DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #781346  autor: bazooka
 30 sty 2015, 17:25
@Ali - w aplikacji Mój Orange dane aktualizują się o wiele szybciej - sprawdź. Jednak moim zdaniem doładowanie zrobiłeś za szybko po zmianie taryfy.
 #781351  autor: Alikey
 30 sty 2015, 17:40
@sebusy doładowałem konto około 9 godzin po zmianie taryfy. Sms o zmianie taryfy przyszedł gdzieś w nocy, więc wszystko powinno być ok skoro doładowałem nad ranem. Na wszelki wypadek napisałem w tej sprawie do Orange. W aplikacji Mój Orange też już sprawdzałem i tam również widnieje 50 dni :/
 #781412  autor: Braymer
 30 sty 2015, 21:25
Pokombinowałem i coś wyszło.
Dodam, że wszystkie kroki robiłem od razu po otrzymaniu smsa o zmianie taryfy lub o dodaniu gratisowych MB.
Dwa pierwsze podejścia dały mi od razu ten dodatkowy pakiet MB na rok; na trzecim numerze miałem tak jak Alikey.
Odkryłem, że kod na sprawdzenie stanu MB we Free(*101*01# -nie poprzestawiajcie cyfr na końcu bo to zmieni taryfę na NOG)) działa w Smarcie na sprawdzenie tych MB, które otrzymujemy za doładowanie online.

Na dwóch numerach ten kod pokazywał roczną ważność pakietu gratisowego, na trzecim do 04.02. Wysłałem drugi raz smsa na RWK i w końcu zrobiło się rok na tym trzecim numerze.
Zauważyłem, że RWK, który robiłem na tej karcie koło południa w ogóle nie zadziałał - sms się nie wysłał i nie przedłużył ważności konta, a sms gratulacyjny to był ten z datą z poprzedniego przedłużenia. (W ogóle to RWK w tym i poprzednim tygodniu działał w kratkę).
Tak więc poprzednia ważność konta (np. 200 dni) nie wydłuży nam tego gratisowego pakietu za doładowanie online. Po doładowaniu trzeba zrobić skuteczny RWK - wysłać aż zadziała.

P.S. W ciągu ostatniego tygodnia skarbonka także sprawia problemy- zadziałała mi na 1 na 4 numerów i to bez sms potwierdzającego (nigdzie sms nie przyszedł - wszystkie doładowania z mPotwora na rożne kwoty).
 #781417  autor: Alikey
 30 sty 2015, 21:48
Spróbuję jeszcze po północy wysłać na RWK. Być może jest jakiś warunek, że jeśli wysyła się tego samego dnia to kolejne są ignorowane. Przekonam się. Póki co wysyłanie tego smsa nic mi nie daje.
 #781418  autor: Braymer
 30 sty 2015, 21:59
Pisałem dziś przecież, że RWK nie zadziała 2 razy tego samego dnia (jeśli pierwszy raz był wysłany "skutecznie" i przedłużył konto).
Jeśli masz RWK za darmo, to wyślij teraz (może poprzednie próby były nieskuteczne).
Gdyby ten dzisiejszy RWK był "działający" to powinieneś otrzymać smsa w stylu "ważność konta została już przedłużona".
Jeśli jednak płacisz za RWK 3zł to oszczędź smsa na jutro rano - może zadziała "lepiej".
 #781437  autor: Alikey
 31 sty 2015, 00:27
@Braymer wielkie dzięki! Przez moją nieuwagę nie zauważyłem, że treść smsów różni się, gdy wysyła się RWK któryś raz tego samego dnia. Teraz wysłałem i już wszystko jest w porządku. Oczywiście nie płaciłem za to 3 zł. Jeszcze raz dziękuje za pomoc :)
 #781458  autor: tuchas
 31 sty 2015, 09:32
Patrząc na oferty abonamentowe to nic się nie opłaca lepiej wziąć sobie na karte no limity z dobrym pakietem danych i nic cie nie wiąże na 2lata :) a telefon np. s3 można mieć już za 699 zł w mediaM.
 #781462  autor: bazooka
 31 sty 2015, 09:48
@tuchas, spamerze! Idź z tymi aukcjami - to jest żenujące co wyprawiasz na tym forum. Idź, znajdź sobie normalną pracę, człowieku.
Do wszystkich czytających posty jak powyżej: wszystkie tak nabite karty można zrobić samemu i jeszcze mieć środki na głównym przeznaczone na zakupy pakietów w innych taryfach.
 #781467  autor: Braymer
 31 sty 2015, 10:11
Widać, że koncentrując się na zahandlowaniu portalu olano Moderatorów, więc sobie poszli stąd
i dzieje się co chce...
Dla niewiedzących: takie karty z internetem na rok (lub 2-ile chcemy) robi się doładowując konto przez stronę https://doladowania.orange.pl/ .
Na lewo widzimy baner 30 GB gratis. Doładowując konto w taryfie Orange Free na Kartę za 100 zł uzyskamy 36 GB na rok, które można dowolnie przedłużać. Cala kasa z doładowania zostaje na koncie i można za nią kupić jeszcze więcej internetu.

