DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #874829  autor: Dax13
 02 lip 2016, 10:14
Tak obowiązuje. Jeżeli nie chcesz doładowywać konta to najlepiej po przyznaniu bonusu przenieść się do RWK i aktywować rok ważności konta. Złotówki możesz przedłużać kodami z fanta / sprite /cocacola
 #874848  autor: ricki123
 02 lip 2016, 11:41
Dzięki za odpowiedź jeśli chciałbym tak jak Ty to opisałeś to jaką przy przenosinach mam wybrać taryfę? Jeśli oczywiście jest jakiś wybór a nie wszystkich przenoszących wrzucają do jednej taryfy
 #874854  autor: Dax13
 02 lip 2016, 12:27
Przy przenoszeniu numeru z innej sieci ustawiana jest taryfa Play na Karte. Po doładowaniu konta za min 5zł dostaniesz bonus 60zł. Później najlepiej będzie Ci skorzystać z bonusu za rejestrację numeru: http://promocje.play.pl/rejestracja/
Wtedy ważność konta wydłuzy się do 365 dni, a na konto wpadnie kolejne bonusowe 100zł, czyli będziesz miał 160zł ponosząc koszt 5zł za doładowanie. 160 zł będzie ważne 90 dni, później będziesz mógł przedłużać to kodami z fanty/sprite.
Jeżeli aktywujesz bonus za rejestrację to nie będziesz musiał zmieniać taryf.
 #876667  autor: logun
 12 lip 2016, 12:57
Witam,

Przenoszę numer z T-Mobile na kartę do Play na Kartę.
Po aktywacji w Play doładowuję konto za 5zł i dostaję 60zł bonusu.
Czy jeśli następnie przeniosę się do taryfy Rok Ważności konta i doładuję za 5zł to nie utracę przyznanego mi bonusu?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 #876668  autor: KC-KARLOS
 12 lip 2016, 13:03
Nie utracisz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #876722  autor: logun
 12 lip 2016, 17:52
Mam pytanie do zorientowanych. Może Dax13, Karlos20?

Teraz przeniosłem numer do Play - jeszcze nieaktywny.

