DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #802211  autor: 111
 18 maja 2015, 13:43
W ofercie JA+ NA KARTĘ bez limitu dostępne będą:
„Ja + Zawsze bez limitu w sieci” - nielimitowane połączenia SMSy za 0 zł do abonentów sieci Plus. Usługa jest aktywna w zależności od wysokości doładowania od 5 dni przy doładowaniu za 5 zł do 180 dni przy doładowaniu za 100 zł,
„Ja + Rozmowy bez limitu do wszystkich” - nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych za 25 zł na 30 dni,
„Ja + Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich” - nielimitowane połączenia i SMSy do wszystkich krajowych sieci komórkowych za 30 zł na 30 dni,
„Ja + Rozmowy, SMS-y bez limitu i 1 GB” - nielimitowane połączenia i SMSy do wszystkich krajowych sieci komórkowych plus pakiet 1 GB na transmisje danych za 35 zł na 30 dni,
„Ja + DARMOWY DOSTĘP DO LTE” - darmowa transmisja danych w technologii LTE za 25 zł za 30 dni,
„JA + ROK WAŻNOŚCI KONTA” - rok ważności konta z opłatą jednorazową w wysokości 10 zł.
z pakietów można korzystać zawsze, nawet gdy jest 0 zł na koncie. Konto musi być aktywne.
W ofercie JA+ INTERNET NA KARTĘ dostępne będą:
dwa startery" 5 GB za 5 zł i 15 GB za 15 zł,
większe bonusy gigabajtów do GB po doładowaniu,
rok ważności konta po doładowaniu za 150 zł,
nocny transfer 200 GB za 10 zł na 30 dni.
 #802243  autor: 111
 18 maja 2015, 16:15
@macc wygląda na to,że u W3 zarysowuje się nowy trend,polegający na wprowadzaniu pakietów minut i no limitów,bez stacjonarnych.
Cel jasny oczywiście,robienie kasy na dzwonieniu na stacjonarne po cennikowych stawkach.
Z nowości w ofercie,ciekawe opcje z nielimitowanym LTE za 25 zł na miesiąc i RWK przy zasileniu za 150 zł w Ja+ internet z w sumie 36 giga transferu,choć to samo w Orange można mieć za 100 zł ale tylko przy zasileniu online.
Pytanie na ile to LTE będzie nielimitowane,chyba retoryczne,wiadomo,że będą prędkość prędzej ,czy później obcinać( znając Plusa raczej prędzej).
Ciekawe jeszcze są te startery 5 zł z 5 giga i 15 zł z 15 giga,tylko jakie ważności konta bez ich doładowania są, to kluczowa kwestia decydująca,czy będą warte zainteresowania.
Dla niektórych darmówki w sieci po doładowaniu też mogą być atrakcyjne,tym bardziej,że to głos i SMSy.
 #802248  autor: patrix-83
 18 maja 2015, 16:32
darkangel pisze:Hmm jest to wszystko gdzieś napisane w tabeli ;)?
Konferencja już była?
Tu masz ładnie wszystko opisane bo telepolis napisał bardzo ogólnikowo:
http://gsmonline.pl/newsy/plus-nowa-ofe ... ia-relacja
 #802309  autor: garfield-
 18 maja 2015, 21:42
Lepiej chyba nie będzie niż 7 i 14 dni, ale to i tak nie źle, tylko będzie duża utylizacja kart sim.

Ten RWK w Orange, możesz przedłużyć na następny rok już za 5 zeta, a tu kolejne 150 zeta.

Tylko nie widzę tego nielimitowanego LTE w prepaidzie, chyba, że mówimy o samym dostępie do LTE.
 #802370  autor: garfield-
 19 maja 2015, 10:46
No to się wyjaśniło skąd te 5 i 15 GB. 0,5 Gb na start (lub 3 GB) i dopiero po doładowaniach za 20 PLN dostaje się ekstra 1 GB w sumie można odstać 5x 1 Gb lub 12x1 GB.
I matematyka dziwna bo mi wyszło 15 i 5,5 GB po zsumowaniu.
Jak zwykle plus "leci w ciula".

Dalej nie mogę nigdzie na ich stronie doszukać się tych 25/mc za to LTE w opcji na kartę.
 #802374  autor: PABLOTECH
 19 maja 2015, 11:00
Ponieważ jest to mój "debiut" na tym forum zatem chciałbym wszystkich serdecznie powitać :partyman: . Po pojawieniu się nowych / starych ofert jedna z nich w mojego punktu widzenia wydaje się być interesująca dla mojej mamy która jeszcze przez miesiąc będzie w taryfie PNK - Rok ważności konta. Ponieważ stan konta nie ubłagalnie zbliża się do zera zatem RWK nie będzie już priorytetem w najbliższym czasie. W związku z powyższym za miesiąc chciałem zaserwować jej " Ja + na kartę BEZ LIMITU W SIECI " i zasilić konto za 100,- tak co by miała bonusik 15,- zeta, święty spokój przez pół roku a przy okazji rozmowy do Plusa za FREE ( sms-UUFF chyba nie umie wysyłać ;) ).
I teraz proszę oświećcie mnie :
Czy wystarczy, że wpiszę jej kod aktywacyjny *136*11*20# i zasilę konto za 100,- czy może wcześniej powinienem zmienić jej taryfę na " Plus na Kartę bez limitu " ( *147*20# za 3,- zeta ) ??