Aby zrobić kartę taka jak ci nikczemni handlarze doładowujemy online 2 razy po 100zł. Uzyskamy 72GB do wykorzystania "na wieki" - nie tylko na rok. 220zł mamy na koncie. Możemy za to kupić kolejne GB, wydać na rozmowy i smsy, albo 50% kasy odzyskać na doładowanie Skycash smsem http://skycash.com/files/RegulaminUytko ... iumSMS.pdf .
Wtedy koszt takiej karty (72 GB na wieki) to 90zł.
Edit2: na koncie mamy nie 200zł lecz 220zł, bo setka daje jeszcze 10zł gratis.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2015, 10:23 przez Braymer, łącznie zmieniany 2 razy.
 #781468  autor: bazooka
 31 sty 2015, 10:16
Danke Braymer :) - tylko to ściągnięcie (spożytkowanie) logiczne z konta kasy mnie zastanawiało - idę opróżnić tableta :)
 #781470  autor: Braymer
 31 sty 2015, 10:19
Po prostu kiedyś jeden z modów to napisał na forum jako "tajny sposób"- potem usunął post.
 #781473  autor: tuchas
 31 sty 2015, 11:15
Nie zabraniam nikomu pisać co się chce.
Więc troszkę szacunku poproszę.
Nikogo nie namawiam do zakupu kto chce to zajrzy kto nie to nie.
 #781480  autor: bazooka
 31 sty 2015, 11:56
No pewnie, że nie namawiasz, a tylko byś spróbował... :!:
Jednak Twoja próba działania podprogowego nie jest mile widziana na forum...
Za co szacunek? ...za to, że zamiast dzielić się ciekawymi patentami na forum - Ty próbujesz jeszcze na tym zarobić :?:
Nazywam to bezpardonowo oszustwem i reklamą własnych interesów, a to zdaje się zabronione na tym forum - niestety wykorzystujesz ewidentnie znikomą moderację tego forum - ode mnie dawno byś miał bana...
O szacuenk nie musisz się prosić w dziale Sprzedaży - możesz se tam wstawiać co dziennie odświeżone każdego dnia, poprzez SMS po RWK, startery do sprzedaży - nikt tamtych postów nie ma prawa komentować, ale z wątków dyskusyjnych się z nimi zabieraj :evil:
 #781482  autor: Braymer
 31 sty 2015, 12:02
Spamerze, piszesz posty nie na temat, po to tylko aby rozreklamować tą twoją marną ofertę, na którą mam nadzieję nikt nie nabierze się więcej.
Zmykaj stąd.
 #781487  autor: bazooka
 31 sty 2015, 12:32
Dało :) reklama z jego postów zniknęła :) Taka szybko-sobotnia reakcja moderatora. THX

Oka, tylko ten 1GB zginie po 49dniach, nie wadzi mi to - chyba "idę " teraz po dokładnie to samo :) ...i rok mam z bani, bo zużywam max 500MB/m-c :P
 #781609  autor: bazooka
 01 lut 2015, 09:55
@Braymer - odczytaj proszę PW ode mnie :)

...potem ten post jest do usunięcia.