DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #991987  autor: columbo
 06 maja 2018, 12:57
W ramach eksperymentu na nieaktywnym na wychodzące numerze wysłałem zgody marketingowe i dostałem zasilenie 10 zł. Po chwili przyszedł sms, że pobrano 3 zł z tytułu zaległej opłaty za RWK po każdej rozmowie i że ważność konta wynosi 16.05.18 - włączyłem to RWK rok temu, ale na karcie nie było kasy do pobierania opłat co miesiąc. Dobre. Usługa nie działa, ale opłatę jeszcze pobrali, a połączeń i tak wykonywać nie mogę mimo tej daty ważności.
 #991992  autor: adacomp
 06 maja 2018, 13:02
columbo pisze:W ramach eksperymentu na nieaktywnym na wychodzące numerze wysłałem zgody marketingowe i dostałem zasilenie 10 zł. Po chwili przyszedł sms, że pobrano 3 zł z tytułu zaległej opłaty za RWK po każdej rozmowie i że ważność konta wynosi 16.05.18 - włączyłem to RWK rok temu, ale na karcie nie było kasy do pobierania opłat co miesiąc. Dobre. Usługa nie działa, ale opłatę jeszcze pobrali, a połączeń i tak wykonywać nie mogę mimo tej daty ważności.
To w T-M norma jest niestety.
Ludzie włączają różne usługi jak mają 0zł na KG, SMS nie przyjdzie czy coś zostało aktywowane, ale jak tylko doładujesz konto nawet po roku to system pamięta każdą aktywację i od razu ściąga niczym komornik.
 #992232  autor: columbo
 07 maja 2018, 12:21
Ot tak napisałem przez miboa emial, że po doładowaniu dostałem tego sms z taką datą ważności konta i proszę żeby taka została ustawiona. A miła pani Joanna zwróciła te 3 zł na konto oraz przedłużyła ważność o rok. Tego się nie spodziewałem - nie w TM
  • Strona 10 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10