Czy można zrobić tak:
1. Skorzystać z bonusu za rejestrację numeru: http://promocje.play.pl/rejestracja/
2. Po 30 dniach jak upłynie ważność bonusu 100zł przedłużyć go kodem z nakrętki
3. Punkt 2 powtarzać do końca promocji Sprite
4. Po upływie promocji doładować za 5zł i dopiero wtedy aktywować bonus 60zł
?
 #876724  autor: KC-KARLOS
 12 lip 2016, 18:08
Polecam najpierw doładować konto za 5 zł, wtedy dostajemy 64 zł na promocyjne ważne 90 dni. Chcesz więcej kasy na promocyjne i mieć neta? Aktywuj bonus za rejestrację numeru. W tym czasie kody spod nakrętek Sprite/Fanty tylko zwiększą pulę złotówek promocyjnych, bo będą ważne dłużej niż 30 dni, stąd ich ważność nie ulegnie skróceniu. Wszystko idzie i tak na jedno saldo. Nakrętki przydadzą się dopiero w październiku albo po wyczerpaniu promo złotówek.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #876726  autor: logun
 12 lip 2016, 18:25
A czy opcja, którą opisałem zadziała?
Na kartę mam drugi telefon, więc zależy mi przede wszystkim na ważności konta.
Tym sposobem miałbym do końca promocji Sprite + 3 miesiące bonus 60zł.
Z internetu nie korzystam w tel na kartę, dzwonię niewiele.
 #876793  autor: KC-KARLOS
 12 lip 2016, 23:43
Czas na otrzymanie bonusu za przeniesienie numeru jest ograniczony, więc radzę po aktywacji karty włączyć bonus 100 zł, a po miesiącu doładować ją za 5 zł, a po 90 dniach przedłużać kodami spod nakrętek napoi.
Ja bym to zrobił inaczej:
> po aktywacji startera doładowanie 5 zł
> jeśli mi taryfa nie pasuje, a zależy na wykorzystaniu 64 zł na promo, zmieniamy taryfę na Play na Kartę Rok Ważności Konta kodem *163*2# a potem wbijamy kod *111*692*1# aby zyskać 365 dni na dzwonienie bez zasilania konta
> wersja dla wygodnych: aktywujemy od razu bonus za rejestracje i od razu mamy RWK oraz 100 zł, które skumuluje się ze złotówkami promo, nabytymi wcześniej
> po max 90 dniach wbijamy tylko 1 kod spod nakrętki napoju, aby wydłużyć promo złotówki
> aktualnie nakrętki będą skuteczne dopiero w październiku a nawet dopiero w listopadzie, bo z głównych 5 zł można je zamienić na 10 zł promocyjnych, przedłużając ich ważność na 30 dni.
Kody spod nakrętek można aktywować tylko do 31.12.2016, a przy takim wysypie promocji, aby przedłużać promo złotówki to tylko opcja ratunkowa. No i limit 8x 2 zł w miesiącu kalendarzowym w czasie trwania promocji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #878030  autor: MaxDeMe
 20 lip 2016, 08:25
Witam
Mam takie pytanie. Czy po przeniesieniu numeru do Play i otrzymaniu bonusu 60 zł czy można wykorzystać te środki na FORMUŁA UNLIMITED na kartę 25zl na 30dni ?
 #878031  autor: slawekt
 20 lip 2016, 08:41
MaxDeMe pisze:Czy po przeniesieniu numeru do Play i otrzymaniu bonusu 60 zł czy można wykorzystać te środki na FORMUŁA UNLIMITED na kartę 25zl na 30dni ?
Niestety nie można... Jak chcesz wykorzystać maksymalnie kwotę bonusu zainteresuj się taryfą MiniMax.
 #878032  autor: adik
 20 lip 2016, 08:46
nie można, za promocyjne złotówki nie kupisz żadnych pakietów i tak było i jest u każdego operatora. Jest jednak jedna taryfa w play(MiniMax) gdzie te środki wchodzą m.in w nolimit rozmów, ale po migracji do tej taryfy te 60 zł ci przepadnie.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #880083  autor: as1as
 01 sie 2016, 09:18
Przenosiłem 3 numery z Virgin do Play na kartę. W dwóch pierwszych otrzymałem bonus 60zł, w trzecim nie. Dzwoniłem na infolinię i konsultant powiedział, że otrzymałem ten bonus jednak ze względu na zmianę taryfy na Formuła Play na Kartę Starter środki przepadły. W dwóch pierwszych numerach robiłem identycznie czyli najpierw doładowanie konta, a następnie zmiana taryfy i było OK. Regulamin przenoszenia numeru http://www.play.pl/resources/pdf/2015/R ... 122015.pdf pkt 6
6. Po zmianie dotychczasowej oferty na ofertę Formuła Play na Kartę:
a. Użytkownik zachowuje kwotę wynikającą z wcześniejszych Doładowań, o ile taka jest
dostępna na koncie Użytkownika, a jej okres ważności wynosi 14 dni od momentu
zmiany oferty.
b. Użytkownik zachowuje wszelkie pakiety promocyjnych złotówek przyznane na
podstawie innych Ofert Promocyjnych, a okres ich ważności nie ulega zmianie.
c. przepadają wszelkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, bonusy za doładowanie, rabaty,
uprawnienia lub usługi uzyskane przez Użytkownika na podstawie dotychczasowych
Ofert Promocyjnych lub regulaminów promocji,
d. przepadają wszystkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów oraz rabaty przyznane
w drodze indywidualnych ustaleń z P4
Te 60zł zalicza się do podpunktu b) czy c)
 #880086  autor: adik
 01 sie 2016, 09:40
te 60 zł to promocyjne złotówki więc powinny ci zostać po migracji o ile przed nią zrobiłeś jakiekolwiek doładowanie konta.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #880088  autor: as1as
 01 sie 2016, 10:06
adik pisze:te 60 zł to promocyjne złotówki więc powinny ci zostać po migracji o ile przed nią zrobiłeś jakiekolwiek doładowanie konta.
Dzięki
Też tak myślę - konsultant potwierdził, że najpierw w systemie jest doładowanie a potem zmiana taryfy. Jak mu powiedziałem, że na dwóch wcześniejszych numerach bonus został przyznany powiedział, że to go nie interesuje, ważny jest pkt.6 regulaminu i środki przepadają
 #880091  autor: KC-KARLOS
 01 sie 2016, 10:19
as1as: przytoczyłeś regulamin zmiany oferty.
Pamiętaj, że dotyczą Ciebie tak naprawdę 3 regulaminy.
I tak:
> po przeniesieniu numeru i doładowaniu go za 5 zł masz 64 zł na promocyjnym, jeśli po dodaniu promocyjnych zmienisz na Formułę Play na Kartę, zachowasz środki na promocyjnym. W innym wypadku bonus się nie należy
> w ramach przeniesionego numeru do Play na Kartę możesz też skorzystać z 200 zł na promo + 20 GB (ważne 60 dni) i RWK za zarejestrowany numer. Bonus możesz od razu włączyć, ale zmiana taryfy, skasuje RWK i 20 GB. Promo złotówki ZOSTANĄ ZACHOWANE.

Tak więc można to było rozegrać tak: doładować konto za 5 zł, dostajemy 63 zł na promo, zmieniamy ofertę - czekamy ok 1h, włączamy bonus za rejestrację i cieszymy się RWK w Formule Play na Kartę + 20 GB na 60 dni + 264 zł na promocyjnym, ważne 90 dni. Włączamy obowiązkowo też Stan Darmowy do Play.

Jeśli wszystko zostało zrobione, opisane powyżej, a coś przepadło lub nie przyznano - reklamacja.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #880098  autor: as1as
 01 sie 2016, 10:52
@karlos20
zrobiłem podobnie: doładowanie za 10zł na promo nie pojawiło się 60zł (pomyślałem mają 24h na włączenie), zmiana taryfy na Formuła Play na Kartę Starter przez Play 24. Następnie bonus za rejestrację + stan darmowy. Chyba coś nie tak z tym numerem bo nie włączyły się bonusy.
Po 24 h telefon na infolinię i Pani konsultantka włączyła mi to ręcznie. Bonus 100zł i 10 GB internetu (na 30dni) oraz RWK + stan darmowy. Ale 60 zł się nie pojawiło. Zgłoszenie wysłane.
Jak uzyskałeś bonus 200zł i 20GB na 60 dni dla przenoszonego numeru jeśli to nie tajemnica.
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7