje salda z minutami za pakiety np 3x100 za 9 zł -> prawdopodobnie jest ono ponad kontem za pakiety za 19 zł jednak nie testowałem tego i uzupełnię jak to będę miał dograne (dodatkowo sumuje się ono z kodami fakta)

Na pewno pierwsze 2 pakiety tak schodzą jak w zestawieniu
 #910241  autor: garfield-
 09 lut 2017, 11:28
już odpadłem trochę od faktu, ale pakiety za 9/19/29 zawsze sumowały się z kodami.

a Rebeliantowi, chodzi o to czy pierwsze idą kody czy pakiet 19/19,95 ?
 #910294  autor: odkrywca1
 09 lut 2017, 14:29
Gregrin pisze:
odkrywca1 pisze:konto promocyjne kody fakt
Czyli konto minutowe ? Czy jest jakaś różnica miedzy minutami z kodów a z pakietów 3x100 ?
1. Tak jest to konto min ale również sms i net
2. kody się sumują z pakietami 9/19/29 ( różnica jest tylko teoretyczna )
już odpadłem trochę od faktu, ale pakiety za 9/19/29 zawsze sumowały się z kodami.

a Rebeliantowi, chodzi o to czy pierwsze idą kody czy pakiet 19/19,95 ?
pierwsze będą szły kody z gazety fakta

pakiet za 19,95 jeszcze nie jest przetestowany czy łączą się sms i net do ogólnej puli tak jak kody za 9/19/29 ale minuty będą szły pierwsze z kodów fakta ( info z infolinii fakta )
  • Strona 190 z 405
  • 1
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 405
  • 1
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 405