Pewnie nie zadawał bym tego pytania gdyby nie :

Ważne informacje

" Jeżeli masz włączoną usługę Rok Ważności Konta ( czyli tak jak moja mama ) , możesz skorzystać z Promocji Zawsze bez limitu w sieci. Okres Ważności Promocji odpowiada wartości doładowania, czyli jak np. doładujesz się kwotą 5 zł, to z Promocji możesz korzystać przez 5 dni )

Rozumiem to tak, że jak doładuje konto za 1/06/2015 za 100,- ( nie zmieniając taryfy ) to do końca grudnia będzie miała połączenia do plusa za free. I jeśli nie zasili później konta to połączenia do plusa będą wg normalnej stawki ( 0,29gr ) ale ważność konta pozostanie do końca czerwca 2016 .... :smt017 czy ja to prawidłowo interpretuje ... ??
 #802377  autor: 111
 19 maja 2015, 11:08
@adik wiem tyle co Ty w temacie tego LTE.
Wątek założyłem, metodą kopiuj- wklej newsa z konkurencyjnego portalu,bo Telepolis się nie kwapiło z newsami o konferencji Plusa a tam na bieżąco było aktualizowane co się dzieje.
Trochę dziwne mi się wydaje to nielimitowane LTE w ofercie głosowej,może to błąd i będzie faktycznie w internetowej.
@garfield w sumie,można się było tego spodziewać,Plus jest znany z tego,że bonusy na starterach przyznaje w kawałkach po doładowaniach.
Taka ich strategia antycwaniakowa:)
Prawdę powiedziawszy miałem podejrzenia,że te gigabajty na takiej właśnie zasadzie będą przyznawane,bo to za pięknie wyglądało, te 5 i 15 giga:)
 #802379  autor: 111
 19 maja 2015, 11:21
Okres Ważności Promocji odpowiada wartości doładowania, czyli jak np. doładujesz się kwotą 5 zł, to z Promocji możesz korzystać przez 5 dni
Wydaje mi się,że ten zapis oznacza,iż promocja obowiązuje tyle dni ile wynosi wartość doładowania,czyli jeśli za 100 zasilisz to na 100 dni masz za darmo do Plusa.
 #802400  autor: PABLOTECH
 19 maja 2015, 12:05
:smt017 czyli w tej sytuacji nie obowiązuje pkt 4 regulaminu ?? I jak rozumieć zapis w pkt 6 tzn W celu korzystania z Promocji Abonent powinien Zasilić konto zgodnie z pkt 4 niezależnie od aktywnej na koncie promocji „Rok Ważności Konta” ?? hhmm.... :smt025
 #802409  autor: 111
 19 maja 2015, 12:51
@ PABLOTECH przypuszczam,że po doładowaniu konto zostanie wydłużone o rok a za darmo do Plusa będzie przez 100 dni.
Lepiej na ten miesiąc włącz mamie pakiet no limit do Plusa za 10 zł a za miesiąc włącz taryfę Ja+ z darmowymi w sieci po zasileniu, załaduj za 100 i mama na pół roku będzie miała nolimit do Plusa bez żadnych wątpliwości.
 #802410  autor: bolek2004
 19 maja 2015, 12:55
PABLOTECH Po pierwsze musisz zmienić taryfę na plus na kartę bez limitu, potem aktywujesz promocję tym kodem co podałaś wyżej, potem doładowanie za 100zł. Wg regulaminu doładowanie za 100zł daje 180 dni darmowych rozmów i smsów do plusa.
Co ciekawe i się widać teraz zmieniło że można korzystać nawet przy zerowym stanie konta. Wcześniej mając 0zł na koncie nawet krótkie kody nie działały, trzeba było doładować konto.
 #802427  autor: Niezgodna7
 19 maja 2015, 14:10
Czy w Plus na kartę, wraz z RWK, są jedynie trzy pakiety internetowe?
Za 5, 7, 10zł ? (300, 500, 1000MB)
I nie wolno mieć więcej niż jeden?
 #802432  autor: PABLOTECH
 19 maja 2015, 14:36
To ja nie wiem czy w takiej sytuacji nie lepiej wdepnąć w "Plus na Kartę Więcej w Plusie" + PROMO " Zero do wyboru czyli „Rozmowy za 0 zł w Plusie” lub „SMS-y za 0 zł w Plusie” w taryfie Plus na Kartę Więcej w Plusie ==> „Rozmowy za 0 zł w Plusie”: *136*11*31# " + zasilenie konta dowolną kwotą.

Tylko ciekawe czy to PROMO :
http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... =undefined

jest jeszcze aktualne ? :smt017 . Nic nie wskazuje, że nie bo ostatnia aktualizacja
24/03/2015 ...

:smt015
 #802438  autor: drozda
 19 maja 2015, 14:58
Aktualne, małżonka z tego korzysta. Ale nowa oferta jest lepsza bo tak samo jak w PNK Więcej w Plusie wymaga ważności wychodzących a ma łącznie SMS/Voice do Plus za darmo i tańsze pakiety internetowe ...... Jak się jej skończy ważność obecnego doładowania to ją przemigruję ....
Nie wiem czy w PNK Więcej nie dawało się zrobić tego myku z włączeniem RWK a potem migracją na Więcej w Plusie z zachowaniem RWK ?