DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 45
 #797348  autor: Rosolak
 20 kwie 2015, 14:19
Przed chwilą znalazłem w skrzynce 3 przesyłki z Vectone, a to oznacza, że wysyłają również karty z zamówień styczniowych. Po słynnym mailu, złożyłem 2-3 zamówienia, a dostałem już 5 kart.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797355  autor: kowal2200
 20 kwie 2015, 14:36
Właśnie się zastanawiałem czemu zniknęły :D Teraz już wiem :lol: Z drugiej strony jak to taki deficytowy towar to po co trzymać u siebie w szufladzie niepotrzebne karty, komuś się przydadzą.
 #797375  autor: Przemix
 20 kwie 2015, 16:22
Jest przynajmniej jeszcze jeden człowiek w tech supporcie, dzwonił do mnie w sprawie niedziałających numerów. Kazał przez 3 minuty dobijać się na ten niedziałający nr, potem oddzwonił że sobie w logach sprawdzą co tam nie działa, też zapominał polskich wyrazów :P Dajcie im linka do tego wątku, tu są wszyscy abonenci tej sieci xd
 #797376  autor: jutek
 20 kwie 2015, 16:23
Kupiłem dzisiaj w Rossmannie doładowanie Vectone za 5zł, pani nie mogła znaleźć, dopiero jak powiedziałem jej zgodnie z poradą znalezioną na tym forum, żeby zjechała na dół listy i później strzałką w prawo to znalazła. Tak więc podejrzewam, że w każdym sklepie Rossmann można kupić, tylko sprzedawcy często nie umieją znaleźć, więc mówią, że nie ma :)

[EDIT] Wie ktoś jak wyłączyć pocztę głosową?
 #797399  autor: Hrycko
 20 kwie 2015, 18:28
Sorry, popieprzyło mi się z Lycamobile. Ale u mnie ##002# działa.
Wam też ściąga kilka dziesiątych grosza za darmowy internet po doładowaniu? Mam już 4.995 :(
 #797402  autor: xander21
 20 kwie 2015, 18:47
Rosolak pisze:Xander21, nie bardzo Cię rozumiem. Chciałeś skorzystać z oferty dedykowanej na tanie rozmowy międzynarodowe + niska stawka / ograniczona pakietem dana ilości minut, by ostatecznie wybrać ofertę krajowego no-limit :?: :!:
Na tanie rozmowy mamy skype. Mi chodziło o np net i rozmowy w kraju :)
 #797404  autor: Rosolak
 20 kwie 2015, 19:06
Xander21, w takim razie powinieneś założyć nowy temat i opisać dokładnie czego szukasz. Może Klucz byłby dla Ciebie lepszy od Nju. Taka sama stawka postawowa, a do tego pakiety sumujące się. Ale jak chcesz pomocy w doborze oferty, to załóż nowy temat.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797410  autor: macc
 20 kwie 2015, 19:49
Dzisiaj stałem się również szczęśliwym posiadaczem startera vectone :D . Na przesyłkę czekałem 7 dni od zamówienia .
 #797449  autor: xander21
 20 kwie 2015, 21:42
Rosolak pisze:Xander21, w takim razie powinieneś założyć nowy temat i opisać dokładnie czego szukasz. Może Klucz byłby dla Ciebie lepszy od Nju. Taka sama stawka postawowa, a do tego pakiety sumujące się. Ale jak chcesz pomocy w doborze oferty, to załóż nowy temat.
Na infrastrukturze PLUSA to ja podziękuje. Najgorszy zasięg u mnie. :) Przetestuje vectone, jakby co to startery rozdam za grosze. Zamawiałem kilka, więc bedzie co nie co ich.
 #797451  autor: kowal2200
 20 kwie 2015, 21:59
Po pierwszym telefonie do BOK numery przeniesione nie działały, podczas drugiej rozmowy chyba ten sam konsultant bo przypuszczam że jest tam jeden, powiedział że przekaże sprawę do techników i w ciągu dwóch dni oddzwonią. Wieczorem jednak wskazane dwa numery już działały poprawnie, ale uważam że jest to rozwiązywanie pojedynczych przypadków zamiast systemowo całości.
Spróbujcie zadzwonić pod numer 601 601 601 przeniesiony z Plusa do P4, jest to numer infolinii sprzedażowej Vectry,mnie od razu wyrzuca.
 #797455  autor: bobiwr
 20 kwie 2015, 22:15
kowal2200 pisze:dwa numery już działały poprawnie, ale uważam że jest to rozwiązywanie pojedynczych przypadków zamiast systemowo całości
Nie zgłaszałem swojej niemożności dodzwonienia się na nr Nju (dawniej T-M). Teraz sprawdziłem i już mogę się dodzwonić. Na ten 601601601 też. :)
Wniosek: Czytają to forum!? :roll:
 #797459  autor: jutek
 20 kwie 2015, 22:21
Dziś aktywowałem starter i na początku nie działały połączenia na dwa numery Virgin, jeden przeniesiony z Plusa a drugi z T-Mobile, teraz już działają (nie zgłaszałem).

I jeszcze ciekawostka - jak sprawdzam numer z Vectone na różnych stronach służących do sprawdzenia w jakiej sieci jest numer to na większości pokazuje się "brak danych" a na wjakiejsieci.pl pokazuje Plus.
 #797468  autor: kowal2200
 20 kwie 2015, 23:13
bobiwr pisze: Na ten 601601601 też. :)
Wniosek: Czytają to forum!? :roll:
Dlatego tu zgłaszamy problemy :D U mnie też działa.
  • Strona 4 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 45